4

@wasacz Kompromitacja w LM już za nami więc czekamy na Lige Europy :D

1

@Firestone To już Barcelona Valverde wygrywała ładniej :D

2

@Firestone Popełni błąd i w nagrode w następnym meczu wyjdzie w podstawie.

1

Alba i Balde zdrowi a i tak w pierwszym składzie Alonslow. A najgorsze, że nawet jak popełni jakieś błędy to w następnym meczu zagra.

1

@paweldunajecfcb To moja przecież.

0

@Emhyr Teraz mamy zdrowych obrońców a i tak drużyny sobie stwarzają sytuację i jakoś ter Stegen potrafi coś wybronić.

1

@ViscaBarca123 Szkoda, że tej formy nie miał w Lidze Mistrzów i puścił 12 bramek.

0

@MarcelNJ11 To bardziej wahadłowy niż prawy obrońca.

2

@macio_944 Jak PES to tylko 5 i 6 :P

2

Zasady Javiera Tebasa rozumie chyba tylko sam Javier Tebasa.

1

@Nhyz Szacunek dla Kyliana, że nie chciał zostać pierwszym kapitanem :D

1

@Firestone Czekam na pierwszą porażkę/remis i stanowisko Stanowskiego, że Czesiu by ten mecz wygrał.

0

@Piorun Czerwo dla Dembele, brak kartek dla Gaviego.

1

Gol po błędzie rywala, ter Stegen ratujący tyłek, pomoc sędziego. Xavineta :)

5

@Firestone Słaby bo nie robi tricków jak Ronaldinho i ma słabszy drybling od Neymara.

1

@Firestone Po sezonie pewnie. Byle nie wzięli jakiegoś ogarniętego trenera bo ich nie lubię :D.

2

@Nano22 Xavi chciał Alonso, Bellerina czy Kessiego :P

0

@Emhyr No i dużo młodszy. Same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr Wolałbym jego niż Alonso w sumie.

0

@Emhyr No i najlepszy środkowa obrońca Premier League prosto ze Spurs :D

1

@Sysia11 Ponoć odejdzie za darmo w lato.

1

Ciekawe po ilu meczach się Simeone zdenerwuje na Depaya, że nie pracuje w pressingu :D

4

@Emhyr Ciekawe czy wrócą po Enzo i wpłaca klauzulę. Jak się bawić to na całego.

7

@KrychaFCB Do tego zwolnienie Tuchela, wykup Pottera i Nkunku na następny sezon. Lecą grubo ale niewiele im to dało aktualnie.

30

@Mns21 Xavi: wpuszcza na boisko Alonso, Kessiego i Busquetsa
Też Xavi: narzeka, że piłkarze stoją

0

@Recha_0684 W pół roku ograł Arsenal, Liverpool, City, Tottenham. Traci tylko punkt do City w tabeli mimo, że ma dużo gorszy skład.

2

@pt9 Pewnie tak jak zawsze czyli Real głęboko ustawiony, długie piłki od Kroosa i Modricia a Valverde sobie będzie strzelał z 15 metra niekryty bo nasz demon prędkości nie zdąży wrócić.

0

@Cule1234 Dembele niech sobie wezmą.

11

Aż się boje kogo nasi wizjonerzy wymyślą w jego miejsce.

1

@Encore Pomysł Chelsea to brak pomysłu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?