Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Firestone Te strzały na wysokości trzeciego piętra, te dośrodkowania posyłane w trybuny, ciągle ten sam zwód. Nawet nie mów, że nie tęsknisz bo i tak ci nie uwierzę.
5
@Rewolucja123 Odejściem zatrzymał rozwój? Jaki rozwój? On się nigdy nie rozwinął w Barcelonie, w PSG również się nie rozwinie. Cały czas jedzie na opinii wiecznego talentu. Tragiczne wykończenie, słabe dośrodkowania, zero strzałów z dystansu. Cały czas ten robi ten sam zwód i cały czas robi to nieudolnie. Do tego spóźnianie się na treningi, zostawiony syf w mieszkaniu w Dortmundzie, wymuszanie transferu najpierw z Rennes a później z Borussii. Nigdy nie powinien tu trafić i dobrze, że już nigdy nie zagra w koszulce Barcelony.
1
@Kidd 1. Verstappen 2. Verstappen 3. RedBull 4. Norris 5. Verstappen, Norris, Perez 6. Verstappen
Verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Gasly, Magnussen, Bottas, Lawson, Albon, Norris
0
@Rewolucja123 Fermin. Może jakby Xavi Pedriego nie zajechał to by mógł dzisiaj grać a tak to znowu leczy kontuzję.
0
@Rewolucja123 A kto tego Romeu chciał i kto go wystawia? Laporta?
0
@MikeBajson Co ma do tego Real?
0
@Rewolucja123 Wystarczy, że ta defensywa trafi na poważnego rywala w późniejszej fazie i zakończymy dwumecz po pierwszej połowie pierwszego meczu.
8
Wyśmienity mecz. Już o nim zapomniałem.
1
@Firestone Czyli to samo od stycznia z paroma wyjątkami.
0
@Chudini123 Bardzo ważne? Przecież ani ligi mistrzów ani La Ligi nie wygraliśmy.
0
@Radzio_94 Nawet gdyby była nim zainteresowana to by nie przyszedł bo kosztował 60 milionów euro.
3
Ansu Fati na ławce.
0
Ansu zmieniony w przerwie.
2
Ansu ze zmarnowaną setką.
0
@MarcepanowyKsiaze Ter Stegena
0
@avanes Przecież wiadomo było, że nie będzie grał jak w City. Xavi to nie Guardiola.
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Ferrari
4. Leclerc
5. Verstappen, Sainz, Leclerc
6. 3
Verstappen, Sainz, Russell, Alonso, Ocon, Hulk, Lawson, Albon, Norris, Bottas.
0
De Gea by obronił.
1
@LM10GOAT Nawet jakby zremisowali to i tak wyjdą z grupy.
0
Van Boekel to ten co nie widział ręki w meczu z Interem?
7
@Firestone Felix to powinien robić wiatr na skrzydle i strzelać w trybuny a nie się bawić w jakieś gole i asysty. Komu one są potrzebne?
0
@FutbolFan Przecież my gramy cały czas tak samo od Superpucharu z Realem.
14
@FutbolFan Przecież to cały czas to samo ustawienie tylko na fałszywym skrzydle zagrał Felix zamiast Gaviego.
0
Ansu przy linii
3
Lisandro gdzie lecisz?
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Perez
3. RedBull
4. Perez
5. Verstappen, Perez, Hamilton
6. -
Verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Lawson, Albon, Norris
0
@Emhyr Będzie pauzował 2 tygodnie zamiast 3 miesięcy?
1
Od kilku tygodni odczuwa dyskomfort i wychodził w pierwszym składzie? Xavi i jego sztab są niepodrabialni.
0
@cules100pro Jeszcze Rakitić.
2
@Marcelinho99 Dostosuję się do tego marazmu za chwilę. Spokojnie, daj mu czas :P