Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Może tym razem wypadnie tylko na dwa miesiące zamiast na trzy.
0
@Firestone Zagra 300 minut, strzeli z dwie ładne bramki, uda się na 3 wypożyczenia i go sprzedadzą za tyle za ile go kupili.
1
@Emhyr Jaki procent w europejskich pucharach?
20
Zazdrościmy City Alvareza a narzekamy na Torresa. Gdybysmy Alvareza ściągnęli to byśmy narzekali na niego a zazdrościli City Torresa.
0
@Encore Ligę Europy oleją pewnie i rzucą wszystko na Premier League. Klopp ogarnie.
0
@Encore City, Liverpool, Arsenal, Newcastle top 4
0
@Emhyr To chyba tylko u nas tak działa by trener wszystko podawał zaprzyjaźnionemu dziennikarzowi.
0
@RosjaninBut Warto przypomnieć, że na LO i PO mają grać Balde i Kounde, w kadrze nadal są Alonso i Roberto, wydaliśmy 4 miliony euro na wynalazek z MLS na PO a Xavi nadal chce PO i LO.
1
@krol211 Grimaldo i Guerreiro byli do wzięcia za darmo, Galan za 5 milionów. O żadnym nawet poważnej plotki nie było a szkoda bo wszyscy są lepsi od Alonso.
2
@Tomo1989 Mamy Inigo.
4
Xavi: chce przedłużenia Alonso
Też Xavi:
1
Aż tak bardzo klub chce go nagrodzić za karnego i wędkę w finale mundialu?
1
@kiper09 Najpierw ktoś musi chcieć odejść :P
3
Jest i twój ulubiony kapitan @Rewolucja123 :D
0
@Cholek18 Mamy Raphinhe, Torres tez tam woli grać. Wolę im dać drugi sezon niż dać siódmy Dembele i liczyć, że może w końcu zacznie trafiać w bramkę, myśleć i się nie łamać.
1
@PatriBarca Jeszcze podają, że może być jednym z kapitanów XD. Dramat
5
Troche przerażające, że tyle lat się ludzie na niego nabierają.
0
@krol211 No wiadomo tylko oni go w styczniu wykupili za 14 milionów i zostawili w Brazylii. Nawet nie zadebiutował jeszcze a pieniędzy nie potrzebują.
0
@krol211 Przecież on tam dopiero przyszedł. Weźmiemy go na wypożyczenie i będziemy go ogrywać? Kompletnie bez sensu.
1
@Kidd verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Norris, albon
6
@Kondziubarca Jeśli go od nas wezmą to nawet ich trochę polubie.
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Veratappen
3. Ferrari
4. Sainz
5. Max, Leclerc, Sainz
6. Nie
0
@MesQueUnClub96 No w końcu prezydent jednego z największych klubów na świecie mówiący w wywiadzie, że dyrektor klubu poleciał do Turcji na negocjacje to normalna sprawa. Właściciele City, Realu czy Liverpoolu też tak robią prawda? Prawda?
0
Ale co Laporta rzucił wywiadzik kilka dni temu, że Deco poleciał do Turcji to jego. Może by tak czasami załatwić transfer w ciszy?
3
@Chucky Dembele - wiecznie kontuzjowany i irytujący.
15
Trencik
1
@Kidd Verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Mercedes
4. Verstappen
5. Max, Hamilton, Russell
6. Verstappen
2
@abram3k Liczyłem, że będzie temat powrotu Oriola Busquetsa ale padło na innego wychowanka.
1
Były pieniądze na przeciętniaka Ferrana ale nie ma na najważniejszą pozycję w zespole na której trzeba dokonać wymiany pokoleniowej. A najgorsze, że te wymiana powinna zostać zrobiona już pare lat temu. Tymczasem ratujemy się 31 letnim pomocnikiem Girony. Ręce opadają.