Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Moim zdaniem przyszedł bo był za darmo i jest wychowankiem. A gra bo Pique ma problemy z kontuzjami a Lenglet jest kompletnie bez formy.
0
@Essos Całe szczęście, że na taki super ruch nie brakuje pieniędzy w budżecie.
3
@Gaz Człowiek od wszystkiego. Na bramce niech go jeszcze sprawdzą :D
0
Czyli Laporta chce obniżyć całej kadrze pensje by wziąć 34 latka z pensją na poziomie 12-16 milionów brutto? xD
1
@FC1899Barca Po czym wnioskujesz, że Xavi odstawi swojego przyjaciela na rzecz Kessiego?
1
@Kondziubarca Czyli albo zostanie albo PSG. City i Bayern raczej się nie będą za niego zabijać.
0
@dziaraka Mu sie za to nie dostanie bo nie nazywa sie Frenkie de Jong.
0
@dziaraka Jeśli wierzyć tej stronie to Busquets zarabia prawie dwa razy tyle co Van Dijk i Salah razem. Troche przerażające.
2
@MesQueUnClub96 Gnabry też bez szału.
0
@tbas I jeszcze nowy kontrakt dostanie. A wypychani są Ci co powinni zostać.
0
@agaFCB 90 minut zamiast 94 :D
4
@Pilka_jest_okragla Profesorem to jest Kimmich, De Bruyne albo Modrić.
0
@ViscaelBarca2007 A może to styl jest problemem?
2
@FC1899Barca Asysta przy golu ;]
0
@Criss18Barca Tak naprawde to drużyny jadą już tylko po to żeby nie trafić w Play offach na Lublin :D
0
@Rhaan Jeszcze zasada 1/4 więc z 85 zostaje 10 milionów. Idealnie na Alonso :D
2
@kkbarca Oczy bolą.
0
@Messibestplayerintheworld Oby nie Dembele
0
@Firestone 50 pójdzie na odroczoną pensje Pique :D
1
@Emhyr 4231? Przecież to nie jest DNA Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@pax I tak nie kupimy nikogo lepszego niż on więc lepiej go mieć niż nie mieć.
3
@DonAndrzejos Szkoda, że Leeds nie zaakceptują niskiej oferty :(
8
@AmigoBlancos 2:0 do 80 minuty a później Benzema hattrick z karnych.
0
@Fabik87 Jutro pewnie wybierze Liverpool, w sobote znowu Real itd. Jeszcze pewnie troche to potrwa.
0
@Rewolucja123 I Flick na trenera :>
0
@AmigoBlancos Pytanie czy będzie dużo grał :D
0
@Tomix_83 Ani jednego meczu Monaco nie widziałem w tym sezonie :P
0
@AmigoBlancos On serio taki dobry, że aż 80 milionów?
4
@Gracek10 Kimmich
0
@matt121 W tą grę z Mbappe to nie do końca wierzę. Chociaż pewnie i tak bardziej PSG niż United ze względu na ligę mistrzów.