0

@Coutinho007 Nieważne kto będzie grał w pomocy bo i tak zawsze sie tam będzie cofał Messi :P

0

@JordiElNino Alaba w Realu.

2

@Rewolucja123 To za te analizy De Jonga i narzekania na Desta. Masz za swoje :D

0

@Pilka_jest_okragla Teraz już pewnie za późno. Ale przygarnąłbym go :P

0

No ladnie Stroll zachaczył o barierkę

0

@Encore Jak Lewis wygra ten wyścig z P7 to Max nie będzie miał już czego szukać w walce o tytuł xD

1

No to Max chłodna głowa i po zwycięstwo. Szkoda bo mogło być ciekawie pomiędzy nimi.

0

@MesQueUnClub96 Znając Maxa to już do pierwszego zakrętu nie wytrzyma i zaryzykuje :D

5

@blaugrana_36 Zmiana dla zmiany. Jeśli nie ma nikogo z TOPu do wyciągnięcia ( a nie ma ) to bym dal drugi sezon Koemanowi.

0

@HERORICH2 Wymianka za Felixa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle Monster Mango Loco >>> wszystko :D

0

@Janiama Pozbycie sie Suareza nie bylo decyzją Laporty tylko Bartomeu.

0

@Rewolucja123 Konrad zagral kilka minut na wyjezdzie w lidze mistrzów i przeciwko Cornelli w Pucharze Króla a tak jak go powoływał to nie dostawał szans, Peña nie zagrał w pierwszej drużynie ani minuty, Collado całkowicie pominięty. Araujo faktycznie zagral coś w zeszłym roku już.

0

@Rewolucja123 Nikogo. Dest, Araujo, Mingueza by nie grali gdyby nie kontuzje.

0

@BarcaInfo Nie wiem o co ci chodzi. Przecież Koeman stawia na młodzież.

3

@KacperVEB Przecież zostanie caly mecz na ławce. To samo Peña.

0

@amanter Za dobry jest ¯\_(ツ)_/¯

0

@Krzychuuuu14 Pewnie tak.

0

@skakun95 De Ligt nie do wyciagnięcia. Pau byłby mile widziany.

2

Peña i Mingueza w kadrze Hiszpanii U-21


4

@masq Griez za De Ligta i git :P

0

@horang Z tym PSG spokojnie jeszcze. Wciąż mają szanse :D

0

@Rewolucja123 Roberto nic nie prezentuje od kilku lat i nadal jest w kadrze więc Dest również może w niej być.

0

@Rewolucja123 No tak skreślmy 20 latka po drugim sezonie w poważnej piłce. Ma to sens.

3

@VamosRakieta Nie zapominajmy o Monaco w finale pucharu Francji!

2

@Rewolucja123 Najlepiej by było gdyby nigdy nie przychodził.

2

@abram3k Przynajmniej sagi z Neymarem nie będzie :D

0

@Rewolucja123 Emerson i Gaya. Do pomocy nie mam pomyslu. Może Merino ale Sociedad nie oglądałem za często.

0

@cat_r37 Ale co sobie popije yerbe z Messim to jego.

1

@10SzymonBarca10 Według niego gdyby nie sędziowie to Real by wygrał mistrzostwo juz kilka kolejek temu. Szkoda czasu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?