Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masik86 A ja wolałbym w końcu stabilizację, którą daje nam czwórka Araujo, Kounde, Christensen, Inigo. Pierwsza trójka lubi wypaść z powodu kontuzji, a Martinez na dodatek nie jest najmłodszy. A odkąd Christensen przyszedł do nas to zagrał może jeden slaby mecz. Już wolałbym odpuścić Felixa niż sprzedawać Duńczyka.
9
@betonito A dlaczego mielibyśmy go sprzedać?
1
@Comentateiro Potrzebujemy go w słonecznej Katalonii.
0
No to czekaMY na Marcosa Alonso na stoperze.
0
@Emhyr Sprzedajemy jak najszybciej bo Faye zagrał kilka meczów w rezerwach.
0
Kounde vs Morata
czekaMY
5
Przecież Deschamps nie ma żadnego problemu. On sam powiedział, że Kounde przyjeżdża na zgrupowanie by grać na prawej obronie.
4
Tymczasem jutro
12:15 Feyenoord - PSV
15:00 Chelsea - Brighton
17:30 Man City - Tottenham
17:30 Leverkusen - Dortmund
20:45 Napoli - Inter
21:00 Barcelona - Atletico
1
@Emhyr Został nam Christensen.
9
Już niedługo Kounde vs Araujo w MMA. Przegrany zostaje na prawej obronie
1
@Firestone Mecz wygrany indywidualnością? Ostatni raz byłem tak zaskoczony gdy wygraliśmy mecz dzięki indywidualnościom.
1
@Rewolucja123 Widzę, że wygrane mydlą ci oczy i tragiczna gra odeszła w niepamięć.
1
@Emhyr XDDDDDDDD Nieprawdopodobne, że marnujemy Araujo bo Kounde się spłakał.
4
Ciekawe czy nasz wizjoner wyciągnął wnioski, że Kounde jest lepszy na PO niż Araujo a Araujo jest lepszy na ŚO niż Kounde.
1
@LS Guardiola w pierwszym sezonie nie wygrał nic, w drugim zdobył mistrzostwo robiąc 100 punktów i strzelając 106 goli, do tego wygrany EFL Cup.
3
@Peciak Nie każdy jest Luisem Suarezem czy Benzemą.
0
@Messibestplayerintheworld Poniedziałek rano a my już znamy skład na mecz ktory będzie jutro wieczorem xD
1
@Kamiloza91 Jeśli drużyna mająca De Jonga, Pedriego, Gundogana, Cancelo, Felixa czy Torresa ma problem z kreatywnością to czyja to wina?
1
@Firestone No najgorsze są te mecze z ogórami bo do takiego Rayo to trzeba pojechać, wcisnąć im dwie do przerwy a w drugiej połowie kontrolować mecz posiadaniem piłki i rotować składem. A my tam pojechaliśmy, obudziliśmy się w 80 minucie a De Jong rozegrał 98 minut XD
16
Cztery punkty straty do Realu to teoretycznie nie wygląda aż tak źle natomiast bardzo trudne mecze jeszcze przed nami ( Girona i Atletico ) a w rundzie rewanżowej niestety czekają nas wyjazdy przeciwko Realowi, Atletico, Gironie, Bilbao. Do tego Real te najtrudniejsze mecze będzie miał na własnym stadionie ( poza Sociedad ).
0
@Rewolucja123 Jeśli go obrońcy atakują nieprzepisowo to o tym mówmy ale jak on innych atakuje nieprzepisowo to też o tym mówmy.
0
@kanver_ To wiadomo ale będzie trzeba ten mecz po prostu wygrać więc wątpię, że Xavi po tym meczu będzie patrzył na styl.
0
@Rewolucja123 Czyli jak powinien wylecieć z boiska to nie można pisać, że powinien wylecieć bo w poprzednich meczach go ktoś odepchnął?
0
@Onlikox Akurat Simeone przeciwko Barcelonie to tak średnio sobie radzi więc może wyłapiemy remis.
0
@Rewolucja123 Czyli można wstawiać filmiki gdy go faulują ale nie można jak on kogoś fauluje? Przecież on z Alaves powinien wylecieć z boiska za dwie żółte kartki.
1
@Emhyr Niech udostępni jak z Alaves zrobił stempel i kazał rywalowi nie płakać i wystawać.
2
Cała kadra zdrowa oprócz Gaviego, gramy przeciwko średniakowi La Liga, który ostatni mecz u siebie wygrał we wrześniu. Sędziowie nie są żadną wymówką dla tej padaki, którą serwuje nam Xavi ze swoim braciszkiem.
0
Gdyby był Gavi to byśmy wygrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kidd 1.Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Sainz
5. Verstappen, Perez, Leclerc
6. Ferrari
Verstappen, Leclerc, Russell, Alonso, Ocon, Magnussen, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
9
@Firestone Kolejne męczenie buły już w sobotę i to o 14. Nie mogę się doczekać.