Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 A Xavi Dembele zaprosił jakby nic się nie stało XD
0
@JohnnyBarca On już jest na ławce bo będzie grał Gundogan.
0
@TR3YWAY To za kogo na grać?
0
@AlexDark00 Zrobię co w mojej mocy.
14
@Nazio_87 70 milionów i 11 milionów netto pensji za 29 latka żeby ten siedział na ławce?
1
@Firestone Zbudował Balde po czym w lidze mistrzów grał Alonso XD
1
@Firestone Bezsensu wydawać kasę to mogą wydawać w Arabii czy Premier League. Xavi to chyba chce po prostu piłkarzy klasowych bo sam żadnego piłkarza klasowym nie uczyni.
2
Na prawym skrzydle mamy Raphinhe i Ferrana, minuty ma dostawać Yamal. W pomocy Romeu, De Jong, Gavi, Pedri, Gundogan do tego minuty ma dostawać Fermin. Na bokach obrony mamy Kounde, Roberto, Balde i Alonso. Dlaczego idziemy po Bernardo?
1
Tier 3 więc nie ma co tego brać na poważnie. Dopiero przyszedł, jego dziewczyna jest w ciąży więc na pewno myślą żeby się wyprowadzić. A na oferty pokroju 50 milionów można się co najwyżej zaśmiać.
2
@Firestone Jeden był obrzucany gównem w mediach ale został, walczył o swoje miejsce i został jednym z kapitanów. Drugi sobie ubzdurał, że był obrzucany gównem i uciekł przy pierwszej lepszej okazji. Levels.
1
@Firestone TOP 2 zwyciestw zaraz za pozostaniem prawdziwego kapitana De Jonga.
4
Totki biorą środkowego obrońcę Wolfsburga więc chyba zrezygnowali z Lengleta.
0
@luki9v 3-4-3? Ani jednej minuty tym ustawieniem nie zagraliśmy więc nie wydaje mi się. A co do Kounde to jest bardziej elektryczny, popełnia więcej błędów niż Duńczyk.
0
@luki9v Na SO dla Kounde nie ma miejsca bo Araujo i Christensen będą grać, przyszedł Inigo więc dla Francuza zostaje prawa obrona. Do tego w klasyku zagra tam Araujo i się Cancelo obrazi. Jeśli Pep z niego zrezygnował a Bayern nie chciał zostawić to ja bym go również odrzucił.
0
@oyche Przecież jest Alonso,który dostał nowy kontrakt. Poza tym jeśli Pep go odrzucił a Bayern nie chciał zostawić to znaczy, że jest coś z nim nie tak. Wolałbym Fresnede.
0
Mamy ma PO Kounde, w ważnych meczach i tak gra tam Araujo, przedłużony został Roberto a Desta nikt nie chce. Jak oni chcą upchnąć kolejnego prawego obrońcę?
0
@Rewolucja123 2:0 NaVi
1
@kamiVeB Przecież on nam wygrał tylko mecz z Bilbao i Atletico. Prędzej Raphinha nam to mistrzostwo wygrał a nie Dembele.
3
Raphinha odrzucił oferty z Premier League by trafić do Barcelony, zrobił double double, pomógł w zdobyciu mistrzostwa i Dembele stwierdził, że musi spakować manatki. Rapha TOP
14
Vamos Dembele
3
Zmiana planu podróży bo niewiadomo co z Dembele xD cyrk na kółkach
1
@Firestone Jedno z lepszych zwycięstw ostatnich lat.
0
@Rewolucja123 Xavi niech dziękuję zarządowi, że Dembele w ogóle został.
5
Ale co nawinął makaron na uszy niektórym to jego.
0
Gdy był potrzebny w ważnych meczach to albo zawodził albo się leczył. Robił cyrk by odejść z Rennes, robił cyrk by odejść z Borussi, u nas robił cyrki i się spóźniał na treningi. Żegnamy bez żalu.
1
@VegetaPolska Gdzie był ten gamechanger przeciwko Romie, Liverpoolowi, Bayernowi, PSG, United? Albo był kontuzjowany albo był totalnie beznadziejny. Nie ma sensu co okienko robić cyrku wokół niego i jego agenta. Po dobrej wiośnie jedynie Xavi go chciał w swojej drużynie.
2
@ForcaMilosz No nie bo 49 milionów to nie klauzula.
0
@Firestone Sprzedać go teraz za 49 milionów żeby nie wpłacali klauzuli, całość dla nas i git.
4
A może zamiast oddawać Ferrana czy Kessiego to najpierw zajmiemy się oddaniem sztabu medycznego?
0
@Emhyr To skoro nie mamy ludzi do 442 to czemu tym Xavi chce grać?