0

Nienawidzę meczów Fazy Play Off o tak wszesnych godzinach.

0

@Pressinho Przecież była mowa że ekipy z TOP 8 do 1/4 graja rewanże u siebie.

1

@mr Barca i rewanże u siebie, żyć nie umierać XD

1

@BARCA1899Messi 2 składem do półfinału dojdą XD

0

Przecież Arsenal 2 składem z tą drabinka robi półfinał XDDD

1

Bayern w 1/4 to pewniak, a ich rywalem będzie City albo Real HAHAHA ale meczyho

0

Bardzo dobrze się wylosowało

0

I mamy Newcastle

1

Szykują się fajne pary! Nie mogę się doczekać

1

Tyle marnować Raha Pavlidis żeby dostać 2 gole po zlych wyprowadzeniach piłki XDDDD

41

"Tańcz chłopaku, to Ci się należy" XDDDDDDDDD

0

Co ten Rafa zrobił

0

Juve walczy do końca XD

0

Ten Tchouameni jest wszędzie

1

I klasycznie poprzeczka XD

0

I znów Monaco frajerstwo

5

Kelly XDDDDDD i można kończyć

6

Niby Benfica i Monaco graja fajnie ale każdy wie kto będzie grał dalej.

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Co to jest

0

Courtois tryb LM odpalony

0

To jest jakiś żart XDDDD co to są za gole

0

Ale marnują typowo z Realem...

2

Tylko oni potrafią grać tak tragicznie i jednocześnie strzelać bramki XD

0

Jak zwykle piłki nie potrafią rozegrać XDDD

3

Ten Cyborg prawie to wyrobił Nienawidzę go

0

Pavlidis w tym dwumeczu to jest Impostor XD

1

Fajnie przyśpieszenie ma Benfica tylko oby skuteczność była

0

Do boju BENFICA!!

14

Jeden Bellingham poleciał z LM oby dzisiaj dołączył do niego starszy brat HEHE

1

Atalanta w 1/8 WOWW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?