1

@Filu02 Ale mają lepszego trenera.

18

@Firestone Aż mi się przypomniało jak Araujo grał na prawej obronie by zatrzymać Rashforda, który biegał w środku a Xavi zmienił go i Kounde z 70 minucie.

3

Neymar wykorzystał Barcelonę żeby podbić sobie kontrakt a niektórzy myśleli, że naprawdę chce wrócić i obniżyć pensje. Jeszcze PSG dostanie prawie 100 baniek za sam transfer a Laporta liczył na rozwiązanie kontraktu. Ale jak mu wygaśnie kontrakt w Arabii to już ma pewno będzie chciał wrócić.

0

@Yoshi94 Z nim byśmy przegrali.

0

Hej @Rewolucja123 wiem, że interesujesz się trochę taktyką Xaviego itp. więc dlaczego ten geniusz postawił w drugiej połowie na lewej na Abde i Balde a na prawej Pedriego i Araujo?

4

Tyle negatywów po meczu ale są również pozytywy. Już w tym sezonie nie zagramy z Getafe na wyjeździe.

No i Frenkie de Jong jest cudowny.

0

@HanysUF Brawo. Sędziowie są tragiczni, Damian Suarez jest idiotą ale to nie zmienia faktu, że my nie potrafimy grać w piłkę.

2

Trzeba było założyć biały komplet. Nadal byśmy mieli 11 piłkarzy na murawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

W Premier League już chyba z kilka kartek poszło dla piłkarzy za gest żółtej kartki a Damian Suarez oczywiście taki gest przed twarzą sędziego i nic XD Chyba, że to tylko w Premier League?

0

@Barca1922 Ani mi się śni.

0

@Barca1922 Nie wybierze.

1

Człowiek idzie spać a tu takie piękne informacje. @Firestone jednak wygraliśmy.

6

Może i 0:0 ale najważniejsze, że 78% posiadania piłki i 1002 podania zrobione. Pora na CSa.

0

@Emhyr No to co. I tak będą pisać xd

0

@Emhyr Jutro MD i Sport zamiast o Bernardo i Neymarze będą pisać o Olmo.

0

@priest9999 On zarejestrowany jest chyba bo był tylko wypożyczany ale nie wiem dokładnie jak to działa.

7

Alonso ma najwyższe wynagrodzenie spośród piłkarzy niezarejestrowanych...


0

@Emhyr De Zerbi od lata 2024 w Barcelonie.

0

@LS 90 minut do tego z 10 doliczonego a prawdziwej gry z 45 procent. I to jeszcze w niedzielę wieczorem przeciwko Bordalasowi xD

3

@Transu96 Nic to w przypadku brazylijskiego szczura nie zmienia.

0

@pacior95 Dembele jak wypadał to po kilka miesięcy.

1

@Lucerfi Sprzedane liście kibicom:
Neymar: 1
Dembele: 0

5

Kto by się spodziewał.


0

@mordini123 Ponoć mają wrócić za rok. Zobaczymy jak będzie.

1

@mordini123 Czekamy na Emila i Lagute w GP.

0

@mordini123 Po co to oglądać jak i tak Zmarzlik ma już zapewnione mistrzostwo xd

0

@Emhyr Salah, Rashford, Son. Chyba tyle, Watkins czy Isak to chyba nie ten kaliber.

1

Haaland na kapitanie w FPL? Jeszcze jak!

0

@Firestone W sumie to chyba trzeba kogoś sprzedać i pewnie padnie na Ansu. Oby on również to zablokował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?