Bart0sz
Dołączył/a: październik 2017
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ekstra, i za rok pewnie znowu z grupy LM nie wyjdziemy, w LE odpadniemy, bo będziemy mieli „słabe losowanie”. Tylko, że za rok Real może tak głupio punktów nie gubić w lidze.
0
@michal26Obawiam się, że za Xaviego to najgorszy mecz ciągle przed nami.
2
@MesQueUnClub96 Lewy przychodził tutaj jako gotowy produkt. Miał dać bramki i przede wszystkim regularne występy na wysokim poziomie - tego oczekuje się od gwiazd. Do mundialu wszystko się zgadzało, po mundialu Robert wygląda tragicznie praktycznie w każdym elemencie.
0
@Coutinho007 Słabe wytłumaczenie, kontuzje są częścią futbolowej rzeczywistości. W letnim oknie wydaliśmy duże pieniądze na wzmocnienia, a kadra wygląda komicznie. Regularnie odpadamy z pucharów w żenujacym stylu (LM, LE i teraz CdR)
0
@BARCA1899Messi To nie jest usprawiedliwienie, wyglądamy jak klub z dołu tabeli, a wydaliśmy konkretne pieniądze w letnim oknie transferowym. Przy takim budżecie kibice (m.in. ja) wymagają podjęcia walki a nie ośmieszanie się przed własnymi kibicami.
0
@BARCA1899Messi Zakładałem, że nie damy się ośmieszyć na własnym boisku w ostatnim El Clasico przed remontem stadionu, a zarazem ostatnim klasykiem na Camp Nou dla wielu zawodników obecnej kadry. Naiwny byłem…
0
Zakładam w ciemno, że po meczu będzie tłumaczenie, że celem w tym sezonie była liga, a to że w słabym stylu odpadliśmy najpierw z LM, później z LE, a teraz z CdR zostanie przemilczane, albo w nieudolny sposób tłumaczone. Za rok pewnie będziemy słyszeć to samo…
3
Rezultaty Xaviego w meczach pucharowych (LM, LE i CdR) są zatrważające.
0
@draxidox Chyba inny mecz oglądamy
1
@HoshWidoczna też była flaga związku radzieckiego :/
1
Jak jeszcze raz przeczytam gdzieś, że Fati oczekuje ważniejszej roli w zespole i częstszej gry to dostanę ataku padaczki. Od samego patrzenia na niego człowiekowi chce się spać
3
Ten Casado mimo, że nic wielkiego nie gra, to i tak jakoś bardziej mnie przekonuje niż Kessie, który wygląda jak ciało obce w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sherem Przecież to on tą kadrę kompletował, to jego wizja jest wdrażana. Poza Bernardo i Azpilicuetą dostał wszystko, to co chciał.
5
Mi się trochę wydaję, że mentalnie ten klub zatrzymał się w erze „tiki-taki”. Ciagle bez sensu klepiemy, zawodnicy stoją w miejscu, brakuje mi bardziej bezpośredniej, szybszej gry, a w trudnych momentach brakuje schematów (jakieś stałe fragmenty). Jedynie Balde i Dembele w pierwszej połowie wykazali się większą odwagą, ale bez skutku.
1
@kiper09 Tak zwane „okno wystawowe”
1
Celta gra, a my strzelamy bramki
0
Depay schodzi mocno niepocieszony. Trochę nie rozumiem jego rozczarowania, bo zagrał bardzo słabo
0
@Yoshi94 Ja niczego do samego @Derean nie pisałem...
0
@BeziteX Dzięki. Szczerze to nie jestem pewien, czy tam jest spalony. Wydaje się, że zawodnik Rayo (nie potrafię odczytać numeru), który jest poniżej Gaviego łamie linię.
0
@Yoshi94 Ja tutaj niczego nie będę doliczał w tej chwili. Ja będę wniebowzięty jak zdobędziemy 3 punkty w meczu z Mallorcą.
0
@mariosss20 W obecnej formie każdy zespół La Liga jest w stanie z nami wygrać, nie ma zupełnie znaczenia z kim będziemy grać. W mojej ocenie wszystko się teraz będzie rozgrywać w głowach naszych "ulubieńców". Problem w tym, że wydarzenia ostatnich lat pokazują, że liderzy naszego klubu zupełnie nie mają "mentalu" i pod pękają pod ciśnieniem.
0
@robsesh Ty poczekaj, bo my tutaj ciągle o LM w przyszłym sezonie walczymy...
1
@BeziteX Zapodaj link do powtórki z tym spalonym. Podczas transmisji nie zostało to przedstawione w ten sposób. Żaden spalony nie został zasygnalizowany.
0
@matirix20 Ale co Ty się Dembele przejmujesz, jak go zaraz w klubie nie będzie. Adamy z resztą też nie. Tutaj problemem jest forma Frenkiego, ter Stegena, Ferrana, czy Gabończyka, bo to są nasi podstawowi zawodnicy na następny sezon.
1
@AlwaysBlaugrana Ten temat świetnie opisuje Filip Springer w swojej książce "13 pięter" - https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4928498/13-pieter Bardzo polecam.
0
Moriba ma prawdziwe wejście smoka w meczu z Villarreal xD
5
@ExerionKultury gry nie da się zmienić w ciągu jednego, czy dwóch sezonów. Nasi liderzy (Pique, Alba, Busquets i Ter Tegen) mają duży wpływ na morale, a wiemy dobrze, że to nie są zawodnicy o „mocnej głowie”. To są ludzie, którzy zaliczyli tyle euro-wpierdolów, że i ja na ich miejscu miałbym chwiejną psychikę w trudnych momentach. Musimy poczekać na zmianę pokoleniową i rozkwit naszych młodych talentów.
0
Nie mamy co się tutaj czarować. Gra naszego zespołu już od jakiegoś czasu wyglada bardzo słabo, natomiast jeszcze pół roku temu TOP4 było dla nas wymarzonym osiągnięciem, a w tej chwili jest ciągle do osiągnięcia. Popatrzmy obiektywnie na kadrę i powiedzmy sobie szczerze, że to nie są zawodnicy ani na europejskie puchary, ani na mistrzostwo Hiszpanii.
0
Demony z ostatnich lat ciagle obecne. Widać, że w takich meczach, gdzie nic nie idzie, nasi po prostu pękają psychicznie. Wydaje mi się, że w takich meczach bardzo brakuje nam zawodników pokroju Puyola/Ramosa.