1

Brawoo Soriaaa Trzymać!

0

Ale oni są zmęczeni ja jebie

0

Jak tutaj z 10 minut będzie doliczone XD

2

Getafe już dupa oddycha

0

Ale fart uffffff

7

Kolano w twarz, łokieć z brzuch i żadnej żółtej XDDDD to jest żenada.

0

Przecież nie powinno być różnego XD

0

Piłka odbita od nogi potem od ręki NIE MA KARNEGO.

1

Coooooo???? On dostał kartkę?? Jak?

0

@NeroTFP1 Jak zawsze z Realem

1

To już jest obrzydliwe XDDDD

1

Już się przewracają XDDDDDDD

0

I tak każdy wie jak się mecz skończy...

3

Zaraz lekki kontakt z polu karnym i karniaczek dla Realu

1

Niech ich kopia i męczą XD

3

Oby ta napinka przed jutrzejszym meczem nawet w przypadku braku awansu skończyła się 3-1, 4-1 a nie jak Real z Arsenalem XD

3

Uśmiechnięty Gasperini to jest coś pięknego, Uwielbiam gościa

0

Manu Kone czy to Iniesta?

2

Dzisiaj za Roma!!

0

@AmigoBlancos Ile do wygrania?

1

Raya co wyjął ehhh

1

Oni tego mistrza wygrają

0

Raya ale refleks

3

11 PKT przewagi więc cała moc Bayern poświęci LM I PN

1

30 gol w Bundeslidze MASZYNA

0

Co za Frajernia BVB

19

Błagam przywrócie ultrasów, To jest piknik a nie mecz

0

Pedri coś ty teraz zrobił ja pier...

2

Powinno być 3-0 a jest 2-1 klasyk

0

Lamine tyle samo goli co Ferran I o 2 więcej niż Lewy. 9 na Lato musi być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?