7

Może tym razem wypadnie tylko na dwa miesiące zamiast na trzy.


0

@Firestone Zagra 300 minut, strzeli z dwie ładne bramki, uda się na 3 wypożyczenia i go sprzedadzą za tyle za ile go kupili.

1

@Emhyr Jaki procent w europejskich pucharach?

20

Zazdrościmy City Alvareza a narzekamy na Torresa. Gdybysmy Alvareza ściągnęli to byśmy narzekali na niego a zazdrościli City Torresa.

0

@Encore Ligę Europy oleją pewnie i rzucą wszystko na Premier League. Klopp ogarnie.

0

@Encore City, Liverpool, Arsenal, Newcastle top 4

0

@Emhyr To chyba tylko u nas tak działa by trener wszystko podawał zaprzyjaźnionemu dziennikarzowi.

0

@RosjaninBut Warto przypomnieć, że na LO i PO mają grać Balde i Kounde, w kadrze nadal są Alonso i Roberto, wydaliśmy 4 miliony euro na wynalazek z MLS na PO a Xavi nadal chce PO i LO.

1

@krol211 Grimaldo i Guerreiro byli do wzięcia za darmo, Galan za 5 milionów. O żadnym nawet poważnej plotki nie było a szkoda bo wszyscy są lepsi od Alonso.

2

@Tomo1989 Mamy Inigo.

4

Xavi: chce przedłużenia Alonso
Też Xavi:



1

Aż tak bardzo klub chce go nagrodzić za karnego i wędkę w finale mundialu?

1

@kiper09 Najpierw ktoś musi chcieć odejść :P

3

Jest i twój ulubiony kapitan @Rewolucja123 :D


0

@Cholek18 Mamy Raphinhe, Torres tez tam woli grać. Wolę im dać drugi sezon niż dać siódmy Dembele i liczyć, że może w końcu zacznie trafiać w bramkę, myśleć i się nie łamać.

1

@PatriBarca Jeszcze podają, że może być jednym z kapitanów XD. Dramat

5

Troche przerażające, że tyle lat się ludzie na niego nabierają.


0

@krol211 No wiadomo tylko oni go w styczniu wykupili za 14 milionów i zostawili w Brazylii. Nawet nie zadebiutował jeszcze a pieniędzy nie potrzebują.

0

@krol211 Przecież on tam dopiero przyszedł. Weźmiemy go na wypożyczenie i będziemy go ogrywać? Kompletnie bez sensu.

1

@Kidd verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Norris, albon

6

@Kondziubarca Jeśli go od nas wezmą to nawet ich trochę polubie.

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Veratappen
3. Ferrari
4. Sainz
5. Max, Leclerc, Sainz
6. Nie

0

@MesQueUnClub96 No w końcu prezydent jednego z największych klubów na świecie mówiący w wywiadzie, że dyrektor klubu poleciał do Turcji na negocjacje to normalna sprawa. Właściciele City, Realu czy Liverpoolu też tak robią prawda? Prawda?

0

Ale co Laporta rzucił wywiadzik kilka dni temu, że Deco poleciał do Turcji to jego. Może by tak czasami załatwić transfer w ciszy?

3

@Chucky Dembele - wiecznie kontuzjowany i irytujący.

15

Trencik


1

@Kidd Verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Mercedes
4. Verstappen
5. Max, Hamilton, Russell
6. Verstappen

2

@abram3k Liczyłem, że będzie temat powrotu Oriola Busquetsa ale padło na innego wychowanka.

1

Były pieniądze na przeciętniaka Ferrana ale nie ma na najważniejszą pozycję w zespole na której trzeba dokonać wymiany pokoleniowej. A najgorsze, że te wymiana powinna zostać zrobiona już pare lat temu. Tymczasem ratujemy się 31 letnim pomocnikiem Girony. Ręce opadają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?