Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Ja np. chciałbym zobaczyć jakieś fajnie rozgrywane rzuty rożne.
0
@Rewolucja123 Barcelona tak gra od kilku lat.
0
@Katalonbar Nagra tylko o Depay’u :P
0
@kamilop No pieniedzy nie ma a z wolnego transferu chyba nikogo ciekawego do zgarnięcia nie ma. Oby Depayowi nikt nie namieszał w głowie.
0
@Encore 4:2 dla Brooklyn.
1
@Bobo25 No dla niego chyba lepiej zeby wybrał Paryż. Wieksze pieniadze ( 31 lat w tym roku wiec to moze jego ostatni taki poważny kontrakt ), gwarantowane trofea na krajowym podwórku, pewnie dalej zajdzie w lidze mistrzów. Z drugiej strony gra z Messim , rodakami ( Frenkie i Depay ), Koeman jako trener. Chciałbym go szczegolnie przy takiej pensji o jakiej sie mówi. Dużo by dał przy Koemanie ale jak wybierze Paryż to pretensji mieć nie bedzie można.
2
Barcelona - Frenkie, Busi, Pedri, Puig, Matheus, Pjanić, Moriba
PSG - Verratti, Paredes, Gueye, Herrera, Rafinha, Danilo Pereira
Moim zdaniem Wijnaldum prędzej wywalczy sobie pierwszy skład w Barcelonie niż w Paryżu. Co myślicie?
1
@Kengo Oby tylko nie chcieli sie zemścić bardziej i nie wzięli od nas Pjanicia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NaFazieHitman Przyda sie doświadczony zawodnik z w miare niską pensją. Tylko później nie narzekaj, że Pedri i De Jong grają wszystko i nie ma kim rotować :P
0
@NaFazieHitman I zostaniemy ze starym Busim, De Jongiem i dwoma młodzikami. Pjanić i Puig i tak pewnie nie będą grać.
0
@blaugrana_36 Nie ale klub nie ma pieniedzy na lepszy transfer wiec Gini by sie przydał moim zdaniem.
0
@Messibestplayerintheworld Jeszcze sie okaże, że kolejny sezon zagramy pomocą Busi, Frenkie, Pedri, Moriba bo Puig i Pjanić nie będą grać.
1
@Ojciecpijo Faworyci: Francja i Hiszpania
Rozczarowania: Holandia i Portugalia
0
@sergio5 Od dzisiaj chyba :D
0
Do fanów NBA - byly już jakieś informacje czy Davis zagra w game 6?
8
@Coutinho007 Przynajmniej Pjanić odejdzie :P
0
@Ratamahatta Nie wiem o co Laporcie chodzi z tym stylem gry skoro Barcelona w lidze strzeliła najwiecej goli a gdyby był Ansu np. to by było jeszcze lepiej. Ale formacja albo żeby grał Puig to jakiś fake musi być xD
0
@cat_r37 Gorzej jakby Tata Martino wrócił.
1
@AmigoBlancos Ramos w City.
0
@Rewolucja123 Mi sie mega nie podoba. Z tego sezonu dużo lepsza.
0
@Rewolucja123 Frenkie czy koszulka?
0
@Encore Przecież jest Braithwaite.
0
@clyde Ney zostaje wiec z nim takich cyrków nie będzie. Media pewnie znajdą sobie inny temat do plotek :D
4
@kamiVeB @fart Wyczuwam 4:2 dla Suns. Chyba, że Davis wróci.
1
@VamosRakieta Wstawaj Ivan :P
4
@amanter Duża pensja i do tego premie dla Raioli a za kilka lat pewnie problemy z przedłużeniem kontraktu.
0
@vangoor A kto z dobrych trenerów tego nie zrobił?
1
@AmigoBlancos Allegri podobno jedną nogą w Juve.
1
@barcelonaLM I pewnie sie nie doczeka. Ale spróbować warto :P
4
@Grubson06 Dobra decyzja. Nie ma dostępnego żadnego trenera z TOPu więc nie ma co sie bawić.