1

4 gole Gordona do przerwy WOW

0

4-0 XDDDD ale Miazga

0

Ale Newcastle gniecie

2

Oby powrót Pedriego spowodował zwyżkę formy proszę!

0

Znów gówno zagrali a wygrali

1

Grać taka chujnie a i tak wszystko przepychać

1

Fede kartka za Uderzenie? NIE
Druga żółta dla Viniciusa? NIE
Karteczka dla Jose już tak

0

Ładnie się Jose podłożył i teraz wypad XD

0

Cios z pieści Fede i Nic XDDD

0

Pavlidis XDDDDDD

1

Co za miernota z tego Pavlidisa

2

Benfica dramat w 2 połowie

5

Nienawidzę tych petów z Madrytu

1

Benfica nic już nie zrobi

1

W piłkę potrafi grać ale umysłowo to niesamowity imbecyl XD

1

Benfica dzisiaj nie dojechała ehhh

0

Real fajnie wygląda odkąd wrócił Trent a my wyglądamy blado ehh

1

@Derpowsky Serio? XD

4

Ale ich Real ciśnie

6

Camavinga i Tchouameni maja pozwolenie na wszystko a i tak żółtej nie dostaną XD

2

Walony Cyborg na tej bramce

1

Vitinha marnuje karnego

1

Podania Trent ma genialne

0

Oj Juve Juve co ty robisz

0

Pozbyć się szefa Defensywy i za niego nikogo nie kupić? Jak mają grać dobrze w obronie?

6

@matirix20 Wuefista jest przed nami to jest kataklizm XD

5

Joan Garcia ma więcej do roboty w Barcelonie niż w Espanyolu, nasza obrona to jest Skandal szczególnie te farforcle na bokach

1

@norbi77 Złamał mu kostkę? Nie? To bez faulu.

3

Alvaro Arbeloa liderem La Liga XDDDD ja już nie mam siły na Nic XD

2

Ta Liga jest jedną wielką patologia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?