0

@Emhyr Do takiego grania nie mamy ludzi. Na ławce tylko Gavi i Kessie a ten drugi na wylocie, do tego 4 skrzydłowych. Znowu zajedziemy pomocników.

0

@Emhyr Jeśli odejdzie to super. Jeśli to tylko gierka po lepszy kontrakt to Alemany w ogóle nie powinien siadać do rozmów.

0

@VamosRakieta Raphinha, Ferran. Po lewej Ansu/Abde/Gavi

1

Piękne wieści. Wygraliśmy @Firestone

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kidd Verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Ocon, Magnussen, Bottas, Ricciardo, Albon, Norris

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Norris
6. Verstappen

0

@Firestone Mógł powiedzieć chociaż dlaczego nadal nie ma żadnych automatyzmów żeby wyjść spod wysokiego pressingu rywala i Ter Stegen musi grać lagi na Robercika.

1

@Culer_1906 To po co chciał żeby przedłużyć kontrakty Roberto i Alonso xD

1

@ShawnC Pedri 19, Gundogan 12, Kessie 19, De Jong 28

1

@LionelKessie o 5:06

11

Manchester City sprzedaje swoich zawodników z akademii po 12-18 milionów euro mimo, że nigdy nie zagrali na poziomie Premier League a my się męczymy żeby sprzedać Kessiego i finalnie go wypożyczamy. XD

0

@Rewolucja123 Lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D

6

PSV ściągnęło sobie regen Frenkiego z Heerenveen

https://x.com/LeeFussballV2/status/1682772262208897032

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr O ile go dogoni.

0

Świetnie Perez rozpoczyna weekend XD

1

@Kidd Max, Leclerc, Russell, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Russell
6. Nie

0

@Faro Napisałem wyraźnie. Ważne gole i asysty w drodze po mistrzostwo Hiszpanii, żadnej kontuzji.

3

Raphinha jako jedyny skrzydłowy zasłużył sobie na zaufanie i kolejny sezon. Ważne gole i asysty w drodze po mistrzostwo Hiszpanii, żadnej kontuzji. Jeśli już kogoś wymieniać na Bernardo to Dembele.

2

@RosjaninBut Dembele out, Bernardo in

0

Mendes załatwił kontrakty Balde i Yamalowi więc pewnie liczy ma kolejną prowizje. Nie udało się z Nevesem, z Bernardo czy Cancelo ciezki temat to próbuje Felixa nam wcisnąć.

0

@Fabik87 Nie dam.

1

Jeśli Romeu przychodzi tylko na rok na przeczekanie przed lepszym transferem na pozycję DMa, będzie tylko grał w razie konieczności ze słabymi rywalami to ok. Jeśli przychodzi grać w pierwszym składzie bo Xavi sobie ubzdurał, że musi mieć piłkarza podobnego do Busquetsa na boisku, dostanie długi kontrakt to nie ma tu żadnego sensu.

0

Szacun dla Rubena.




0

@Emhyr Przynajmniej nie ma codziennie postów, że coś się dzieje :D

10

Niech się w Bayernie modlą żeby Levy tego nie zobaczył bo im go za 200 milionów nie puści xD


1

@Firestone Bądźmy realistami. W trzynastym.

0

@Antajbandaj Zależy ile by kosztował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?