Bartas1998
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 panie Ancelotti będziemy pana ubezpieczać z okna.
0
Można roz*ebać Real Madryt 4-0 czy 5-2, ale z Leganes się męczyć przez cały mecz, na tym właśnie polega odpowiedzialność.
19
Own Goal, parę sezonów temu jeden z lepszych zawodników z naszej drużyny, dobrze, że wraca na najważniejszy moment sezonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Munio polecam nie wchodzić na notatnik, bo potem człowiek się zastanawia pół dnia jak można być tak głupim :)
1
No niestety, wychodzi nam powoli maraton, nie ma co się tutaj doszukiwać, zmęczenie w końcu musiało wyjść, koniec końców co najważniejsze w ostatecznym rozrachunku dokładamy cegiełkę do ostatecznego triumfu, Vamos!
15
Gaviego bym na razie nie wpuszczał, bo jest młyn i go też bankowo poniesie.
0
Piłkarsko się z każdym klubem obronimy, gorzej z meczami o stawkę w tym momencie sezonu z realem madryt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@ViscaelBarca2007 9, bez dwóch zdań, Lewandowski młodszy nie będzie i widać już te wahania formy.
2
Jak Lewandowski wychodzi sam na sam i ma sete, to człowiek niestety jest niemalże pewny, że Robert to spier*oli i niestety to bardzo zaczyna o nim źle świadczyć, od paru meczów dokłada nogę, albo karny i tak jedynie zdobywa bramki, powoli irytuje, ale trzymam kciuki za to, że lepsza forma jeszcze nadejdzie, oby.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Flick wie co robi nie powołując Fatiego, daje mu tym kopa i motywacje do poprawy, w sumie to jedyne wyjście aby coś jeszcze z tej kariery jego było na wysokim poziomie.
5
Strasznie denerwujący i irytujący mecz w naszym wykonaniu, lecz w ostatecznym rozrachunku wracamy na fotel lidera i to jest w tym momencie najważniejsze.
13
Aż przyjemniej uderza się w melanż po takim meczu Realu, zdrówka panowie i panie ;)
3
Oficjalnie, mieliśmy już "dwóch mistrzów Hiszpanii", my od października i Real od stycznia, lecz jednak wszystko się obraca znowu o 180 stopni.
3
Dobra trzeba nauszniki nałożyć, bo jak d*pa pęknie na pewnej stronie to bębenki może wysadzić.
2
Wkur*ili "najlepszych" sędziów na świecie swoim płaczącym listem to teraz mają za swoje XD
7
Tego dnia w 2002 roku Lionel Messi dołączył do naszej Barcelony, a co się działo parę lat później nie trzeba przedstawiać, najpiękniejsze chwile w historii kibica naszej drużyny.
https://zapodaj.net/plik-7DbRBWxxaX
0
Bramkarka Barcelony, Cata Coll w programie "Pim, pam, llum":
"Real Madryt bardzo mnie denerwuje. Myślę, że jestem bardziej antimadridistą niż cule."
A u was jak to jest, miłość do Barcelony jest większa niż nienawiść do Madrytu? Czy na odwrót? Czy może po równo? :D
4
Pau Cubarsí gotowy do formalnego podpisania przedłużenia kontraktu z Barceloną do 2029 roku.
Zostało to już ustnie uzgodnione latem zeszłego roku, kiedy Pau podpisał nowy kontrakt z Barceloną do czerwca 2027 roku. Teraz można go sfinalizować, ponieważ hiszpański obrońca skończył 18 lat.
[Fabrizio Romano]
No i elegancko, jeśli podtrzyma swój rozwój, obrońca na lata i może być topowy na swojej pozycji na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pep musi w końcu dostrzec, że trzeba kiedyś ze sceny zejść, porzucić ten projekt, odpocząć i ostatnim krokiem w karierze powinna być reprezentacja Hiszpanii, ale to tylko moje spostrzeżenie.