Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filu02 Ale mają lepszego trenera.
18
@Firestone Aż mi się przypomniało jak Araujo grał na prawej obronie by zatrzymać Rashforda, który biegał w środku a Xavi zmienił go i Kounde z 70 minucie.
3
Neymar wykorzystał Barcelonę żeby podbić sobie kontrakt a niektórzy myśleli, że naprawdę chce wrócić i obniżyć pensje. Jeszcze PSG dostanie prawie 100 baniek za sam transfer a Laporta liczył na rozwiązanie kontraktu. Ale jak mu wygaśnie kontrakt w Arabii to już ma pewno będzie chciał wrócić.
0
@Yoshi94 Z nim byśmy przegrali.
0
Hej @Rewolucja123 wiem, że interesujesz się trochę taktyką Xaviego itp. więc dlaczego ten geniusz postawił w drugiej połowie na lewej na Abde i Balde a na prawej Pedriego i Araujo?
4
Tyle negatywów po meczu ale są również pozytywy. Już w tym sezonie nie zagramy z Getafe na wyjeździe.
No i Frenkie de Jong jest cudowny.
0
@HanysUF Brawo. Sędziowie są tragiczni, Damian Suarez jest idiotą ale to nie zmienia faktu, że my nie potrafimy grać w piłkę.
2
Trzeba było założyć biały komplet. Nadal byśmy mieli 11 piłkarzy na murawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
W Premier League już chyba z kilka kartek poszło dla piłkarzy za gest żółtej kartki a Damian Suarez oczywiście taki gest przed twarzą sędziego i nic XD Chyba, że to tylko w Premier League?
0
@Barca1922 Ani mi się śni.
0
@Barca1922 Nie wybierze.
1
Człowiek idzie spać a tu takie piękne informacje. @Firestone jednak wygraliśmy.
6
Może i 0:0 ale najważniejsze, że 78% posiadania piłki i 1002 podania zrobione. Pora na CSa.
0
@Emhyr No to co. I tak będą pisać xd
0
@Emhyr Jutro MD i Sport zamiast o Bernardo i Neymarze będą pisać o Olmo.
0
@priest9999 On zarejestrowany jest chyba bo był tylko wypożyczany ale nie wiem dokładnie jak to działa.
7
Alonso ma najwyższe wynagrodzenie spośród piłkarzy niezarejestrowanych...
0
@Emhyr De Zerbi od lata 2024 w Barcelonie.
0
@LS 90 minut do tego z 10 doliczonego a prawdziwej gry z 45 procent. I to jeszcze w niedzielę wieczorem przeciwko Bordalasowi xD
3
@Transu96 Nic to w przypadku brazylijskiego szczura nie zmienia.
0
@pacior95 Dembele jak wypadał to po kilka miesięcy.
1
@Lucerfi Sprzedane liście kibicom:
Neymar: 1
Dembele: 0
5
Kto by się spodziewał.
1
@Dankho94isback https://www.fcbarca.com/79494-as-neymar-chcial-aby-barca-zostala-wykluczona-z-ligi-mistrzow-za-niewyplacenie-mu-premii.html
0
@mordini123 Ponoć mają wrócić za rok. Zobaczymy jak będzie.
1
@mordini123 Czekamy na Emila i Lagute w GP.
0
@mordini123 Po co to oglądać jak i tak Zmarzlik ma już zapewnione mistrzostwo xd
0
@Emhyr Salah, Rashford, Son. Chyba tyle, Watkins czy Isak to chyba nie ten kaliber.
1
Haaland na kapitanie w FPL? Jeszcze jak!
0
@Firestone W sumie to chyba trzeba kogoś sprzedać i pewnie padnie na Ansu. Oby on również to zablokował.