0

@Emhyr Romero już pewnie się nie może doczekać.

0

Romero przypadkiem nie mówił, że Bellerin podpisze kontrakt na trzy sezony?

0

@Mroziu Obniżył kontrakt żeby Betis zarejestrował nowych pilkarzy.

1

@Emhyr Imo to on wie. Tylko trzymają go za mordę osoby z klubu żeby nic nie powiedział.

9

@Pawel13sz Skoro nie wie o kogo chodzi to skąd wie, że to nie Fekir?

0

@Emhyr Coś widzę dużo wpisów pod różnymi postami o Fekirze nie wiem dlaczego.

3

Dobrze, że jeszcze tylko 8 godzin.

6

@Emhyr Szczerze? Dawno nie było nic o Neymarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Emhyr Auba, Dest, Braitwhaite, Depay. Chyba planują ruszyć po kogoś bo nie wierze, że puszczają 3 napastników tak po prostu.

0

@Messibestplayerintheworld Depay ale to chyba zbyt oczywiste. Może Balde skoro wie, że Alonso ma przyjść.

0

Chyba przesadzili @Encore


0

@Emhyr Skoro zostaje to nie rozumiem po co nam Alonso w takim układzie skoro Balde również zostaje.

0

1

@Emhyr Ciekawe czy dla Bernardo mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Emhyr Tak wgl to Tuchel mówił, że nie chce więcej pomocników. Gallagher, Loftus, Jorginho, Kante, Kovacic. Do tego Fofana zaraz wpadnie za około 90 milionów, chcą Gvardiola wykupić i zostawić go w Lipsku, Auba za około 25 milionów. Wątpię żeby byli na tyle zdesperowani, żeby wydawać kolejne 80 milionów.

0

@Emhyr Powiedz to działaczom United :D

0

@JaroCoach Najpierw musi przyjąć :P

0

@Encore Ciekawe za ile Antony będzie.

0

Okienko transferowe zamyka się jutro o północy?

0

@Emhyr Policja pod domem Romero?

0

Przegrana z trzema najlepszymi drużynami Premier League i wygrana z Aston Villa. Nie rozumiem tej decyzji.


1

@Emhyr No na pewno City sprzeda swojego kluczowego zawodnika na 3 dni przed końcem okienka xD

2

Ponoć Van de Beek bierze ślub i zaprosił De Jonga i Memphisa.

0

Wakacje :D


4

@Emhyr Wciąż jest dużo lepszym piłkarzem. Xavi się jeszcze nieraz przejedzie na wystawianiu Gaviego zamiast Frenkiego czy Kessiego.

2

1

@Firestone Dorzuciłbym karton lodów kaktus.

0

@Firestone Pewnie odszedłby za 50-60 ale United wolało ganiać za De Jongiem trzy miesiące, przegrało dwa pierwsze mecze więc Ajax wyczuł okazję.

2

Ciekawe czy pękło 100 milionów.

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1563838853076615170

0

@Emhyr I tak ktoś musi odejść. A coś ucichło odejście Auby. Dest nie chce odejść, o Depayu żadnych konkretów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?