26

Dopiero co Laporta mówił, że skoro wrócili Pedri i Frenkie to zaczniemy w końcu grać. No to jutro bez obu panów. Przynajmniej wiadomo jaka będzie wymówka w przypadku straty punktów.

24

Brakowało Frenkiego? To ciekawe bo dopiero co razem ze swoim kumplem chcieliście go wykopać i to za małe pieniądze.

4

Myślicie, że Xavi wpadnie na sprytny pomysł i ustawi Araujo na PO a przeciwko Osimhenowi zagra Kounde?

2

No wlasnie. Można mówić, że słabe wykończenie to nie wina trenera. Natomiast trener na to może mieć wpływ. Pamiętacie Viniciusa przed Ancelottim? Choćby pamiętny klasyk na Bernabeu gdzie zmarnował z trzy świetne okazje. A teraz?


22

@Firestone Zapomniałeś o mediach podających jego zarobki co by ludzie zobaczyli, że warto się go pozbyć.

0

@Messibestplayerintheworld Przede wszystkim to mamy braki w postaci trenera i sztabu szkoleniowego.

0

@Messibestplayerintheworld Potrzebujemy bramkarza, który będzie dawał coś ekstra tak jak dzisiaj Gruzin. I chodzi mi ogólnie a nie dzisiejszy strzał Guillamona.

2

@Firestone Asysty na zwycięstwo, remis i prowadzenie. Jak zwykle kluczowy a jest rownany do pachołków typu Dembele.

0

@Messibestplayerintheworld A po co się kupuje bramkarza?

0

Jeśli w lato Valencia będzie potrzebowała jakiejś sprzedaży to nie zastanawiałbym się ani chwili i szedł po Mamardashvilliego.

5

Kounde w nagrodę za świetny mecz z Antwerpią pierwszy skład. XD

0

@Criss18Barca Mamy Pedriego, Gaviego i Gundogana. Bardziej to by się przydał ktoś grający głębiej.

10

@Criss18Barca Po co on nam?

0

30 milionów na Roque, kolejne 25-30 na Echeverriego się znajdą. No chyba, że trzeba sprowadzić defensywnego pomocnika to wtedy nagle mamy problemy finansowe.

3

Jako, że ani razu nie padło to stwierdzenie na konferencji to chciałbym wszystkim przypomnieć, że wygraliśmy grupę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@RosjaninBut Przecież i tak nikt go nie zwolni w trakcie sezonu.

9

Problem pod kątem mentalnym bo w szóstej kolejce przegrywasz 1:0 mimo, że już jesteś pewny wyjścia z grupy z pierwszego miejsca. XD

5

Gdyby Araujo, Frenkie, Felix, Gavi, Ter Stegen zagrali w tym meczu a Gundogan, Cancelo i Pedri grali od początku to byśmy wygrali ( ͡° ͜ʖ ͡°).

0

@insp1re Do słabo broniących Gundo i Frenkiego chcesz dołożyć kolejnego pomocnika, któremu potrzebny jest ktoś do ubezpieczania kosztem naszego najlepszego środkowego obrońcy? Nie bez powodu Tuchel naciskał na transfer defensywnego pomocnika przez całe lato.

0

@Ojciec5tkidzieci Lipska bym nie skreślał.

0

Ani nie dominowaliśmy Girony ani nie graliśmy lepiej niż Girona.
"Przez ostatnie dwa lata graliśmy w Lidze Europy a teraz w Lidze Mistrzów. " Otóż nie Xavi, do Ligi Europy trafiliśmy z Ligi Mistrzów bo dwa razy nas do niej spuściłeś.

2

Jadon Sancho? To ten co ostatni mecz zagrał w sierpniu? Świetna kandydatura. Już lepiej zostawić Ferrana i Raphinhie.

0

Od meczu minęło już trochę czasu i czy jest ktoś kto wytłumaczy logicznie dlaczego na środku obrony grał wczoraj 20 letni lewy obrońca a na prawej obronie grał 25 letni Francuz, który chce grać na środku obrony?

19

@Pawel13sz Gdy Xavi obejmował Barce to Girona była w drugiej lidze. Dwa lata później ta sama Girona Michela ma nad nami 7 punktów przewagi i rozklepala nas jak chłopców. I to nie Michel dostał transfery za ponad 200 milionów euro.

0

@Culer9002 Jeszcze superpuchar arabii saudyjskiej.

0

Czy to już ten moment w którym skupiamy się na Pucharze Króla?

5

Bayern 1:5
Arsenal 0:1
Manchester United 0:3
Real Madryt 1:1
O taką sobotę nic nie robiłem.

8

"Na początku sezonu nie wszystko było idealne i oczywiście, jeśli nie tworzymy wielu szans, trudno jest zdobywać bramki."

Tymczasem w La Lidze - statystyki za Sofascore

Najwięcej stworzonych okazji w lidze - Barcelona ( 53 )
Najwięcej niewykorzystanych okazji - Barcelona ( 34 )
Najwięcej niewykorzystanych sytuacji - Lewandowski i Morata ( 10 )
Gole oczekiwane - Robert Lewandowski ( 9.15 )

0

@betonito Dla mnie to nie jest trudny wybór. Christensen pokazuje drugi sezon, że jest kozakiem i można mu ufać. Felix jak na razie nie pokazał wystarczająco żeby się o niego zabijać tym bardziej, że Atletico pewnie zawoła sobie chore pieniądze

0

@masik86 A ja wolałbym w końcu stabilizację, którą daje nam czwórka Araujo, Kounde, Christensen, Inigo. Pierwsza trójka lubi wypaść z powodu kontuzji, a Martinez na dodatek nie jest najmłodszy. A odkąd Christensen przyszedł do nas to zagrał może jeden slaby mecz. Już wolałbym odpuścić Felixa niż sprzedawać Duńczyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?