Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wossi61FCB Piłeczka do Messiego i sobie grają chłopaki.
1
@Coutinho007 Ja tam Kloppem bym nie pogardził w sumie :P
42
I oby tak sie stało :D
2
@itmustbejoke Lenglet ma do 2026...
13
@Quavosk Braithwaite albo Sergi Roberto. Innych opcji nie ma. ¯\_(ツ)_/¯
3
@GeneralXavi Alves też by sie przydał.
1
@kkbarca No z takiego z TOPu został tylko Allegri, który nie przyjdzie bo „nie ma DNA Barcelony”
1
@VamosRakieta Nie zapominajmy o duńskim Nazario
0
@Wossi61FCB Allegri :)
2
@VamosRakieta Gdyby nie kartki to Frenkie też by dzisiaj grał. Troche żenada. A później płacz, że zdarzają sie gorsze mecze :D
0
@ObiektywnyKibic121 Może kiedyś będziemy mieli trenera, który zastosuje coś innego niż podania do Messiego i podania Alba-Messi.
1
@ObiektywnyKibic121 W sumie to wszystkie ekipy wychodzą z takim założeniem :P
0
@Emhyr Hajs z transferu Emersona pójdzie pewnie na podwyżkę dla Roberto :D
2
@Rewolucja123 I porażka z Eibar w ostatniej kolejce i nasze zdenerwowanie sięga zenitu. Nie dzięki :D
0
@Messibestplayerintheworld Ostatnie cztery nazwiska to jakiś żart piszącego artykuł?
0
@HighestInTheRoom Dlaczego tylko na dwa?
3
@DonAndrzejos Gdzieś już to słyszałem :D
5
@DonMatteo901 Jeszcze Setien za Valverde.
0
@Cwaniak4 Allegri
0
@Pogba I kto za niego?
1
Jordi Cruyff... to juz chyba lepiej zostawic Koemana.
0
@itmustbejoke Najpierw to trzeba ruszyć po lepszego trenera
0
Panie i Panowie nie ma co sie denerwować. Piłkarze pewnie już o tym zapomnieli. Spokojnej nocy :)
1
Jest i nasz ulubieniec :D
0
@Rewolucja123 Pewnie znowu wyjdą bez zaangażowania i każda piłka będzie leciała do Leo :P
5
@Cwaniak4 Jeśli Atletico nie przegra z Sociedad to dowiozą moim zdaniem.
1
@VamosRakieta Zaraz cie pojadą, że nie chciałeś takiego świetnego gracza spowrotem w klubie :D
1
@VamosRakieta Lecisz z nimi Ivan!
74
Ale w 2026 to już na pewno wróci.
7
@Pawlak1992 Ten kochany Neymar złożył pozew przeciwko Barcelonie. Jego miejsce jest poza Barceloną.