Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 Liniowy podniósł chorągiewkę przecież bo Bruno ruszył do niego z pretensjami. Wina VARu jak już imo.
0
@Encore Z pomocą sędziego :D
0
@Emhyr Fantastyczne spotkanie to było wczoraj.
0
@Miszak Alonso na LO, Kessie za Pedriego, Ansu na lewą i Ferrana na prawą, Garcia za Kounde.
3
@MateuszGotowka99 Alonso szybciej by pewnie wszedł na skrzydło niż Gruzin xD
8
Kvara kosztował Napoli 10 milionów euro. Trochę przerażające patrząc na takiego Ferrana Torresa za 55 milionów.
0
@Kinginiesta Zapomniałby jak grać u nas znając życie :D
5
Szkoda, że nasz wielki kapitan nie podszedł do karnego. Pewnie przypomniał sobie świetnie strzelony karny w serii jedenastek na mundialu.
0
@marcin62 Za to słabą Barcelonę Xaviego maskują ter Stegen i Lewandowski.
5
@Peciak Wprowadzenie Alonso też wymuszone?
0
@Firestone To ty chyba asysty Alissona z Wolves nie widziałeś.
4
@Firestone Przecież Lewy gra :P
15
Christensen po świetnym meczu z Atletico w nagrodę dostał ławkę. Czasami ciężko Xaviego zrozumieć.
2
@Rewolucja123 Ta ich kreatywność to jedna asysta od początku sezonu.
1
@Tridente2015 Busquets z zespołem z trzeciej ligi stracił piłkę najwięcej razy z całej drużyny.
0
@czółkovsky Zidane byś zrobił a nie jakieś placki w środku pola.
0
@Firestone Spokojnie. Rozwija się. Dajmy mu z cztery sezony jeszcze to może wygramy w podstawowym czasie.
0
@czółkovsky Z tym Zidanem będzie ciężko bo chyba do FUT Champions wracają paczki z IFami więc zamiast fodderu będziemy dostawać IFy po 10 tysięcy.
1
@Rewolucja123 Bo jest przeciętny. Przegrał taktycznie z Glasnerem, nie dał rady Inzaghiemu, Ancelotti rozegrał go jak juniora, o pojedynkach z Nagelsmannem chyba nie trzeba pisać. Przegrywa taktycznie mecze ze średnimi trenerami z Hiszpanii ( patrz końcówka poprzedniego sezonu ). Oby wyleciał po sezonie bo potrzebujemy normalnego trenera z pomysłem a nie gościa z katarskich boisk, który nie ma żadnego planu na mecz.
3
@Rewolucja123 No jeśli odpadnięcie z Ligi Mistrzów w grupie nie jest dla Ciebie kompromitacją to co nią jest? Wydaliśmy grube pieniądze na transfery, zaufaliśmy przeciętnemu trenerowi i drużyna nie zaliczyła żadnego progresu.
0
@Emhyr Kante spoko. Będzie miał kto z Roberto leżeć w szpitalu.
1
@Firestone Przed sezonem czytałem od pewnej osoby, że Xavi jest lepszym trenerem :D
0
@Emhyr W sumie to jest jeszcze taki gagatek jak Timo Werner :D
0
@Emhyr Gabriel Jesus
0
@Kgorecki2500 Za te szlagiery albo ważne mecze nigdy nie ma dobrych paczek więc nie ma sensu ich robić :P
0
@Emhyr Niestety lepsi piłkarze wolą inne kluby.
0
@Emhyr Ciekawe skąd pieniążki na transfer.
0
@Messibestplayerintheworld Martinez - Otamendi, Gvardiol, Romero - Enzo, Mac Allister, De Paul, Amrabat - Griezmann, Messi, Mbappe
3
No i tyle. Francja mistrzem.
1
Rodri zadowolony :D