Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Nieważne kto będzie grał w pomocy bo i tak zawsze sie tam będzie cofał Messi :P
0
@JordiElNino Alaba w Realu.
2
@Rewolucja123 To za te analizy De Jonga i narzekania na Desta. Masz za swoje :D
0
@Pilka_jest_okragla Teraz już pewnie za późno. Ale przygarnąłbym go :P
0
No ladnie Stroll zachaczył o barierkę
0
@Encore Jak Lewis wygra ten wyścig z P7 to Max nie będzie miał już czego szukać w walce o tytuł xD
1
No to Max chłodna głowa i po zwycięstwo. Szkoda bo mogło być ciekawie pomiędzy nimi.
0
@MesQueUnClub96 Znając Maxa to już do pierwszego zakrętu nie wytrzyma i zaryzykuje :D
5
@blaugrana_36 Zmiana dla zmiany. Jeśli nie ma nikogo z TOPu do wyciągnięcia ( a nie ma ) to bym dal drugi sezon Koemanowi.
0
@HERORICH2 Wymianka za Felixa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle Monster Mango Loco >>> wszystko :D
0
@Janiama Pozbycie sie Suareza nie bylo decyzją Laporty tylko Bartomeu.
0
@Rewolucja123 Konrad zagral kilka minut na wyjezdzie w lidze mistrzów i przeciwko Cornelli w Pucharze Króla a tak jak go powoływał to nie dostawał szans, Peña nie zagrał w pierwszej drużynie ani minuty, Collado całkowicie pominięty. Araujo faktycznie zagral coś w zeszłym roku już.
0
@Rewolucja123 Nikogo. Dest, Araujo, Mingueza by nie grali gdyby nie kontuzje.
0
@BarcaInfo Nie wiem o co ci chodzi. Przecież Koeman stawia na młodzież.
3
@KacperVEB Przecież zostanie caly mecz na ławce. To samo Peña.
0
@amanter Za dobry jest ¯\_(ツ)_/¯
0
@Krzychuuuu14 Pewnie tak.
0
@skakun95 De Ligt nie do wyciagnięcia. Pau byłby mile widziany.
2
Peña i Mingueza w kadrze Hiszpanii U-21
4
@masq Griez za De Ligta i git :P
0
@horang Z tym PSG spokojnie jeszcze. Wciąż mają szanse :D
0
@Rewolucja123 Roberto nic nie prezentuje od kilku lat i nadal jest w kadrze więc Dest również może w niej być.
0
@Rewolucja123 No tak skreślmy 20 latka po drugim sezonie w poważnej piłce. Ma to sens.
3
@VamosRakieta Nie zapominajmy o Monaco w finale pucharu Francji!
2
@Rewolucja123 Najlepiej by było gdyby nigdy nie przychodził.
2
@abram3k Przynajmniej sagi z Neymarem nie będzie :D
0
@Rewolucja123 Emerson i Gaya. Do pomocy nie mam pomyslu. Może Merino ale Sociedad nie oglądałem za często.
0
@cat_r37 Ale co sobie popije yerbe z Messim to jego.
1
@10SzymonBarca10 Według niego gdyby nie sędziowie to Real by wygrał mistrzostwo juz kilka kolejek temu. Szkoda czasu :P