Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Pawlak1992 A dlaczego mam chcieć powrotu gościa, który miał w czterech literach klub i kibiców jak odchodził?
37
Wspaniała wiadomość :)
0
@Grubson06 A on jakoś nie przedłużał kontraktu ostatnio?
4
@KORTIS Trzeba jakiegoś Chorwata sprowadzić. @VamosRakieta sprawa jest :D
0
@arraco Jakby to zrobił to bym go nawet polubił :D
12
@Messibestplayerintheworld 100 milionów za 30 letniego Brazylijczyka, który ma rok kontraktu. Do tego pewnie 40 milionów pensji. Szkoda pieniędzy.
0
@itmustbejoke On tam nie miał z kim pograć. Di Maria słabo, Icardi miał piłkę z 6 razy przy nodze, Verratti wiecej dyskutował niż grał, Mbappe na ławce.
0
@itmustbejoke Co tam napisali?
0
@Rewolucja123 Mahrez też mnie rozwalił xD Stał jak Semedo przy Davies’ie
2
@LuisSalvano I gdzie byś upchał tych napastników wszystkich? :D
1
@DonMatteo901 @pres xD
0
@Rewolucja123 Zepsułeś narracje :(
0
@Rewolucja123 Griezmann by nie odpuścił :)
0
@LuisSalvano Odejście Griezmanna? To ja już wole go niż Brazylijczyka, który ma problemy z kontuzjami.
0
@Encore Jak najbardziej
0
@LuisSalvano To teraz w druga strone. Barcelona ma problemy finansowe, Neymar ma wazny kontrakt do 2022, PSG go Barcelonie nie sprzeda bo straciłoby wizerunkowo. I tyle wystarczy żeby transfer sie nie udał.
0
@Mroziu Navas średniej klasy zawodnikiem? :D
3
@Rewolucja123 Neymar pasuje tam ze swoim pajacowaniem :D
3
@itmustbejoke Nie zmienia to faktu, że Laporta powinien pokazać środkowy palec brazolowi tak jak on to zrobil w 2017 roku
3
@Rust_Cohle Na Atletico już będzie przecież
0
@LuisSalvano A niech odchodzi. Byle nie do Barcelony. Espanyol co najwyżej.
0
@LuisSalvano Dlaczego miałby zmieniać klub? Finał LM rok temu, teraz co najmniej półfinał. Trofea zgarnia, kasa duża, kumple w zespole. Czego chcieć więcej?
0
@Vebrol Skąd ta pewność, że będzie miała Neymara?
0
@Madridistaaa Pozostanie jedynie kibicowanie przeciwnikowi Realu w finale :P
0
@Madridistaaa Oby awans Chelsea :D
5
@VamosRakieta Brakowało klaskania
1
@PeteR10 @VamosRakieta ogarnie sprawę :D
1
@Kengo Tym bardziej patrząc na karnego którego dostała Huesca w meczu na Camp Nou
11
Hej @VamosRakieta, sprawa jest. Ty, wyjazdowy mecz z Realem. Wiesz co robić :D
1
@LuisSalvano To juz lepiej Roberto zamiast Emersona