0

@Herato Tak ale tylko z tego, nigdy bym nie pomyślał gdzie on LM wygrał a karnego Cristiano również nie kojarzę :D

1

@Herato Caballero?

0

Kolejny mecz zawalony przez pseudo kapitana na bramce. Dramatyczny jest ter Stegen w waznych meczach.

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen, Norris, Perez
6. Norris

Verstappen, Sainz, Hamilton, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Ricciardo, Albon, Norris

5

@Rewolucja123 Bez bramkarza? Odważnie

3

Ansu Fati z golem!

0

@Rewolucja123 Jakie to ma znaczenie?

1

@mrboom A faktycznie, zapomniałem xD

0

Ktoś wytłumaczy dlaczego Gavi jutro nie zagra po otrzymaniu dwóch żółtych kartek z Porto a aktualnie Antonio Silva gra przeciwko Sociedad po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej z Salzburgiem?

0

@ToWinaSedziego Benfica Sociedad

1

@Firestone Kounde pierwsze kontuzje łapie w Barcelonie, w Sevilli tylko koronawirus. Raphinha ostatnią poważną kontuzję miał w sezonie 18/19. Frenkie miał trzy poważne urazy w 17/18. W Barcelonie w czerwcu 2020 wypadł na dłuższy czas, później dopiero juz za Xaviego - 16 dni, 32 dni i teraz już leci miesiąc.

0

@Firestone Pedri 2 października trenował na murawie co było udokumentowane na Twitterze. Minęło 20 dni i przestał trenować. Czyżby mu się uraz odnowił?

0

A 2 października były wrzucane fotki jak to Pedri wrócił i trenuje na murawie. Minęło ponad 20 dni i nadal nie wrócił a nawet przestał trenować. U Xaviego nawet Dembele się tak nie łamał.

0

Ansu zaraz wejdzie na boisko.

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. McLaren
4. Verstappen
5. Verstappen, Norris, Piastri
6. Verstappen

Verstappen, Leclerc, Russell, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

73

Jednemu anulowali czerwoną kartkę za uderzenie rywala w twarz, drugiemu skrócili karę zawieszenia za niebezpieczny atak w nogi rywala.
Trzeciemu nic nie anulowali ani nie skrócili kary mimo, że podrapał się po nosie.

XD

3

Kilka sezonów za późno.

3

Katar wycofuje się z kupna United.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Już widzę jak jego agent mówi dyrektorom Newcastle, że klauzula odejścia ma wynieść 100 milionów funtów chyba, że zgłosi się Barcelona to dla niej niech ta klauzula będzie niższa. Przerwa na reprezentację to i pismakom się nudzi i muszą takie głupoty wymyślać.

0

Drugi sezon z rzędu wypada nam kilku kluczowych piłkarzy. Oby po sezonie Laporta zrobił porządek z tą bandą amatorów, którą Xavi przyprowadził do klubu.


1

@Kengo Gorsza i młodsza wersja Dembele. Przynajmniej jak się okaże flopem to będzie można go sprzedać za dobre pieniądze.

1

@Sulimo Ponoć dużo dziewczyn ma sporo dowodów na Stuu i innych ale nie chcą współpracować.

3

@Rewolucja123 Sędzia nakazał nam stratę i stracenie gola w 18 sekundzie meczu? A może nakazał Ter Stegenowi nie wyjąć żadnego celnego strzału? Czy może nakazał nam zagranie kolejnego słabego meczu w tym sezonie?

0

@Kamiloza91 Betis, który grał obroną złożoną z piłkarzy którzy byli za słabi na Barcelonę. Słabe Villareal Setiena, słaba Sevilla.

0

@Sulimo Miejsca 14 i 16 w tabeli. A i tak jedna nam zrobiła 3:2 z 0:2 i musieliśmy gonić wynik a druga się trzymała większość meczu i potrzebowaliśmy samobója żeby wymęczyć 1:0 u siebie.

3

Trzy punkty straty mimo, że z TOP 10 graliśmy tylko z Betisem a Real ograł już Bilbao, Sociedad, Girone i grał z Atletico. Słabizna panie Xavi, słabizna.

0

@Encore Piłka nie leci w bramkę, do tego najpierw Van Dijk dostaje w udo. Dla mnie bez karnego.

0

@Firestone Piszesz jakbyśmy my żadnych punktów mieli nie stracić po nowym roku.

6

@Firestone Te strzały na wysokości trzeciego piętra, te dośrodkowania posyłane w trybuny, ciągle ten sam zwód. Nawet nie mów, że nie tęsknisz bo i tak ci nie uwierzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?