0

@Rust_Cohle Jak ci chodzi o ten w takiej niebieskiej puszce to obrzydliwy jest moim zdaniem.

0

@Colin94 Mango loco, bez cukru to ultra blue

1

@Kidd Max, Leclerc, Russell, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Perez
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Russell
6. Verstappen

0

@MesQueUnClub_87 Na takich warunkach jak ma teraz pewnie nie dostanie ale znając życie to pewnie dostanie i tak propozycje na warunkach zbliżonych do nowej umowy Busquetsa.

0

@kakusus Busquets tyle ile zarząd jest w stanie mu zaproponować. Alba jak nie będzie chciał obniżyć to zostanię z tą pensją co ma i nikt nie powinien mieć do niego pretensji.

0

@supraomnes1 Oczywiście, że tak bo potrzebujemy topowego skrzydłowego a po kilku ważnych bramkach i tak każdy by zapomniał o jego zachowaniu :P

7

Alemany sprowadził słabego Ferrana za 55 milionów po czym chce go wymienić na słabego Carrasco. Alemany szef.

0

@konrad1661 Co do Auby i Busquetsa zgoda ale Gundogan to wciąż topowy pomocnik i jeden z kluczowych piłkarzy u Guardioli.

2

@Rewolucja123 "Przedłużeniem legend"? Przecież tylko Busquets przedłuża kontakt bo Alba ma go do 2024. Bo chyba nie uznajesz Roberto za legendę prawda?

4

@Comentateiro Za rok będzie to samo. Xavi poprosi Busquetsa żeby przedłużył bo jest piekielnie ważny, Alba przedłuży bo sobie go w kadrze zażyczy Messi a Roberto przedłuży bo warto mieć takiego piłkarza w kadrze mimo, że pewnie znowu wyleci na 3 miesiące z powodu kontuzji.

3

@Firestone Ktokolwiej go zabierze będzie miał u mnie dożywotni szacunek. Chociaż się pewnie skończy na tym, że Xavi ten transfer zablokuje bo będzie dla niego niezwykle ważną postacią w projekcie sportowym. XD

2

@Rewolucja123 Do pewnego momentu myslałem, że chodzi ci o Alvareza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@barcanawieki I to jeszcze w tym samym co czasie City Arsenal.

0

@arasz1819 Uśmiechnął się ktoś chociaż po tym w studiu?

0

@Rewolucja123 Piąty.

0

@Rewolucja123 Przydałoby się jeszcze wykopanie pewnego hamulcowego z 5 na plecach.

1

@Rewolucja123 Niesamowite jak cie boli wielki Holender.

1

Busquets, Alonso, Garcia, Roberto. Ekipa kompletna.

0

@Peciak Moze jakaś wymiana za Guimaraesa.

4

Romero tańczył 20 minut na streamie tylko po to żeby powiedzieć, że Messi jest w Barcelonie? Nie ma sensu go brać na poważnie.

4

@LM10GOAT Busquets nie ma prawa grać w żadnym meczu.

1

@Emhyr 9 goli i 4 asysty mimo, że więcej wchodzi z ławki w tym sezonie. Jeśli nie stać nas na kogoś młodszego to bym wolał jego niż Aubameyanga.

1

@Albatros Przecież Messi wraca. Wierzysz, że będzie wolał grać z Balde niż z Albą? Ja nie za bardzo.

0

@Firestone Razem z Albą zostaną i będą grać w każdym meczu. Dobrze wiesz, że tak będzie :P

1

@Isso89 Juz widzę jak obaj odchodzą gdy wróci ich kumpel. Poza tym mogę się założyć że już Messi powiedział Laporcie, że obaj muszą zostać.

0

@Emhyr A my przypadkiem nie wzięliśmy Desta zamiast niego?

1

@Zoker W rozegraniu schodził do środka pola i grał obok Fabinho. To samo co Pep robił z Cancelo.

1

@Firestone Podczas kilkunastu w tym sezonie*

1

@Rewolucja123 Game changer Dembele - nic z Realem w lidze, nic z Bayernem, gol z Interem. Do tego na najważniejsze mecze znowu wypadł przez uraz. I tak od 6 lat ciągle to samo. Katastrofalny miesiąc gry, 2 dobre mecze, 2 słabe miesiące i kontuzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?