0

@wawrzyn1 syndrom kibica Realu Madryt, znana choroba.

0

https://zapodaj.net/plik-GWhKoamlXf

Nie zawiodłem się wchodząc dosłownie na 30 sekund na stronę prześcieradeł, haha.

2

Ogólnie Wojtek moim zdaniem jeśli chodzi o wyrzuty stoi w jednym rzędzie z Neuerem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Przypominam, że Real gra w barazach z City dwumecz, w którym Carlo Ancelotti nie dokona żadnych rotacji a my odpoczywamy w tym czasie, ciekawie się zapowiada nam ten miesiąc ;)

28

Odkąd ku*wa sięgam pamięcią te mecze o 14:00 w naszym wykonaniu wyglądają identycznie.

3

Ale jedno trzeba przyznać, najlepsi sędziowie na świecie są w Hiszpanii, kradną show kiedy chcą i jak chcą i nie mają za to żadnych konsekwencji i w nagrodę za tydzien dostają następny mecz do sędziowania XD

2

Luty jest krótki, ale sprawiedliwy, Madryt jeszcze nie raz się zesra w tym miesiącu ;)

22

Ku*wa wjeżdżam po 7 piwkach w livescore, a tu taka niespodzianka, no to następne 7 w ramach fantastycznego wyniku XD

2

Czerwony alert dla Fatiego, ale no, kontrakt lukratywny, więc nawet jak usiądzie na trybuny na dwa mecze z rzędu, będzie biadolił, że chce walczyć o miejsce w składzie, w tym problem, że ta "walka" już za długo trwa, ale tak to niestety bywa z dawaniem takich pieniędzy młokosowi, chcieliśmy jak najszybciej zdobyć nadzieję, że po Messim on będzie przejmował powoli stery i wcale nie dziwię się, że upatrzyli w nim wielki talent, który miał zatopić smutki po Leo. Lekcja na przyszłość, przede wszystkim co do Yamala, żeby postępować rozsądnie i uważnie, choć z Laminem jest różnica taka, że on nie musi brać wszystkiego na swoje barki, tęsknota za Messim spadła, pogodzilismy się z przeszłością. Rapha odpalił potężnie z formą, Pedri czy chociażby Kounde, nie ma takiej presji i oczy nie są skierowane tylko na 17 letniego dzieciaka jak na cudotwórcę, bo większość drużyny trzyma optymalny poziom i nikt nie zagryza zębów aby pospieszać rozwój Yamala, bo w końcu mamy drużynę, która jest zjednoczona, z trenerem, który co rusz stara się podwyższać morale jak tylko może mądrymi decyzjami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Żeby się Ferran za mocno nie podniecił i pokazał, że nadaje sie do wyjściowego składu, a nie tylko na ostatnie 10-15 minut.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Jest, zaczyna się, małpie show XD

5

Ale bym obejrzał taką Barcelone Flicka co miażdży Real, który gra w 12.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Mój brat kibicuje United, kilkanaście lat temu chciał mnie wciągnąć w te bagno, na szczęście dobrze wybrałem XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@okiemtypera_lucaxx95 sam Lucas starczy przecież to jeden z najlepszych bocznych obrońców w historii piłki nożnej, wybór prosty.

0

@FcPortoFan1999 zapomniałem dopisać, że chodzi mi o wypożyczenie i właśnie przeczekanie na zmianę trenera.

1

Ten Güler to powinien jak najszybciej uciekać z Madrytu, Ancelotti za "kapitalny" występ w meczu z nami woli wystawić Tchouaméniego w pierwszym, ale jak to się mówi, nie nasz cyrk i nie nasze małpy XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ale co agent Roque przytulił hajsu za mydlenie nam oczu jaki on nie jest zajebisty to jego XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jak kiedyś De Jong miał piłkę przy nodze to nie było stresu, że coś spier*oli, diametralnie się to zmieniło o 180°, no i oby Uszaty nie pokazał swoich "najlepszych zagrań" dzisiaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Herato w Milanie, kiedy wygrali bodajże 2-0. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?