0

@tadzik447 panie Ancelotti będziemy pana ubezpieczać z okna.

0

Można roz*ebać Real Madryt 4-0 czy 5-2, ale z Leganes się męczyć przez cały mecz, na tym właśnie polega odpowiedzialność.

19

Own Goal, parę sezonów temu jeden z lepszych zawodników z naszej drużyny, dobrze, że wraca na najważniejszy moment sezonu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Munio polecam nie wchodzić na notatnik, bo potem człowiek się zastanawia pół dnia jak można być tak głupim :)

1

No niestety, wychodzi nam powoli maraton, nie ma co się tutaj doszukiwać, zmęczenie w końcu musiało wyjść, koniec końców co najważniejsze w ostatecznym rozrachunku dokładamy cegiełkę do ostatecznego triumfu, Vamos!

15

Gaviego bym na razie nie wpuszczał, bo jest młyn i go też bankowo poniesie.

0

Piłkarsko się z każdym klubem obronimy, gorzej z meczami o stawkę w tym momencie sezonu z realem madryt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@ViscaelBarca2007 9, bez dwóch zdań, Lewandowski młodszy nie będzie i widać już te wahania formy.

2

Jak Lewandowski wychodzi sam na sam i ma sete, to człowiek niestety jest niemalże pewny, że Robert to spier*oli i niestety to bardzo zaczyna o nim źle świadczyć, od paru meczów dokłada nogę, albo karny i tak jedynie zdobywa bramki, powoli irytuje, ale trzymam kciuki za to, że lepsza forma jeszcze nadejdzie, oby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Flick wie co robi nie powołując Fatiego, daje mu tym kopa i motywacje do poprawy, w sumie to jedyne wyjście aby coś jeszcze z tej kariery jego było na wysokim poziomie.

5

Strasznie denerwujący i irytujący mecz w naszym wykonaniu, lecz w ostatecznym rozrachunku wracamy na fotel lidera i to jest w tym momencie najważniejsze.

13

Aż przyjemniej uderza się w melanż po takim meczu Realu, zdrówka panowie i panie ;)

3

Oficjalnie, mieliśmy już "dwóch mistrzów Hiszpanii", my od października i Real od stycznia, lecz jednak wszystko się obraca znowu o 180 stopni.

3

Dobra trzeba nauszniki nałożyć, bo jak d*pa pęknie na pewnej stronie to bębenki może wysadzić.

2

Wkur*ili "najlepszych" sędziów na świecie swoim płaczącym listem to teraz mają za swoje XD

7

Tego dnia w 2002 roku Lionel Messi dołączył do naszej Barcelony, a co się działo parę lat później nie trzeba przedstawiać, najpiękniejsze chwile w historii kibica naszej drużyny.

https://zapodaj.net/plik-7DbRBWxxaX

0

Bramkarka Barcelony, Cata Coll w programie "Pim, pam, llum":

"Real Madryt bardzo mnie denerwuje. Myślę, że jestem bardziej antimadridistą niż cule."

A u was jak to jest, miłość do Barcelony jest większa niż nienawiść do Madrytu? Czy na odwrót? Czy może po równo? :D

4

Pau Cubarsí gotowy do formalnego podpisania przedłużenia kontraktu z Barceloną do 2029 roku.
Zostało to już ustnie uzgodnione latem zeszłego roku, kiedy Pau podpisał nowy kontrakt z Barceloną do czerwca 2027 roku. Teraz można go sfinalizować, ponieważ hiszpański obrońca skończył 18 lat.
[Fabrizio Romano]

No i elegancko, jeśli podtrzyma swój rozwój, obrońca na lata i może być topowy na swojej pozycji na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pep musi w końcu dostrzec, że trzeba kiedyś ze sceny zejść, porzucić ten projekt, odpocząć i ostatnim krokiem w karierze powinna być reprezentacja Hiszpanii, ale to tylko moje spostrzeżenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?