Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Romero już pewnie się nie może doczekać.
0
Romero przypadkiem nie mówił, że Bellerin podpisze kontrakt na trzy sezony?
0
@Mroziu Obniżył kontrakt żeby Betis zarejestrował nowych pilkarzy.
1
@Emhyr Imo to on wie. Tylko trzymają go za mordę osoby z klubu żeby nic nie powiedział.
9
@Pawel13sz Skoro nie wie o kogo chodzi to skąd wie, że to nie Fekir?
0
@Emhyr Coś widzę dużo wpisów pod różnymi postami o Fekirze nie wiem dlaczego.
3
Dobrze, że jeszcze tylko 8 godzin.
6
@Emhyr Szczerze? Dawno nie było nic o Neymarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Emhyr Auba, Dest, Braitwhaite, Depay. Chyba planują ruszyć po kogoś bo nie wierze, że puszczają 3 napastników tak po prostu.
0
@Messibestplayerintheworld Depay ale to chyba zbyt oczywiste. Może Balde skoro wie, że Alonso ma przyjść.
0
Chyba przesadzili @Encore
0
@Emhyr Skoro zostaje to nie rozumiem po co nam Alonso w takim układzie skoro Balde również zostaje.
0
Chelsea się bawi dalej.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1565037757256421379
1
@Emhyr Ciekawe czy dla Bernardo mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Emhyr Tak wgl to Tuchel mówił, że nie chce więcej pomocników. Gallagher, Loftus, Jorginho, Kante, Kovacic. Do tego Fofana zaraz wpadnie za około 90 milionów, chcą Gvardiola wykupić i zostawić go w Lipsku, Auba za około 25 milionów. Wątpię żeby byli na tyle zdesperowani, żeby wydawać kolejne 80 milionów.
0
@Emhyr Powiedz to działaczom United :D
0
@JaroCoach Najpierw musi przyjąć :P
0
@Encore Ciekawe za ile Antony będzie.
0
Okienko transferowe zamyka się jutro o północy?
0
@Emhyr Policja pod domem Romero?
0
Przegrana z trzema najlepszymi drużynami Premier League i wygrana z Aston Villa. Nie rozumiem tej decyzji.
1
@Emhyr No na pewno City sprzeda swojego kluczowego zawodnika na 3 dni przed końcem okienka xD
2
Ponoć Van de Beek bierze ślub i zaprosił De Jonga i Memphisa.
0
Wakacje :D
4
@Emhyr Wciąż jest dużo lepszym piłkarzem. Xavi się jeszcze nieraz przejedzie na wystawianiu Gaviego zamiast Frenkiego czy Kessiego.
2
Fernando :D
https://x.com/ElReyGuiri/status/1563880588548968448
1
@Firestone Dorzuciłbym karton lodów kaktus.
0
@Firestone Pewnie odszedłby za 50-60 ale United wolało ganiać za De Jongiem trzy miesiące, przegrało dwa pierwsze mecze więc Ajax wyczuł okazję.
2
Ciekawe czy pękło 100 milionów.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1563838853076615170
0
@Emhyr I tak ktoś musi odejść. A coś ucichło odejście Auby. Dest nie chce odejść, o Depayu żadnych konkretów.