4

Russ w formie


0

Casemiro jaki zdziwiony, że żółtą zobaczył. Nieprzyzwyczajony :D

8

@czółkovsky I tak dostaną go pewni Ci co wbiją słabą range :D

0

@Emhyr Wolałbym oddać piłkę przeciwnikowi niż podać Dembele. Na jedno by wyszło :D

0

@Emhyr Z Interem i Realem padły praktycznie identyczne bramki zza pola karnego. Co im z tego gadania skoro i tak ich nie wyciągają XD

0

@Emhyr Najważniejsza jest powtarzalność. Co roku kompromitacja i powtarzany ten sam tekst.

3

@kuz I tak się spruje, że powinien wygrać :P

2

@PatrychoO Niesamowite, że dwa miesiące wystarczyły żeby nabrać zarząd i Xaviego na nowy kontrakt.

2

@Kondziubarca W mediach już nagonka na Brazylijczyka a cisza o bardzo słabym Dembele. Klasyka :D

1

@MESSIah16 Real ma Viniciusa, my Dembele. :(

0

@ciema Chyba, że tak :P

0

@ciema Lautaro startował z własnej połowy.

0

@draxidox W której to było minucie?

0

Wielu ta sytuacja w emocjach pewnie umknęła. Dalibyście Dembele czerwoną kartkę?


0

@Kondziubarca Xavi razem ze sztabem kasują 4 miliony euro. Nie znajdziesz nikogo lepszego za te pieniądze.

0

@Oskar00 Tylko, że Kaka kosztuje 500k a ASM i Coman po 40k więc i tak lepiej brać Francuzów.

0

@chavez Pc ma oddzielny rynek więc ceny kart są duże wyższe niż na konsolach.

0

@Emhyr Alonso zgubił Lucasa. A przy drugim to Busquets chodził w kole środkowym.

0

@Emhyr I obaj zawalili przy golach.

0

Ciasteczko


1

@Firestone Imo jak nie wygra następnego to poleci.

7

Tedesco i Tuchel polecieli. Kto następny?


0

@Ronin47 Bellerin nie jest powołany.

17

Dziękujemy za nic Miralem.


1

@DonMatteo901 Zinczenko nisko na nogach a jak zobaczył te wymachiwanie to odpuścił :D

0

Nieładnie Jurgen, nieładnie


0

@xDoMinO26x Dembele. Coutinho to chociaż grał a Griezmann grał i miał nienajgorsze liczby.

1

@Kidd 10 minut przed deadline zmieniłem wtedy opaskę z Haalanda na Salaha. Haaland skończył z hattrickiem a Salah z blankiem przy 9:0. W poprzedniej kolejce już tego błędu nie popełniłem. Salah oczywiście dwie asysty zrobił ale Haaland oddał :D

1

@Kidd Zinchenko na ławkę bo raczej nie zagra. Salahowi dam dwie kolejki bo ma Everton i Wolves.

2

@Emhyr Od Alvesa to ledwie kilka miesięcy minęło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?