1

Obrońca Hellasu nie jest zbyt mądra osoba XD

12

Naprawdę ktoś tutaj głosował na Raphe i Yamala HAHAH

3

Niesamowita jest Villa, to może być 11 zwycięstwo z rzędu ekipy Emerego.

1

Panie Sanchez, Watkins ma was na smyczy HAHA

1

Ja nw co Maresca widzi w tym Garnacho XD, jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy na świecie.

0

Jakim cudem nie ma karnego dla Chelsea HAHAHAH

0

Lewy Out, Ferran Out, Etty zmiennik, Alvarez podstawa No to byłoby marzenie.

0

Wolałbym w Lato Fofane albo Nuse.

21

Dziadek zmarł mi 21 Czerwca, siedzę w domu rodzinnym mojej mamy czekając na Wigilię i tak strasznie mi go brakuje, 80% uśmiechu uciekło eh.

5

To już Martina na ŚO wolę od tego De Vrija i Otamendiego

0

Panowie ogar w tej Obronie

0

Ogar panowie na spokojnie grać

0

Co za kocur WOW

1

Mikautazde naprawdę chciałby za to karnego XD

0

Takkkkkk Yamalek

0

No ogarnąć się panowie bo nerwówka będzie XD

0

Jak tam będziemy grać to zaraz Villareal coś ukuje

0

To niezły faul panie Rojas XD

1

Mam nadzieję że nie będą człapać w 2 połowie tylko szybką zabija mecz bo może być nerwówka.

1

Naprawdę chciałbym pójść do Pracy zarabiać kupę siana i walić w chuj... tak jak Frenkie XDD

8

Nie mogę już patrzeć na tej Holendra, on nie może grać

0

Flicku ściągnij Yamala proszę cię

0

No co za przyhlast Portugalski

1

Jak można być tak nie dokładnym

1

Trzeba było brać tego Grimaldo Madre Mia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakim cudem my nie zatraciliśmy już dwóch goli to ja nw

1

Co oni odwalają w tej obronie nosz kurw... mać

0

@partymaker Bo to Balde XD

2

Wpadnę w furię przez tego Ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?