Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB Nie obejrzałbym :P
22
Pogadali
1
Barcelona 1-2 PSG
3
@Lub567 Czarne :D
2
@Janiama No mogliby odpocząć. Oby max 60 minut zagrali
2
@Janiama Ładnie, ja nie przewidziałem, że Dias nie zagra :( a kapitan na Bruno, oby odpalił :D
1
@tbas Mam nadzieję, że wezmą moje zdanie pod uwage :P
2
@tbas To nie moze sobie pograc mimo ze jest w słabszej formie?
7
@BarcaInfo Oby Konrad i Collado dostali szanse
1
@pax No Puiga to bym tam nie próbował xD Może Mingueza?
1
@BXOD 3:0 z Bayernem w LM, 3:2 z Realem, 3:1 z Juve w finale LM
1
@pax A najgorsze, że nie ma go kim zastąpić i nie ma środków żeby tego zastępce kupić :(
11
@LuisSalvano Dlaczego? :D
1
@Rewolucja123 W sumie to i tak ze swoim tempem by go nie dogonił. I tak - Frenkiego za bramke Fede również można winić.
2
@BaroPodertos Nie dopisałeś u Busquetsa, że odpuścił Rakiticia przy drugiej bramce :P
1
@jeyx77x Pedri rowniez powinien usiąść na ławce.
1
Wychodzi na to, że wyjściowy skład jest już znany. Pytanie kto wejdzie w drugiej połowie oprócz Trincao :P
MAtS- Mingueza Umtiti Lenglet Alba - Busquets Frenkie Pedri - Dembele Messi Griezmann
4
@pax 1. Frenkie opuszczający swoja strefę.
2. Alba daje sie objechać.
3. Busquets sygnalizujący spalonego :V
1
@LeoMessi1994 A na LO Firpo :D
1
@BarcaInfo Oby. Tercet Lenglet Umtiti Busquets to by bylo zbyt duzo. Chociaz Neymar pewnie by nie narzekał :P
1
@BarcaInfo Jest i nasz brazylijski joker :D
10
Onana zawieszony na 12 miesięcy za naruszenie zasad antydopingowych. No nie są to najlepsze dni dla Ajaxu :D
3
Brawo Betis. Oby utrzymali :D
2
@mekston Yeray już trzecią powinien dostac ale nadal ma jedna. Masakra
1
@betonito Neymar powiedzial wczoraj po meczu, ze chce zostac w PSG. Dodatkowo Barcelona nie ma pieniedzy na taki transfer. Moim zdaniem nie ma tematu :P
2
@Avatarr Konrada nie ma na ławce chyba, że coś mnie ominęło :D
5
@BarcaInfo Bez Konrada :(
1
@Coutinho007 I Firpo za Albe =D
31
No tego to sie chyba nikt nie spodziewał.
1
@BarcaInfo Co z Firpo?