2

@TheCaptainVeB

0

Czy jakiś klub z topu ma gorszych skrzydłowych niż duet Ansu - Ferran?

1

@Firestone Ansu na ławce > stary Fatiego za mikrofonem > Ansu na boisku

1

@Emhyr Nie wstawi, nie martw się :D

0

@Rewolucja123 La Liga 13/14 vibe

20

Trencik


0

@Grabol9012 Kto w pomocy i kto na prawym skrzydle?

0

@Albatros PES 06 na PS2, na kompie Cossacks do którego czasami wracam :D

0

@RafiVeB No jak coś ma sprawić, że wyścigi będą ciekawsze to na pewno deszcz mimo, że Verstappen jest kotem w deszczu.

0

@Kidd Max, Leclerc, Russell, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

0

@Lionel_Messi10 Oby przystał na obecne warunki PSG i człapał sobie w dalej w Paryżu.

0

@Kondziubarca Wiec niech nie przychodzi wcale.

0

@Lionel_Messi10 Juz widzę jak się godzi na taką pensje. Chociaż jak do tego dostanie 70 milionów premii lojalnościowej i drugie tyle za podpis pod kontraktem to być może.

0

@Lionel_Messi10 "Free Leo" to ogromny kontrakt, bonus dla ojca i dla samego Messiego za sam podpis?

0

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Aston
4. Verstappen
5. Verstappen, Alonso, Leclerc
6. Tak

0

@Uukasz_93 Nawet jakby był do wyciągnięcia to zaraz wpadnie ktoś z Anglii albo PSG i go wyciągnie bez problemu.

0

@Emhyr W sumie to nawet nie mam pomysłu na jakiegoś skrzydłowego. Taki Kvara to już kosztuje fortunę na przykład.

0

@Emhyr No my lewego skrzydła nie mamy od odejścia Neymara. Przynajmniej mamy prawe teraz. Ciekawe kiedy będziemy grali na dwa.

0

@Emhyr Son XD Już widzę jak Alemany by chciał negocjować z Levym jak oni chcą ponad 100 milionów za Kane.

0

@Encore Musiala z Bellinghamem miejscami i git.

3

@Tomo1989 Przecież jego jedynym atutem jest wyprowadzenie piłki a i tak robi to gorzej niż Christensen i Kounde. Gość jest wolny, łatwo go przepchnąć, nie potrafi bronić i popełnia błędy, które skutkują bramkami i karnymi dla rywali.

0

@Firestone Dlaczego ktoś miałby wyłożyć większe pieniądze za Fatiego? Przecież on się rusza jak emeryt. Ferran to chociaż coś tam pokopał u Guardioli.

1

@Kessie Czyli ze słabego środkowego obrońcy, który nie potrafi bronić zrobimy słabego defensywnego pomocnika, który nie potrafi bronić. Będzie ciekawie.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie śmiej się z osób chorych psychicznie.

1

@Sau_Ron country

2

@tbas Akurat my lubimy takich bez konkretnych pozycji. Coutinho, Griezmann, Ferran.

2

@Firestone A co ty z takimi graczami byś grał? Tiki taki?

1

@Firestone Nie da się być gorszym od Koemana. Chyba, że nazywasz się Quique Setien.

0

@Mns21 No po przyjściu Xaviego sporo ludzi ze sztabu medycznego zwolniono bo Xavi chciał mieć ludzi którym ufa.

0

@MOLESTA Xavi to w ogóle chyba swój sztab medyczny zbudował po przyjściu bo coś kojarzę, że gdy przyszedł to dużo zwolnień poszło w klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?