0

@Firestone Jeśli mamy grać czwórką pomocników to dla Neymara nie ma miejsca na boisku nawet. Laporta to chyba go chce żeby mieć towarzysza na imprezki.

1

@Firestone Ostatnia nadzieja w JE Xavim Hernandezie.

1

@Barca1922 Sportowy aspekt? Przecież on więcej leczy kontuzję niż gra.

2

@Firestone ale co się nacieszyliśmy odejściem Dembele to nasze.

9

Gość nas olał bo wolał pieniądze z Paryża. Nie było porozumienia co do wypłaty premii i chciał wyrzucić Barcelonę z Ligi Mistrzów. Wieczne kontuzję, urodziny siostry i imprezy. I wy go nadal chcecie i się cieszycie, że wróci? Totalna żenada i kompromitacja Laporty. Oby Xavi się nie zgodził.

0

@SuperPatsonFCB Co nam z poziomu sportowego skoro obaj leżą ciągle w szpitalu?

2

@Firestone Dwa razy tak dla Neymara w Barcelonie. Espanyol czeka.

1

@Emhyr Od lutego ani jednego poważnego meczu. Dopiero co lataliśmy za Dembele jak za zbawcą a teraz chcemy latać za Neymarem.

0

@PatrychoO Neymar więcej razy będzie płakał po faulach niż mówił dzień dobry.

1

@Kondziubarca Największą pensja w klubie i pewnie jeszcze będziemy wypychać Fatiego by dać 10 brazylijskiemu pajacowi. Tylko czekać aż się połamie, w marcu pojedzie do siostry na urodziny i tyle będzie z niego pożytku. Oby Xavi ten ruch zablokował.

0

@MaŁolat Ansu ma dopiero 20 lat. Ostatnia szansa? Dembele dostał takich 6 :) Raphinha i Ferran kosztowali ponad 100 milionów, Xavi ich chciał więc niech z nimi pracuje a nie co rok domaga się nowych piłkarzy. Nie mamy nieograniczonego budżetu.

0

@Emhyr Najpierw zarejestrujmy nowe umowy i nowe transfery a Xavi niech pracuje z tymi, którzy już są.

0

@MesQueUnClub96 Mamy Ansu, Ferrana, Raphinhe, Abde, Yamala, w styczniu przyjdzie Roque. Poza tym on chce zostać w Bayernie.

0

@Criss18Barca Przyjemski idzie do Lublina, Doyle dogadany w GKM, Jakobsen i Gleb odchodzą, były rozmowy z Pawlickim ale wybrał Toruń więc prawdopodobnie zostanie Pedersen.

0

@Firestone Wczoraj drugi skład Tottenhamu grał jak Barcelona a Barcelona grała jak drugi skład Tottenhamu aż do momentu zmian. Czy Postecoglou trenuje Tottenham dwa lata a Xavi Barcelone dwa miesiące? No nie wydaje mi się.

1

@AlwaysBlaugrana Raphinha ma prawą i Ferran środek. Lewy ławka moim zdaniem ale i tak będzie grał wszystko.

0

Pozostaje mieć nadzieje, że Xavi taktykę ukrywa na ligę.

1

@VamosRakieta Roberto wszedł przed Cancelo. Prawdziwy kapitan i żołnierz Xaviego!

3

Kounde jaki smutny. Chyba usłyszał, że zagra dzisiaj na prawej obronie.

0

@Eto'o9 R10 Gundogan za Gaviego i Christensen za Garcie.

0

Po co odbudować piłkarza jak można się go pozbyć. Witamy w świecie Xaviego.

0

@abram3k I tak pewnie zaraz odejdzie to po co ma ryzykować urazem?

0

@LS @Ptasior Ogromna pensja, słabe zdrowie a do tego w ważnych meczach będziemy grali czwórką pomocników. Neymar nasrał na klub tak samo jak Dembele ale oczywiście mamy teraz udawać, że nic się nie stało. On jest całkowicie zbędny. Najpierw rejestracja nowych umów i transferów a Neymar niech sobie bierze hajs od szejka za siedzenie na ławce i leczenie urazów.

0

@ShawnC On się będzie więcej leczył niż grał. Dembele niczego nie nauczył?

4

7 października 2017, artykuł ASa

"AS informuje, że po konsultacji ze swoimi prawnikami Neymar złożył doniesienie na Barcelonę do UEFA i domagał się wykluczenia katalońskiego klubu z Ligi Mistrzów za to, że nie została mu wypłacona uzgodniona w umowie premia. Europejska federacja wystosowała oficjalną odpowiedź do prawników piłkarza, lecz w ogóle nie zajęła się tą sprawą."

Jeśli ktokolwiek go chce to niech puknie się w czoło.

https://www.fcbarca.com/79494-as-neymar-chcial-aby-barca-zostala-wykluczona-z-ligi-mistrzow-za-niewyplacenie-mu-premii.html

6

Neymar ostatni poważny mecz rozegrał w lutym. O czym my w ogóle mówimy? Dopiero co pozbywamy się Dembele, który co chwilę łapie kontuzję by walczyć o Neymara? W międzyczasie chcemy się pozbyć Ansu, który w końcu rozegrał sezon bez kontuzji. Latami ślepo wierzyliśmy w Dembele a teraz chcemy od tak zrezygnować z wychowanka?

0

Neymar skończy karierę a i tak się będą pojawiać plotki o jego powrocie.

0

@Legenda O Neymarze być może tak ale to, że trener wziął Dembele na trening to już nie ploty. Przecież on napluł na klub, piłkarzy, kibiców i trenera a ten sam trener udaje, że deszcz pada.

0

@Emhyr Getafe Bordalasa na wyjeździe. Brzmi idealnie by stracić punkty.

2

Czyli pojawiają się informacje, że według Xaviego Neymar zepsuje atmosferę ale za to Dembele trenujący z całą drużyną po napluciu na nią to w sumie normalne? Ciekawe myślenie ma Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?