Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TheCaptainVeB
0
Czy jakiś klub z topu ma gorszych skrzydłowych niż duet Ansu - Ferran?
1
@Firestone Ansu na ławce > stary Fatiego za mikrofonem > Ansu na boisku
1
@Emhyr Nie wstawi, nie martw się :D
0
@Rewolucja123 La Liga 13/14 vibe
20
Trencik
0
@Grabol9012 Kto w pomocy i kto na prawym skrzydle?
0
@Albatros PES 06 na PS2, na kompie Cossacks do którego czasami wracam :D
0
@RafiVeB No jak coś ma sprawić, że wyścigi będą ciekawsze to na pewno deszcz mimo, że Verstappen jest kotem w deszczu.
0
@Kidd Max, Leclerc, Russell, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
0
@Lionel_Messi10 Oby przystał na obecne warunki PSG i człapał sobie w dalej w Paryżu.
0
@Kondziubarca Wiec niech nie przychodzi wcale.
0
@Lionel_Messi10 Juz widzę jak się godzi na taką pensje. Chociaż jak do tego dostanie 70 milionów premii lojalnościowej i drugie tyle za podpis pod kontraktem to być może.
0
@Lionel_Messi10 "Free Leo" to ogromny kontrakt, bonus dla ojca i dla samego Messiego za sam podpis?
0
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Aston
4. Verstappen
5. Verstappen, Alonso, Leclerc
6. Tak
0
@Uukasz_93 Nawet jakby był do wyciągnięcia to zaraz wpadnie ktoś z Anglii albo PSG i go wyciągnie bez problemu.
0
@Emhyr W sumie to nawet nie mam pomysłu na jakiegoś skrzydłowego. Taki Kvara to już kosztuje fortunę na przykład.
0
@Emhyr No my lewego skrzydła nie mamy od odejścia Neymara. Przynajmniej mamy prawe teraz. Ciekawe kiedy będziemy grali na dwa.
0
@Emhyr Son XD Już widzę jak Alemany by chciał negocjować z Levym jak oni chcą ponad 100 milionów za Kane.
0
@Encore Musiala z Bellinghamem miejscami i git.
3
@Tomo1989 Przecież jego jedynym atutem jest wyprowadzenie piłki a i tak robi to gorzej niż Christensen i Kounde. Gość jest wolny, łatwo go przepchnąć, nie potrafi bronić i popełnia błędy, które skutkują bramkami i karnymi dla rywali.
0
@Firestone Dlaczego ktoś miałby wyłożyć większe pieniądze za Fatiego? Przecież on się rusza jak emeryt. Ferran to chociaż coś tam pokopał u Guardioli.
1
@Kessie Czyli ze słabego środkowego obrońcy, który nie potrafi bronić zrobimy słabego defensywnego pomocnika, który nie potrafi bronić. Będzie ciekawie.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie śmiej się z osób chorych psychicznie.
1
@Sau_Ron country
2
@tbas Akurat my lubimy takich bez konkretnych pozycji. Coutinho, Griezmann, Ferran.
2
@Firestone A co ty z takimi graczami byś grał? Tiki taki?
1
@Firestone Nie da się być gorszym od Koemana. Chyba, że nazywasz się Quique Setien.
0
@Mns21 No po przyjściu Xaviego sporo ludzi ze sztabu medycznego zwolniono bo Xavi chciał mieć ludzi którym ufa.
0
@MOLESTA Xavi to w ogóle chyba swój sztab medyczny zbudował po przyjściu bo coś kojarzę, że gdy przyszedł to dużo zwolnień poszło w klubie.