Bartas1998
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Żeby pozostał na stanowisku, musiałby wygrać w tamtym sezonie LM lub La Ligę, a tego byśmy nie chcieli, więc coś za coś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Jakchcesz ale jeszcze nadejdą karne i tap iny*
1
Dla Borka nie wejście w dupę piłkarzowi realu Madryt to dzień ewidentnie stracony.
4
Cristiano Ronaldo vs Demokratyczna Republika Konga:
0 bramek
0 asyst
0 strzałów na bramkę
0 dryblingów
0 kluczowych podań
0 wygranych pojedynków
0 dośrodkowań
0 długich podań
0 wkładu w obronę
0 odbiorów
0 przechwytów
Po hattricku Messiego niektórzy byli przekonani, że Ronaldo odpowie, no to odpowiedział XD
7
@AmigoBlancos nic nie ma, Perez ma po prostu osrane galoty przed 3 sezonem bez trofeów więc poszedł na zakupy.
3
Ja wiem, że za De La Fuente ma sukcesy z reprezentacją Hiszpanii, ale dzisiaj spie*dolił potencjał swojej kadry koncertowo i to nie pierwszy raz jak łysy zaczyna kombinować i nadawać nowe pozycje piłkarzom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Dani Hussein to syn Saddama Husajna?
3
I co? Zatkało Kurakao.
0
@Hindus Silva bardziej do pomocy niż na pozycję Masturbatora, bo mają tam srake od czasu kiedy odszedł Modrić i Kroos.
1
@macio_944 3 niewypały z tamtego sezonu zastąpione nowymi zawodnikami, jeszcze za Masturbatora muszą kogoś kupić XD
4
@kch żadnego Alvareza nie chcieli, Perez poleciał po prostu w ch*ja, że "złozy ofertę" za zawodnika w wysokości 150 milionów bo tak obiecał przed wyborami.
6
Ma "swojego" gracza w reprezentacji Hiszpanii na mundialu dziadzia XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mourinho ma każdą zachciankę na pstryknięcie palca, a Alonso o Zubimendiego się prosił pół okienka i na koniec przygody fani zrobili z niego "miernego" trenera, to pokazuje jak madrole są osrane przed 3 rokiem bez trofeów i w sumie budują pakę, że jak im nie pójdzie na boisku, to i tak będzie o nich głośno, bo gen buractwa to już tam przekracza limit w tym momencie XD
1
@draxidox ratowała na kacu w niedzielny poranek, ale czy była dobra to nie pamiętam.
1
@Fog_W_1899 no bo Romano taki jest, przez tydzień potrafi to samo pisać, a ludzie i tak mu lajkują i zasięg robią i potem jest pierdolamento, że to niby najlepszy dziennikarz na świecie jeśli chodzi o piłkę XD
0
Dobra, bo my tu sramto tamto o jakimś finale LM, ale żebyśmy się napie*dalali jak równy z równym w następnej edycji, no to Deco do roboty i trzymać tempo z poprzednich dni na rynku transferowym.
7
Fajnie, bo Enrique wygrał, a reszte je*ać, no i fajnie, że w tym roku o złotej piłce zadecyduje mundial.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Da się go lubić od samego początku, stylem naprawdę przypomina Raphinhe, a nasz brazol łapał kontuzje za kontuzją w tym roku, więc do rotacji i pod okiem Flicka on wskoczy na wyższy poziom, jeśli chcemy marzyć o lidze mistrzów to musimy mieć za czołowych zawodników zastępstwo, Rashford nie jest gościem pod system Flicka pomimo liczb, pressing, pressing i jeszcze raz pressing w dzisiejszym futbolu odpowiada za sukces zespołu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@CurryTheGoat30 tyle lat każdy z nas kpił, że pora odbić piłeczkę i to z potężnym pierdo*nięciem ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Śmiechom nie było końca, szkoda, że tylko oni się śmieją z własnych żartów jak Karol Strasburger.