0

Nie no kurw... bez żartów

2

Bernal co ma ostatnio czas!!

0

Piękna wymiana piłki.

2

Nasze 9 w tym sezonie to jakiś eksperyment społeczny XD

7

Lubię cię Lewy ale nieeee na następny sezon

1

Nie no Lewy... Mądre Mia

3

Balde już może się pakować

1

Cancelo przez ta rękę nie miał jak przejść piłkarza Sevilli.

0

Gerrard co odwala XD

0

Ulalala poezja Rapha

4

Leszek ty się zastanów co mówisz XD

0

Joao pięknie, idealnie pod faul

0

Pablo Torre>> Dani Olmo.

6

Oby Rapha wkońcu się obudził

5

Jak on to wyjął XD

2

City remis... co za masakra

0

Takie gówno grać i wygrać XD

2

Mogą być duże problemy z tym Newcastle w Środę

0

@MesQueUnClub22 Co??? Czerwo dla Jacksona klarowne, Symulka Diaza I 2 żółta też, I łokieć Kane przy jego golu. O czym ty piszesz XD

1

Gdzie tam był spalony? XD

2

HAHAHAH jak ktoś mówi że Bundes jest poważna liga to mi się śmiać chce XD

2

To jest czerwona kartka

1

Cherki nadal Ława XDDD Pep zmień chłopie zawód XD

0

To jest żałosne

0

City nie ma środka XDD klepią ich jak chcą

1

@kamiVeB taaa i znów każdy będzie ich skazywał na porażkę a wygrają.

2

Silva, Savinho w 1 składzie a Cherki grzeje ławę. Pep jak co roku kombinuje i odpada

0

Pep ty już możesz się pakować XD

0

Semenyo do bazy powinien zejść

2

Donnarumma XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?