Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Russ w formie
0
Casemiro jaki zdziwiony, że żółtą zobaczył. Nieprzyzwyczajony :D
8
@czółkovsky I tak dostaną go pewni Ci co wbiją słabą range :D
0
@Emhyr Wolałbym oddać piłkę przeciwnikowi niż podać Dembele. Na jedno by wyszło :D
0
@Emhyr Z Interem i Realem padły praktycznie identyczne bramki zza pola karnego. Co im z tego gadania skoro i tak ich nie wyciągają XD
0
@Emhyr Najważniejsza jest powtarzalność. Co roku kompromitacja i powtarzany ten sam tekst.
3
@kuz I tak się spruje, że powinien wygrać :P
2
@PatrychoO Niesamowite, że dwa miesiące wystarczyły żeby nabrać zarząd i Xaviego na nowy kontrakt.
2
@Kondziubarca W mediach już nagonka na Brazylijczyka a cisza o bardzo słabym Dembele. Klasyka :D
1
@MESSIah16 Real ma Viniciusa, my Dembele. :(
0
@ciema Chyba, że tak :P
0
@ciema Lautaro startował z własnej połowy.
0
@draxidox W której to było minucie?
0
Wielu ta sytuacja w emocjach pewnie umknęła. Dalibyście Dembele czerwoną kartkę?
0
@Kondziubarca Xavi razem ze sztabem kasują 4 miliony euro. Nie znajdziesz nikogo lepszego za te pieniądze.
0
@Oskar00 Tylko, że Kaka kosztuje 500k a ASM i Coman po 40k więc i tak lepiej brać Francuzów.
0
@chavez Pc ma oddzielny rynek więc ceny kart są duże wyższe niż na konsolach.
0
@Emhyr Alonso zgubił Lucasa. A przy drugim to Busquets chodził w kole środkowym.
0
@Emhyr I obaj zawalili przy golach.
0
Ciasteczko
1
@Firestone Imo jak nie wygra następnego to poleci.
7
Tedesco i Tuchel polecieli. Kto następny?
0
@Ronin47 Bellerin nie jest powołany.
17
Dziękujemy za nic Miralem.
1
@DonMatteo901 Zinczenko nisko na nogach a jak zobaczył te wymachiwanie to odpuścił :D
0
Nieładnie Jurgen, nieładnie
0
@xDoMinO26x Dembele. Coutinho to chociaż grał a Griezmann grał i miał nienajgorsze liczby.
1
@Kidd 10 minut przed deadline zmieniłem wtedy opaskę z Haalanda na Salaha. Haaland skończył z hattrickiem a Salah z blankiem przy 9:0. W poprzedniej kolejce już tego błędu nie popełniłem. Salah oczywiście dwie asysty zrobił ale Haaland oddał :D
1
@Kidd Zinchenko na ławkę bo raczej nie zagra. Salahowi dam dwie kolejki bo ma Everton i Wolves.
2
@Emhyr Od Alvesa to ledwie kilka miesięcy minęło :D