Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Do takiego grania nie mamy ludzi. Na ławce tylko Gavi i Kessie a ten drugi na wylocie, do tego 4 skrzydłowych. Znowu zajedziemy pomocników.
0
@Emhyr Jeśli odejdzie to super. Jeśli to tylko gierka po lepszy kontrakt to Alemany w ogóle nie powinien siadać do rozmów.
0
@VamosRakieta Raphinha, Ferran. Po lewej Ansu/Abde/Gavi
1
Piękne wieści. Wygraliśmy @Firestone
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kidd Verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Ocon, Magnussen, Bottas, Ricciardo, Albon, Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Norris
6. Verstappen
0
@Firestone Mógł powiedzieć chociaż dlaczego nadal nie ma żadnych automatyzmów żeby wyjść spod wysokiego pressingu rywala i Ter Stegen musi grać lagi na Robercika.
1
@Culer_1906 To po co chciał żeby przedłużyć kontrakty Roberto i Alonso xD
1
@ShawnC Pedri 19, Gundogan 12, Kessie 19, De Jong 28
1
@LionelKessie o 5:06
11
Manchester City sprzedaje swoich zawodników z akademii po 12-18 milionów euro mimo, że nigdy nie zagrali na poziomie Premier League a my się męczymy żeby sprzedać Kessiego i finalnie go wypożyczamy. XD
0
@Rewolucja123 Lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D
6
PSV ściągnęło sobie regen Frenkiego z Heerenveen
https://x.com/LeeFussballV2/status/1682772262208897032
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr O ile go dogoni.
0
Świetnie Perez rozpoczyna weekend XD
1
@Kidd Max, Leclerc, Russell, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Russell
6. Nie
0
@Faro Napisałem wyraźnie. Ważne gole i asysty w drodze po mistrzostwo Hiszpanii, żadnej kontuzji.
3
Raphinha jako jedyny skrzydłowy zasłużył sobie na zaufanie i kolejny sezon. Ważne gole i asysty w drodze po mistrzostwo Hiszpanii, żadnej kontuzji. Jeśli już kogoś wymieniać na Bernardo to Dembele.
2
@RosjaninBut Dembele out, Bernardo in
0
Mendes załatwił kontrakty Balde i Yamalowi więc pewnie liczy ma kolejną prowizje. Nie udało się z Nevesem, z Bernardo czy Cancelo ciezki temat to próbuje Felixa nam wcisnąć.
0
@Fabik87 Nie dam.
1
Jeśli Romeu przychodzi tylko na rok na przeczekanie przed lepszym transferem na pozycję DMa, będzie tylko grał w razie konieczności ze słabymi rywalami to ok. Jeśli przychodzi grać w pierwszym składzie bo Xavi sobie ubzdurał, że musi mieć piłkarza podobnego do Busquetsa na boisku, dostanie długi kontrakt to nie ma tu żadnego sensu.
0
Szacun dla Rubena.
0
@Emhyr Przynajmniej nie ma codziennie postów, że coś się dzieje :D
10
Niech się w Bayernie modlą żeby Levy tego nie zobaczył bo im go za 200 milionów nie puści xD
1
@Firestone Bądźmy realistami. W trzynastym.
0
@Antajbandaj Zależy ile by kosztował.