Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no kurw... bez żartów
2
Bernal co ma ostatnio czas!!
0
Piękna wymiana piłki.
2
Nasze 9 w tym sezonie to jakiś eksperyment społeczny XD
7
Lubię cię Lewy ale nieeee na następny sezon
1
Nie no Lewy... Mądre Mia
3
Balde już może się pakować
1
Cancelo przez ta rękę nie miał jak przejść piłkarza Sevilli.
0
Gerrard co odwala XD
0
Ulalala poezja Rapha
4
Leszek ty się zastanów co mówisz XD
0
Joao pięknie, idealnie pod faul
0
Pablo Torre>> Dani Olmo.
6
Oby Rapha wkońcu się obudził
5
Jak on to wyjął XD
2
City remis... co za masakra
0
Takie gówno grać i wygrać XD
2
Mogą być duże problemy z tym Newcastle w Środę
0
@MesQueUnClub22 Co??? Czerwo dla Jacksona klarowne, Symulka Diaza I 2 żółta też, I łokieć Kane przy jego golu. O czym ty piszesz XD
1
Gdzie tam był spalony? XD
2
HAHAHAH jak ktoś mówi że Bundes jest poważna liga to mi się śmiać chce XD
2
To jest czerwona kartka
1
Cherki nadal Ława XDDD Pep zmień chłopie zawód XD
0
To jest żałosne
0
City nie ma środka XDD klepią ich jak chcą
1
@kamiVeB taaa i znów każdy będzie ich skazywał na porażkę a wygrają.
2
Silva, Savinho w 1 składzie a Cherki grzeje ławę. Pep jak co roku kombinuje i odpada
0
Pep ty już możesz się pakować XD
0
Semenyo do bazy powinien zejść
2
Donnarumma XDDDDD