10

Niezależnie od wszystkiego, co się wydarzyło pod koniec pierwszej połowy, Alves nie powinien wychodzić na drugą. Zupełnie nie ogrania swojego sektora, praktycznie co chwile dupsko ratuje mu Araujo. Przy bramce jakby był szybszy, to też zdążyłby ten strzał zablokować

0

@msmsms Jak masz canalplus to polecam serial dokumentalny "Sędziowie", który pokazuje pracę polskich sędziów od kuchni. Tam w zasadzie jest tak dobra komunikacja na linii VAR - sędziowie na boisku, że ten w zasadzie nigdy nie podchodzi do telewizorka.

1

To jest czerwona kartka

0

@abram3k Ter Stegen też mocno niepewny

0

@masq Valencia postawiła wszystko na jedną kartę. Było jasne, że coś wpadnie, albo dla nich, albo dla nas.

0

Nie mamy lidera na boisku, brakuje nam takiego Puyola, co by krzyknął, poustawiał i zmobilizował kolegów.

1

@Yoshi94 On się po prostu przewraca po każdym kontakcie z innym zawodnikiem. Nie wiem, czy to robi bo jest tak słaby fizycznie, czy dlatego, że symuluje i próbuje ugrać stały fragment dla swojej drużyny.

2

Na prawdę Panowie z VARU nie potrafią nawet tego stwierdzić i wołają głownego do telewizorka...

0

@A4ron To skomplikowane

0

@Yiamuiaijahaima Niedługa w Ligue1 będą grali na pustynnych piaskach zamiast trawy...

0

@Yiamuiaijahaima Żartujesz z tymi nazwiskami?

0

@Peniu ncplusgo już dawno mi nie działa. Teraz oglądam na canalplus.com

0

@Sergio_Devils Nie tylko dzisiaj. Typowy jeździec bez głowy w mojej opinii.

0

@ShawnC To jest w mojej ocenie główny problem. Nie straszymy z przodu, więc Athletic na dużo więcej swobody do atakowania większą ilością graczy.

0

Dani wygląda momentami jak tykająca bomba. Rozumiem trudą sytuację na prawej stronie, ale też liczę na to, że w lecie klub sprowadzi kogoś z prawdziwego zdarzenia

0

@Sau_Ron Jeszcze się nie staliśmy Milanem, dopiero się możemy stać Milanem. Wszystko zależy od Laporty i to jakie finansowanie znajdzie. Pieniądze są wszystkim w obecnym świecie i rozwiązują większość problemów.

0

Przecież nic się takiego nie stało, zawodnicy uśmiechnięci, dziękują sobie wzajemnie po zakończonym meczu. Na konferencji pomeczowej coś się powie o tym, że damy z siebie wszystko w dalszej części sezonu. Panie z księgowości już obiecały, że przelewy za styczeń będą szybciej, a za niepowodzenia do końca sezonu i tak będzie można winić Bartomeu.

1

@norbi77 Wydaje mi się, że wielu kibiców Barcelony ma świadomość, że obecnie nie mamy kadry na TOP4 i pozycja dająca występ w LE to nasz maks. Nie zgodzę się natomiast z podejściem Koemana, bo trenerowi po prostu nie przystaje w ten sposób wypowiadać się o klubie, który trenuje. Co do Puiga, to wszyscy w Barcelonie wiedzą, że chłopak nie ma umiejętności na granie w Barcelonie, i były podejmowane wielokrotne próby wypożyczenia go do innego klubu, ale się Riki uprał - skończy się kontrakt i skończy się Riki w Barcelonie...

0

@masa11 No ale po co mają się więcej męczyć? To nie jest tak, że po stracie bramki nie wiadomo jak ich ciśniemy...

2

@papajak2137Mamy wygrać!

0

Oszczędzają siły na Bayern

12

Za tę porażkę, bo inaczej nie można tego nazwać winię ponosi w głównej mierze Depay. To niewiarygodne jak będąc tak doświadczonym zawodnikiem na tle juniorów można wypaść tak dramatycznie słabo. Gdyby nie braki kadrowe, to Depay nie miałby prawa powąchać murawy.

1

Depay fatalny występ, przy naszych młodych wygląda jak zupełnie niepasujący element układanki.

0

@macio_944 Obawiam się, że to będzie przyszłość poza LM w przyszłym sezonie. W obronie przy każdej bardziej odważnej akcji przeciwnika dostajemy ataku padaczki, w ataku nie ma kto kończyć. Młodymi się niczego nie wygrywa, co wielokrotnie udowodnił Wenger.

1

Czy Roberto jest w ogóle na boisku?

0

To nie był awaryjny transfer za kontuzjowanego wtedy Suareza, a nie Dembele?

3

Wakacje!!! Znowu są wakacje!

0

@dv7wisnia Pokazał

5

@Avatarr Powinien dostać nowy pięcioletni kontrakt - 20 milionów / sezon za bramkę na 6:1 przeciw PSG. Barcelona docenia swoich bohaterów.

3

@Mr8lack Problem jest chyba bardziej złożony, bo w mojej ocenie większość polskich policjantów nadaje się co najwyżej do wystawiania mandatów.

Nawet jakbyśmy rozszerzyli im uprawienia to nie potrafiliby z nich skorzystać. Zauważ, że oni byli (w mojej ocenie) zupełnie zagubieni w tej sytuacji, nie potrafili podjąć żadnej decyzji tylko stali i przyglądali się sytuacji. A kiedy zadziałali to nieudolnie i chyba jednak pod wpływem okrzyków postronnych osób.

Z perspektywy obywatela nasuwa się jeden wniosek: w przypadku zagrożenia jesteś zdany tylko i wyłącznie na siebie, bo na pomoc polskiej policji nie masz co liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?