0

@masik86 A ja wolałbym w końcu stabilizację, którą daje nam czwórka Araujo, Kounde, Christensen, Inigo. Pierwsza trójka lubi wypaść z powodu kontuzji, a Martinez na dodatek nie jest najmłodszy. A odkąd Christensen przyszedł do nas to zagrał może jeden slaby mecz. Już wolałbym odpuścić Felixa niż sprzedawać Duńczyka.

9

@betonito A dlaczego mielibyśmy go sprzedać?

1

@Comentateiro Potrzebujemy go w słonecznej Katalonii.

0

No to czekaMY na Marcosa Alonso na stoperze.

0

@Emhyr Sprzedajemy jak najszybciej bo Faye zagrał kilka meczów w rezerwach.

0

Kounde vs Morata
czekaMY


5

Przecież Deschamps nie ma żadnego problemu. On sam powiedział, że Kounde przyjeżdża na zgrupowanie by grać na prawej obronie.

4

Tymczasem jutro
12:15 Feyenoord - PSV
15:00 Chelsea - Brighton
17:30 Man City - Tottenham
17:30 Leverkusen - Dortmund
20:45 Napoli - Inter
21:00 Barcelona - Atletico

1

@Emhyr Został nam Christensen.

9

Już niedługo Kounde vs Araujo w MMA. Przegrany zostaje na prawej obronie


1

@Firestone Mecz wygrany indywidualnością? Ostatni raz byłem tak zaskoczony gdy wygraliśmy mecz dzięki indywidualnościom.

1

@Rewolucja123 Widzę, że wygrane mydlą ci oczy i tragiczna gra odeszła w niepamięć.

1

@Emhyr XDDDDDDDD Nieprawdopodobne, że marnujemy Araujo bo Kounde się spłakał.

4

Ciekawe czy nasz wizjoner wyciągnął wnioski, że Kounde jest lepszy na PO niż Araujo a Araujo jest lepszy na ŚO niż Kounde.

1

@LS Guardiola w pierwszym sezonie nie wygrał nic, w drugim zdobył mistrzostwo robiąc 100 punktów i strzelając 106 goli, do tego wygrany EFL Cup.

3

@Peciak Nie każdy jest Luisem Suarezem czy Benzemą.

0

@Messibestplayerintheworld Poniedziałek rano a my już znamy skład na mecz ktory będzie jutro wieczorem xD

1

@Kamiloza91 Jeśli drużyna mająca De Jonga, Pedriego, Gundogana, Cancelo, Felixa czy Torresa ma problem z kreatywnością to czyja to wina?

1

@Firestone No najgorsze są te mecze z ogórami bo do takiego Rayo to trzeba pojechać, wcisnąć im dwie do przerwy a w drugiej połowie kontrolować mecz posiadaniem piłki i rotować składem. A my tam pojechaliśmy, obudziliśmy się w 80 minucie a De Jong rozegrał 98 minut XD

16

Cztery punkty straty do Realu to teoretycznie nie wygląda aż tak źle natomiast bardzo trudne mecze jeszcze przed nami ( Girona i Atletico ) a w rundzie rewanżowej niestety czekają nas wyjazdy przeciwko Realowi, Atletico, Gironie, Bilbao. Do tego Real te najtrudniejsze mecze będzie miał na własnym stadionie ( poza Sociedad ).

0

@Rewolucja123 Jeśli go obrońcy atakują nieprzepisowo to o tym mówmy ale jak on innych atakuje nieprzepisowo to też o tym mówmy.

0

@kanver_ To wiadomo ale będzie trzeba ten mecz po prostu wygrać więc wątpię, że Xavi po tym meczu będzie patrzył na styl.

0

@Rewolucja123 Czyli jak powinien wylecieć z boiska to nie można pisać, że powinien wylecieć bo w poprzednich meczach go ktoś odepchnął?

0

@Onlikox Akurat Simeone przeciwko Barcelonie to tak średnio sobie radzi więc może wyłapiemy remis.

0

@Rewolucja123 Czyli można wstawiać filmiki gdy go faulują ale nie można jak on kogoś fauluje? Przecież on z Alaves powinien wylecieć z boiska za dwie żółte kartki.

1

@Emhyr Niech udostępni jak z Alaves zrobił stempel i kazał rywalowi nie płakać i wystawać.

2

Cała kadra zdrowa oprócz Gaviego, gramy przeciwko średniakowi La Liga, który ostatni mecz u siebie wygrał we wrześniu. Sędziowie nie są żadną wymówką dla tej padaki, którą serwuje nam Xavi ze swoim braciszkiem.

0

Gdyby był Gavi to byśmy wygrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kidd 1.Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Sainz
5. Verstappen, Perez, Leclerc
6. Ferrari

Verstappen, Leclerc, Russell, Alonso, Ocon, Magnussen, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

9

@Firestone Kolejne męczenie buły już w sobotę i to o 14. Nie mogę się doczekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?