1

@Comentateiro Może kiedyś doczekamy się topowego szkoleniowca a nie wynalazki typu Koeman czy Tata Martino :D

1

@Comentateiro Potężne nazwisko, styl gry zupełnie odbiegający od słynnego DNA. Marzenie, które pewnie nigdy się nie wydarzy.

5

@Firestone "Musimy wyciągnąć wnioski" sezon 15 odcinek 1250

0

@Emhyr Z jednej strony Laporta chce sukcesów a z drugiej wydaje 150 milionów na transfery dla trenera, który nigdy niczego nie udowodnił i jest po prostu średni.

2

@Firestone Nie no przecież się rozwija i uczy a w ogóle to Alemany ściągnął złych piłkarzy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślicie, że gdyby Alemany ściągnął piłkarzy których chciał Xavi to oddalibyśmy dwa celny strzały w meczu?

0

@Ibarbo69 Jak jedno dośrodkowanie mu wyjdzie to będzie dobrze a ty o 2 golach piszesz. Optymistycznie :D

2

@Rewolucja123 Jutro to trzeba wystawic skład żeby wygrać a nie się bawić w Alarconów. Co innego jak będziemy mieć bezpieczną przewagę.

11

Skoro już odpadliśmy z tej Ligi Europy to przynajmniej mecze ligowe będą częściej w sobotę :D

0

@Firestone Miewa słabsze mecze jak z Cadiz czy momenty jak na początku sezonu z Sociedad ale wygląda dużo lepiej. Ja zawsze byłem za tym żeby został bo lepszych od niego na rynku jest mało i każdy z nich jest nie do wyciągnięcia z obecnego klubu. Czasami brakuje bardziej ryzykownych podań na wolne pole ale ostatnio i z tym jest lepiej.

0

@Firestone Ale co się w lato naczytałem, że Kessie i Pablo Torre zabiorą mu minuty albo że Carlos Soler jest lepszym pomocnikiem.

1

@Firestone Zaraz po Alonso oczywiście.

3

@Rewolucja123 Roberto to jest w ogóle słaba opcja i to nie tylko jako skrzydłowy.

0

@Emhyr Zadecydował trener. I to na przestrzeni całego dwumeczu.

1

@VegetaPolska Po co im skoro mają Viniciusa?

0

@MesQueUnClub96 Nie sprzedali Kimmicha przecież.

0

Rewanż z United na Eleven Sports czy to jakiś błąd?

0

@pioz123 Ewentualnie przegra pojedynek w polu karnym jak z Bayernem, zrobi karnego jak z Espanyolem, zostanie porobiony przez jakiegoś słabiaka jak z Intercity albo cudem uniknie czerwonej kartki jak z Valencia.

1

@Emhyr Niby tylko Cadiz tylko z tym samym Cadiz Ansu nawet pół dobrej akcji nie zrobił.

8

Kounde pełne 90 minut a Marcos Alonso cały mecz na ławce. Wy chyba już wiecie kto wyjdzie na United prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Alonso ława więc pewnie w czwartek podstawowy skład...

1

@Aragorn33 Gdyby odnotował to by został posadzony o rasizm.

1

@Firestone Wystarczy jedna kontuzja, jedno zawieszenie i na boisko wchodzi jeden z najgorszych piłkarzy w kadrze, którego od kilku sezonów nie powinno być w klubie. Razem z Alonso mogą sobie rękę podać.

1

@Sau_Ron triangle

3

@DonMatteo901 No ale do tego czerwona dla Kounde. Nie rozumiem jak można mieć tyle kamer i odwalać takie cyrki.

2

@Firestone Xavi to już na kilka dni przed meczem musi mieć zmiany rozpisane bo najczęściej to one nie mają żadnego sensu.

1

@Rewolucja123 Wystawianie Alonso na środku obrony to jest jawny sabotaż i działanie na szkodę klubu. Nie mówiąc już o ustawieniu Araujo na PO podczas gdy Rashford biega sobie w środku czy zmianie naszego najlepszego piłkarza w meczu.

3

@VamosRakieta Gdyby miał jakieś problemy to by nawet nie wszedł na boisko. Jak zmiana Araujo i Kounde miała działać skoro Rashford biegał sobie w środku a Xavi zamienil ich dopiero gdy wszedł Christensen?

0

@Firestone Mając 200 minut mniej dodajmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?