Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spore pieniądze jak na Bayern
0
@taris Leclerc, Leclerc, Verstappen
0
@baczekk13 Cancelo za Valverde byłby tak samo słaby jak Semedo. Obecny Cancelo to zasługa Guardioli.
7
@Kondziubarca
0
@Emhyr Pewnie druga dźwignia.
1
@Kondziubarca Narracje zbudował jakby zaraz miał się Mbappe pojawić a to pewnie Alonso XD
0
@tristan87 XDD tier 3
0
@Worny Gapisz mu się na bebech?
0
@doc A rano jeszcze pełno info, że De Ligt chce tylko do Bayernu.
1
@JohnnyBarca Ci overrated piłkarze wygrali Lige Mistrzów.
0
@Emhyr Z tej ceny i tak 20 baniek pójdzie do De Jonga za odroczenie pensji.
1
@Kondziubarca Jutro powie, że odchodzi xD
0
@Sulimo Za wysoki ale nie chory. Chory to miał Griezmann.
1
@masq Na Twitterze wyczytałem, że najlepsze źródło o United.
5
Hmm. Czyli sprzedany zostanie za 65+20 z czego 20 i tak trzeba mu oddać.
1
@Katalonbar Kimmich *_*
0
@Emhyr Tak szczerze jeśli ma przedłużyć to oby nie stracił za dużo okresu przygotowawczego bo znowu go kontuzję zjedzą.
1
@Suzu Będzie chciał zostać to zostanie i Laporta nic nie zrobi.
0
@MrCental Czemu obciąża United skoro nie jest ich piłkarzem.
0
@Rewolucja123 Myślisz, że Busquets aż tak urośnie?
0
@Kondziubarca Bardzo go to zaboli xD
0
@cat_r37 Laporta negocjuje transfer mimo, że Holender chce zostać. Narzeka w wywiadzie, że powinien obniżyć pensje mimo, że ma ważny kontrakt. Wypuszczenie kontraktu De Jonga do mediów. Ale to Frenkie ten zły bo odroczył pensje :(
3
@Messibestplayerintheworld Jest jeszcze trzecia opcja - brak obniżki i brak transferu.
0
@MrCental I tak będą mu musieli te odroczone pieniądze wypłacić chyba, że by z nich zrezygnował w co wątpię.
0
@szkutnik91 Deco chyba na Ibizie jest.
1
@Roobo Goretzki :D
0
@Kamiloza91 Yes
0
Kilka dni temu news o Ronaldo, który chce odejść z United. Dzisiaj jego agent w Barcelonie. Długo nie trzeba było czekać aż ktoś wymyśli takiego newsa :D
0
@Emhyr gol na 1:5 :D
1
@Emhyr Ktoś przyjechał, coś się dzieje itd itp