Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 I defensywnego pomocnika.
0
@Fake69 Balde skreślony, Frenkie w słabszej formie, Nico musi zagrać wyżej bo nie ma Gaviego. No niestety Busi i Alba będą grać od deski do deski.
4
@pacior95 Bo z Granadą wyleciał z boiska.
1
@Derean Najlepsze mecze u Kloppa przed transferem grał na lewym skrzydle :P
1
@Sau_Ron Courtois i Neuer
Trent i Cancelo
Kimmich i De Bruyne
Salah i Lewy
0
@Rewolucja123 Szkoda, że podania nie w tą stronę boiska co powinny.
1
@Rewolucja123 A z Realem jaka ładną miał. Gdyby nie pudło Rodrygo to by miał dwie.
0
@Jakub1513 Dlatego trzeba wzmocnić obronę i pomoc a nie szarpać się z bogatszymi o Haalanda.
1
@kuz Przecież on sie odnosił do tego finałowego z Bilbao za Koemana xD
1
@Rewolucja123 Wystarczyło napisać coś niemiłego na Busiego i już jestes :D Klasyk.
2
@Katalonbar Pomocnik. W innym klubie.
0
@tomek8756 https://x.com/oocTTnastolatki/status/1466360989180383234 :D
0
@zemol96 Ja najpierw wolałbym wzmocnić obronę i sprowadzić następcę Busquetsa. Ale Haaland jak najbardziej na tak.
0
@Adi123456789 Pewnie. Znowu każdy będzie oddawał piłkę jednemu piłkarzowi.
0
@Rewolucja123 Po co kogoś kupować skoro i tak Busquets będzie grał od deski do deski bo go kumpel nie posadzi na ławce.
0
@amanter AV wypożycza Coutinho a Totki mają opcję wykupu? To ciekawe :D
0
@Pilka_jest_okragla Tottenham ma opcję wykupu Coutinho?
1
@Coutinho007 I Roberto za friko w ramach podziękowania.
0
@Rewolucja123 Do końca sezonu jako pivot, jeśli sie nie sprawdzi ( zdaniem Xaviego a nie Ciebie :D ) to sprzedaż tylko za wysoką kwote. I kupno kogoś kto posadzi Busquetsa.
1
@Coutinho007 Za to Busquets forma mutant.
2
@Vebrol Frenkie*
0
@FrankliN7 Po co redukcja pensji? Nie przedłużyć z nim kontraktu i tyle.
1
@Djzordon Nachlany Vinicius pewnie nadal by dawał więcej Realowi niż Dembele nam.
0
@JordiElNino Nie.
0
@Remi70 Jak obniży to mu pogratuluje. Na ten moment nie obniżył.
3
Coutinho obniżył wynagrodzenie a wychowanek i kapitan całujący herb Sergi Roberto nadal nic nie poczynił w tym temacie. ¯\_(ツ)_/¯
0
@Rewolucja123 Dobra nie ma co bo trollujesz.
2
@Rewolucja123 Messi i Suarez to co najmniej 50 goli na sezon. Kto teraz miałby tyle zrobić?
0
@Fantastyczny Chłopiec Może Roberto nie chce obniżyć wynagrodzenia?
0
@kuz Niech wezmą jeszcze Umtitiego i polubie Aston Ville jeszcze bardziej :P