0

@busquets5 I defensywnego pomocnika.

0

@Fake69 Balde skreślony, Frenkie w słabszej formie, Nico musi zagrać wyżej bo nie ma Gaviego. No niestety Busi i Alba będą grać od deski do deski.

4

@pacior95 Bo z Granadą wyleciał z boiska.

1

@Derean Najlepsze mecze u Kloppa przed transferem grał na lewym skrzydle :P

1

@Sau_Ron Courtois i Neuer
Trent i Cancelo
Kimmich i De Bruyne
Salah i Lewy

0

@Rewolucja123 Szkoda, że podania nie w tą stronę boiska co powinny.

1

@Rewolucja123 A z Realem jaka ładną miał. Gdyby nie pudło Rodrygo to by miał dwie.

0

@Jakub1513 Dlatego trzeba wzmocnić obronę i pomoc a nie szarpać się z bogatszymi o Haalanda.

1

@kuz Przecież on sie odnosił do tego finałowego z Bilbao za Koemana xD

1

@Rewolucja123 Wystarczyło napisać coś niemiłego na Busiego i już jestes :D Klasyk.

2

@Katalonbar Pomocnik. W innym klubie.

0

@zemol96 Ja najpierw wolałbym wzmocnić obronę i sprowadzić następcę Busquetsa. Ale Haaland jak najbardziej na tak.

0

@Adi123456789 Pewnie. Znowu każdy będzie oddawał piłkę jednemu piłkarzowi.

0

@Rewolucja123 Po co kogoś kupować skoro i tak Busquets będzie grał od deski do deski bo go kumpel nie posadzi na ławce.

0

@amanter AV wypożycza Coutinho a Totki mają opcję wykupu? To ciekawe :D

0

@Pilka_jest_okragla Tottenham ma opcję wykupu Coutinho?

1

@Coutinho007 I Roberto za friko w ramach podziękowania.

0

@Rewolucja123 Do końca sezonu jako pivot, jeśli sie nie sprawdzi ( zdaniem Xaviego a nie Ciebie :D ) to sprzedaż tylko za wysoką kwote. I kupno kogoś kto posadzi Busquetsa.

1

@Coutinho007 Za to Busquets forma mutant.

2

@Vebrol Frenkie*

0

@FrankliN7 Po co redukcja pensji? Nie przedłużyć z nim kontraktu i tyle.

1

@Djzordon Nachlany Vinicius pewnie nadal by dawał więcej Realowi niż Dembele nam.

0

0

@Remi70 Jak obniży to mu pogratuluje. Na ten moment nie obniżył.

3

Coutinho obniżył wynagrodzenie a wychowanek i kapitan całujący herb Sergi Roberto nadal nic nie poczynił w tym temacie. ¯\_(ツ)_/¯

0

@Rewolucja123 Dobra nie ma co bo trollujesz.

2

@Rewolucja123 Messi i Suarez to co najmniej 50 goli na sezon. Kto teraz miałby tyle zrobić?

0

@Fantastyczny Chłopiec Może Roberto nie chce obniżyć wynagrodzenia?

0

@kuz Niech wezmą jeszcze Umtitiego i polubie Aston Ville jeszcze bardziej :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?