2

@Rewolucja123 Liniowy podniósł chorągiewkę przecież bo Bruno ruszył do niego z pretensjami. Wina VARu jak już imo.

0

@Encore Z pomocą sędziego :D

0

@Emhyr Fantastyczne spotkanie to było wczoraj.

0

@Miszak Alonso na LO, Kessie za Pedriego, Ansu na lewą i Ferrana na prawą, Garcia za Kounde.

3

@MateuszGotowka99 Alonso szybciej by pewnie wszedł na skrzydło niż Gruzin xD

8

Kvara kosztował Napoli 10 milionów euro. Trochę przerażające patrząc na takiego Ferrana Torresa za 55 milionów.

0

@Kinginiesta Zapomniałby jak grać u nas znając życie :D

5

Szkoda, że nasz wielki kapitan nie podszedł do karnego. Pewnie przypomniał sobie świetnie strzelony karny w serii jedenastek na mundialu.

0

@marcin62 Za to słabą Barcelonę Xaviego maskują ter Stegen i Lewandowski.

5

@Peciak Wprowadzenie Alonso też wymuszone?

0

@Firestone To ty chyba asysty Alissona z Wolves nie widziałeś.

4

@Firestone Przecież Lewy gra :P

15

Christensen po świetnym meczu z Atletico w nagrodę dostał ławkę. Czasami ciężko Xaviego zrozumieć.

2

@Rewolucja123 Ta ich kreatywność to jedna asysta od początku sezonu.

1

@Tridente2015 Busquets z zespołem z trzeciej ligi stracił piłkę najwięcej razy z całej drużyny.

0

@czółkovsky Zidane byś zrobił a nie jakieś placki w środku pola.

0

@Firestone Spokojnie. Rozwija się. Dajmy mu z cztery sezony jeszcze to może wygramy w podstawowym czasie.

0

@czółkovsky Z tym Zidanem będzie ciężko bo chyba do FUT Champions wracają paczki z IFami więc zamiast fodderu będziemy dostawać IFy po 10 tysięcy.

1

@Rewolucja123 Bo jest przeciętny. Przegrał taktycznie z Glasnerem, nie dał rady Inzaghiemu, Ancelotti rozegrał go jak juniora, o pojedynkach z Nagelsmannem chyba nie trzeba pisać. Przegrywa taktycznie mecze ze średnimi trenerami z Hiszpanii ( patrz końcówka poprzedniego sezonu ). Oby wyleciał po sezonie bo potrzebujemy normalnego trenera z pomysłem a nie gościa z katarskich boisk, który nie ma żadnego planu na mecz.

3

@Rewolucja123 No jeśli odpadnięcie z Ligi Mistrzów w grupie nie jest dla Ciebie kompromitacją to co nią jest? Wydaliśmy grube pieniądze na transfery, zaufaliśmy przeciętnemu trenerowi i drużyna nie zaliczyła żadnego progresu.

0

@Emhyr Kante spoko. Będzie miał kto z Roberto leżeć w szpitalu.

1

@Firestone Przed sezonem czytałem od pewnej osoby, że Xavi jest lepszym trenerem :D

0

@Emhyr W sumie to jest jeszcze taki gagatek jak Timo Werner :D

0

@Emhyr Gabriel Jesus

0

@Kgorecki2500 Za te szlagiery albo ważne mecze nigdy nie ma dobrych paczek więc nie ma sensu ich robić :P

0

@Emhyr Niestety lepsi piłkarze wolą inne kluby.

0

@Emhyr Ciekawe skąd pieniążki na transfer.

0

@Messibestplayerintheworld Martinez - Otamendi, Gvardiol, Romero - Enzo, Mac Allister, De Paul, Amrabat - Griezmann, Messi, Mbappe

3

No i tyle. Francja mistrzem.


1

Rodri zadowolony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?