Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nienawidzę meczów Fazy Play Off o tak wszesnych godzinach.
0
@Pressinho Przecież była mowa że ekipy z TOP 8 do 1/4 graja rewanże u siebie.
1
@mr Barca i rewanże u siebie, żyć nie umierać XD
1
@BARCA1899Messi 2 składem do półfinału dojdą XD
0
Przecież Arsenal 2 składem z tą drabinka robi półfinał XDDD
1
Bayern w 1/4 to pewniak, a ich rywalem będzie City albo Real HAHAHA ale meczyho
0
Bardzo dobrze się wylosowało
0
I mamy Newcastle
1
Szykują się fajne pary! Nie mogę się doczekać
1
Tyle marnować Raha Pavlidis żeby dostać 2 gole po zlych wyprowadzeniach piłki XDDDD
41
"Tańcz chłopaku, to Ci się należy" XDDDDDDDDD
0
Co ten Rafa zrobił
0
Juve walczy do końca XD
0
Ten Tchouameni jest wszędzie
1
I klasycznie poprzeczka XD
0
I znów Monaco frajerstwo
5
Kelly XDDDDDD i można kończyć
6
Niby Benfica i Monaco graja fajnie ale każdy wie kto będzie grał dalej.
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Co to jest
0
Courtois tryb LM odpalony
0
To jest jakiś żart XDDDD co to są za gole
0
Ale marnują typowo z Realem...
2
Tylko oni potrafią grać tak tragicznie i jednocześnie strzelać bramki XD
0
Jak zwykle piłki nie potrafią rozegrać XDDD
3
Ten Cyborg prawie to wyrobił Nienawidzę go
0
Pavlidis w tym dwumeczu to jest Impostor XD
1
Fajnie przyśpieszenie ma Benfica tylko oby skuteczność była
0
Do boju BENFICA!!
14
Jeden Bellingham poleciał z LM oby dzisiaj dołączył do niego starszy brat HEHE
1
Atalanta w 1/8 WOWW