0

@Kismeth
to nie jest amortyzacja taka o jakiej myślisz, tzn. środka trwałego ("odliczania od podatku"), tylko określenie, czy transfer generował stratę, czy spowował zysk.
Chodzi o amortyzację nie podatkową a rachunnkową.

0

@Kismeth plus teraz 10 mln za wypożyczenie.
Generalnie fiskalnie ta transakcja nie bezie taka zła.
AG przyszedł do nas za 120 mln i podpisał kontrakt na 5 lat. Więc transfer amortyzuje się 24 mln rocznie. Wyjdzie na to, że wyjdziemy na tej operacji 16 mln na plusie, a jeszcze będzie oszczędność pensji za 2 lata....

Biorąc pod uwagę warubnki i że czas w FCB Griezmannowi nie pomógł, to ta transakcja, jest po prostu majstersztykiem.

1

Bartek zrobił z nas klub bankomat....

0

@barca87f
zgadzam się :) Jednak liczę, że Dest jeszcze może odpali....
Szkoda, że nie pokusiliśmy się o Dumfriesa na pozycje PO.

1

Czyli wypożyczyli go na rok, mogą przedłużyć wypożyczenie o rok, a jak rozegra w drugim sezonie 50% spotkań w któcyh będzie dostępny, to muszą go wykupić ?

0

Lubię Olmo, fajny zawodnik, ambitny zawodnik. Wydaje mi się jednak, że po prostu nie pasuje do naszego stylu, tak jak Griezmann od początku nie pasował.

No chyba, że wymiana za Dembele :)

0

@agaFCB podobno 75 mln.

1

@DJ6 Pełna zgoda. Miralem powinien przyjść do FCB zamiast kogoś z tak zacnego grona jak: Hleb, Song, Turan, czy mój "ulubieniec" Andre Gomes.

To jednak już przeszłość.

3

@barca87f Po tym sezonie jerżeli chodzi o wyniki, to wiele się nie spodziewam.
Liczę, że odbuduje się Fati, ustabilizuje swoją formę Araujo, odpali Gavi, Demir, Nico, wyzdrowieje i dorośnie Dembele (oby!) oraz że odpali Dest (bo to ostatnia szansa).

0

@DJ6 wówczas przyszedł Toure a później objrawił się Busi.

0

Z holenderskiej kolonii, to przydałby się Dumfries, może Van de Beek i w przyszłości de Ligt. MArzenia, ach te marzenia :)

0

@DJ6
Pamiętam jak się nim interesowaliśmy, gdy grał jeszcze w Metz....

8

Jeszcze Umtiti i Cou.
Póki co świetna robota Zarządu. W tym sezonie wi w ramach tego budżetu przeżyjemy katharsis, rozwinie się nasza młodzież, o której w ostatnich sezonach zapomnieliśmy i wracamy do top'u.

0

oby poszedł na wypożyczenie, żeby miał okazję do gry....
może Zenit? albo obecny klub Demira żeby obniżyć cenę...

0

autor chyba nie pamięta jak grał Maxi Lopez....

1

Z cyklu "zimowe marzenia":
1) wymiana z Interem: Pjanić za Dumfries'a,
2) Tottenham / Arsenal bierze Cou za 20 mln,
3) wymiana z Lille: Umtiti za Renato Sancheza,
4) Braithwaite idzie do WBA za 15 mln,
5) Collado i Puig idą na wypożyczenia,
6) po sezonie PSG bierze Dembele za 100 mln :D

3

co za wrzód....... nie powinni go nawet zgłaszać do rozgrywek. Żadnych!!!

0

uważać? raczej MODLIĆ :)

0

2 Demir, to może żeby robić zmyłki :P

0

@Gall Plotki są zawsze. Głownie agenci mącą... może ktoś chciał go przejąć :)

0

w końcu propzycja wojownika do 2 linii.

20

Rozwiązali umowę, upłynłą termin. Powinni się sami wyprowadzić.
FCB eliminuje pośrednika . Sama chce utrzymywać relację z Penyi . Co w tym dziwnego?

0

@Gall 3 mln per sezon dla 18, to wg Ciebie zła oferta? Kto da mu 6 mln? Porównaj sobie to z zarobkami Simonsa, czy Sancho w wieku 18-19 lat.

@WojciechM Praca, pracą.. ale on się dopier dobrze zapowiada. takich było wielu... a później znikali. Karierę trzeba poprowadzić. Moriba w FCB miał teraz szanse na wskoczenie na TOP w ciągu najbliższych 2 lat i wowczas dobrze zarabiać. Za potencjał nikt nie płaci więcej niż 3 mln per sezon.

3

@against_modern_football

tak, tylko w tych przypadkach, to oni sięuaktywnili jak już synowie byli "kimś" w piłce, a nie potencjałem.

1

@JarekS ewidentnie śledziowa opinia :))

a tak na serio, to ciekawy i merytoryczny komentarz !!!

0

@Greenalley kwot nie badałem. Te co podałem to orientacyjnie, żeby pokazać jak to działa.

0

Ciekawe, kto jest tam debilem?? Piłkarz?? Rodzina?? Agent?? Kto jest tym pazernym debilem??
Facet w wieku 18 lat ma szansę być podstawowym piłkarzem (szczeglnie, że nie wypalił Wijnalduum) w topowym klubie (w kryysie, ale jednak topowym). Otrzymać przyzwoitą pensję z opcją progresji...

Woli zarobić teraz. Poczekać, wiżąć kasę gdzieśza podpis.... wielu, oj wielu takich było i już ich nie ma. Nie zaistnieli w ogóle. W tym wieku, trzeba regularnie grać i robić progres.

W sumie, to lepiej, że pazerność i debilizm ujawniły się teraz.

0

katalończyk, chce zakończyć karierę w rodzinnych stronach. W sumie, to nie ma co się dziwić. Zresztą wyżej niż drużynie broniącej się przed spadkiem z laliga zatrudnienia by nie znalazł.

Powodzenia Aleix i dzięui, że przyszedłeś pomóc FCB w trudnym momencie (ban transferowy).

1

chyba przyszły wyniki badań :)

Gość musi być przemęczony.

17

W końcu. Olanie przez FCB La Masi w kontekście pierwszej drużynie, to zbrodnia.
W pierwszym zespole praktycznie nie zaistniał nikt pomiędzy Roberto a Fatim....

Obyśmy to nadrobili, tym bardziej, że teraz La Masia może nas uratować!!!

Gavi, Nico, Ansu, Demir, oni rokują na cracki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?