Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
4 gole Gordona do przerwy WOW
0
4-0 XDDDD ale Miazga
0
Ale Newcastle gniecie
2
Oby powrót Pedriego spowodował zwyżkę formy proszę!
0
Znów gówno zagrali a wygrali
1
Grać taka chujnie a i tak wszystko przepychać
1
Fede kartka za Uderzenie? NIE
Druga żółta dla Viniciusa? NIE
Karteczka dla Jose już tak
0
Ładnie się Jose podłożył i teraz wypad XD
0
Cios z pieści Fede i Nic XDDD
0
Pavlidis XDDDDDD
1
Co za miernota z tego Pavlidisa
2
Benfica dramat w 2 połowie
5
Nienawidzę tych petów z Madrytu
1
Benfica nic już nie zrobi
1
W piłkę potrafi grać ale umysłowo to niesamowity imbecyl XD
1
Benfica dzisiaj nie dojechała ehhh
0
Real fajnie wygląda odkąd wrócił Trent a my wyglądamy blado ehh
1
@Derpowsky Serio? XD
4
Ale ich Real ciśnie
6
Camavinga i Tchouameni maja pozwolenie na wszystko a i tak żółtej nie dostaną XD
2
Walony Cyborg na tej bramce
1
Vitinha marnuje karnego
1
Podania Trent ma genialne
0
Oj Juve Juve co ty robisz
0
Pozbyć się szefa Defensywy i za niego nikogo nie kupić? Jak mają grać dobrze w obronie?
6
@matirix20 Wuefista jest przed nami to jest kataklizm XD
5
Joan Garcia ma więcej do roboty w Barcelonie niż w Espanyolu, nasza obrona to jest Skandal szczególnie te farforcle na bokach
1
@norbi77 Złamał mu kostkę? Nie? To bez faulu.
3
Alvaro Arbeloa liderem La Liga XDDDD ja już nie mam siły na Nic XD
2
Ta Liga jest jedną wielką patologia