Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@wasacz Kompromitacja w LM już za nami więc czekamy na Lige Europy :D
1
@Firestone To już Barcelona Valverde wygrywała ładniej :D
2
@Firestone Popełni błąd i w nagrode w następnym meczu wyjdzie w podstawie.
1
Alba i Balde zdrowi a i tak w pierwszym składzie Alonslow. A najgorsze, że nawet jak popełni jakieś błędy to w następnym meczu zagra.
1
@paweldunajecfcb To moja przecież.
0
@Emhyr Teraz mamy zdrowych obrońców a i tak drużyny sobie stwarzają sytuację i jakoś ter Stegen potrafi coś wybronić.
1
@ViscaBarca123 Szkoda, że tej formy nie miał w Lidze Mistrzów i puścił 12 bramek.
0
@MarcelNJ11 To bardziej wahadłowy niż prawy obrońca.
2
@macio_944 Jak PES to tylko 5 i 6 :P
2
Zasady Javiera Tebasa rozumie chyba tylko sam Javier Tebasa.
1
@Nhyz Szacunek dla Kyliana, że nie chciał zostać pierwszym kapitanem :D
1
@Firestone Czekam na pierwszą porażkę/remis i stanowisko Stanowskiego, że Czesiu by ten mecz wygrał.
0
@Piorun Czerwo dla Dembele, brak kartek dla Gaviego.
1
Gol po błędzie rywala, ter Stegen ratujący tyłek, pomoc sędziego. Xavineta :)
5
@Firestone Słaby bo nie robi tricków jak Ronaldinho i ma słabszy drybling od Neymara.
1
@Firestone Po sezonie pewnie. Byle nie wzięli jakiegoś ogarniętego trenera bo ich nie lubię :D.
2
@Nano22 Xavi chciał Alonso, Bellerina czy Kessiego :P
0
@Emhyr No i dużo młodszy. Same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr Wolałbym jego niż Alonso w sumie.
0
@Emhyr No i najlepszy środkowa obrońca Premier League prosto ze Spurs :D
1
@Sysia11 Ponoć odejdzie za darmo w lato.
1
Ciekawe po ilu meczach się Simeone zdenerwuje na Depaya, że nie pracuje w pressingu :D
4
@Emhyr Ciekawe czy wrócą po Enzo i wpłaca klauzulę. Jak się bawić to na całego.
7
@KrychaFCB Do tego zwolnienie Tuchela, wykup Pottera i Nkunku na następny sezon. Lecą grubo ale niewiele im to dało aktualnie.
30
@Mns21 Xavi: wpuszcza na boisko Alonso, Kessiego i Busquetsa
Też Xavi: narzeka, że piłkarze stoją
0
@Recha_0684 W pół roku ograł Arsenal, Liverpool, City, Tottenham. Traci tylko punkt do City w tabeli mimo, że ma dużo gorszy skład.
2
@pt9 Pewnie tak jak zawsze czyli Real głęboko ustawiony, długie piłki od Kroosa i Modricia a Valverde sobie będzie strzelał z 15 metra niekryty bo nasz demon prędkości nie zdąży wrócić.
0
@Cule1234 Dembele niech sobie wezmą.
11
Aż się boje kogo nasi wizjonerzy wymyślą w jego miejsce.
1
@Encore Pomysł Chelsea to brak pomysłu :D