Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Jak ci chodzi o ten w takiej niebieskiej puszce to obrzydliwy jest moim zdaniem.
0
@Colin94 Mango loco, bez cukru to ultra blue
1
@Kidd Max, Leclerc, Russell, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Perez
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Russell
6. Verstappen
0
@MesQueUnClub_87 Na takich warunkach jak ma teraz pewnie nie dostanie ale znając życie to pewnie dostanie i tak propozycje na warunkach zbliżonych do nowej umowy Busquetsa.
0
@kakusus Busquets tyle ile zarząd jest w stanie mu zaproponować. Alba jak nie będzie chciał obniżyć to zostanię z tą pensją co ma i nikt nie powinien mieć do niego pretensji.
0
@supraomnes1 Oczywiście, że tak bo potrzebujemy topowego skrzydłowego a po kilku ważnych bramkach i tak każdy by zapomniał o jego zachowaniu :P
7
Alemany sprowadził słabego Ferrana za 55 milionów po czym chce go wymienić na słabego Carrasco. Alemany szef.
0
@konrad1661 Co do Auby i Busquetsa zgoda ale Gundogan to wciąż topowy pomocnik i jeden z kluczowych piłkarzy u Guardioli.
2
@Rewolucja123 "Przedłużeniem legend"? Przecież tylko Busquets przedłuża kontakt bo Alba ma go do 2024. Bo chyba nie uznajesz Roberto za legendę prawda?
4
@Comentateiro Za rok będzie to samo. Xavi poprosi Busquetsa żeby przedłużył bo jest piekielnie ważny, Alba przedłuży bo sobie go w kadrze zażyczy Messi a Roberto przedłuży bo warto mieć takiego piłkarza w kadrze mimo, że pewnie znowu wyleci na 3 miesiące z powodu kontuzji.
3
@Firestone Ktokolwiej go zabierze będzie miał u mnie dożywotni szacunek. Chociaż się pewnie skończy na tym, że Xavi ten transfer zablokuje bo będzie dla niego niezwykle ważną postacią w projekcie sportowym. XD
2
@Rewolucja123 Do pewnego momentu myslałem, że chodzi ci o Alvareza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@barcanawieki I to jeszcze w tym samym co czasie City Arsenal.
0
@arasz1819 Uśmiechnął się ktoś chociaż po tym w studiu?
0
@Rewolucja123 Piąty.
0
@Rewolucja123 Przydałoby się jeszcze wykopanie pewnego hamulcowego z 5 na plecach.
1
@Rewolucja123 Niesamowite jak cie boli wielki Holender.
1
Busquets, Alonso, Garcia, Roberto. Ekipa kompletna.
0
@Peciak Moze jakaś wymiana za Guimaraesa.
4
Romero tańczył 20 minut na streamie tylko po to żeby powiedzieć, że Messi jest w Barcelonie? Nie ma sensu go brać na poważnie.
4
@LM10GOAT Busquets nie ma prawa grać w żadnym meczu.
1
@Emhyr 9 goli i 4 asysty mimo, że więcej wchodzi z ławki w tym sezonie. Jeśli nie stać nas na kogoś młodszego to bym wolał jego niż Aubameyanga.
1
@Albatros Przecież Messi wraca. Wierzysz, że będzie wolał grać z Balde niż z Albą? Ja nie za bardzo.
0
@Firestone Razem z Albą zostaną i będą grać w każdym meczu. Dobrze wiesz, że tak będzie :P
1
@Isso89 Juz widzę jak obaj odchodzą gdy wróci ich kumpel. Poza tym mogę się założyć że już Messi powiedział Laporcie, że obaj muszą zostać.
0
@Emhyr A my przypadkiem nie wzięliśmy Desta zamiast niego?
1
@Zoker W rozegraniu schodził do środka pola i grał obok Fabinho. To samo co Pep robił z Cancelo.
1
@Firestone Podczas kilkunastu w tym sezonie*
1
@Rewolucja123 Game changer Dembele - nic z Realem w lidze, nic z Bayernem, gol z Interem. Do tego na najważniejsze mecze znowu wypadł przez uraz. I tak od 6 lat ciągle to samo. Katastrofalny miesiąc gry, 2 dobre mecze, 2 słabe miesiące i kontuzja.