Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie się Brighton ogląda. Szkoda, że w lecie pewnie odejdzie kilku ważnych piłkarzy.
5
@Firestone U nas pewnie nie będzie wiedział co robić i gdzie biegać xd klasyk
1
Getafe i Espanyol w strefie spadkowej
https://pbs.twimg.com/media/FiRI4zhXEAEIhhR.jpg
0
@Rewolucja123 Grubo by było gdyby jutro Faze i G2 odpadli :D Ale chyba jednak Polacy niestety.
1
@cules100pro Zubimendi mimo, że go widziałem w akcji może z dwa razy. Potrzebny nam bardziej bo trzeba zastąpić Busquetsa a w obronie jesteśmy w miarę obstawieni.
0
@Peciak Czy aby na pewno Neves byłby droższy od Amrabata?
8
Od 2017 roku nie dał ani jednego powodu by go trzymać dłużej. Minie dwóch zawodników słabszej klasy i wszyscy się podniecają jaki to on nie jest kapitalny po czym przychodzi mecz z poważnymi rywalami i albo on nie istnieje bo jest zwyczajnie za głupi albo już leży od dłuższego czasu w szpitalu.
"Nie znajdziemy nikogo lepszego" - znaleźliśmy w tym sezonie i został skreślony po jednym sezonie mimo, że dał klubowi więcej niż Dembele kiedykolwiek.
3
Ale ekipę żeście zmontowali.
3
@Firestone Trochę smutne, że tam nawet nie podnieśli się z ławki a u nas cała trójka by grała w pierwszym składzie.
0
@Emhyr I tak nie będzie grał bo większość czasu spędza w gabinetach lekarskich.
3
@Jakchcesz Na szczęście nigdy nie wróci.
3
@Emhyr Marco Asensio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Marcelinho99 Marcos Alonso
1
@doc W Liverpoolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Marcelinho99 Skoro mieli idiotę jako prezydenta, który się na wszystko godził to korzystali.
3
Jeszcze niech wezmą Sergiego Roberto oraz Marcosa Alonso i będzie super :)
0
@Tomo1989 Rayo to pikuś przy laniu od Realu czy wykopanie z Ligi Mistrzow przez Inter.
0
@Criss18Barca U nas pewnie nawet Mbappe by zawodził.
1
@Kidd Verstappen, Leclerc, Russell, Alonso, Gasly, Magnussen, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
1
@Kidd 1.Verstappen 2.Verstappen 3.RedBull 4. Leclerc 5. Verstappen, Perez, Leclerc, 6. Under
0
@Emhyr Napisali jeszcze, że Vlahovicia chcą xD
0
@Encore Widac, że idolem Rashforda jest Cristiano, pięknie zanurkował Anglik.
0
@vangoor Na przykład kogo?
2
@SenseiFCB Messi skrzydłowym nie jest i nigdy nim nie będzie, Dembele nie można ufać bo albo gra tragicznie albo wylatuje przez kontuzje na najważniejszą część sezonu. Niestety Xavi jest w Dembele zakochany ( nikt nie wie dlaczego ) więc jak tylko będzie mógł to będzie grał nieważne w jakiej formie będzie.
16
Najlepszy zarówno na boisku jak i poza nim.
0
Hej @Firestone kiedy zmieniasz awatar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
No tak sprzedajmy skrzydłowego, który nam wygrywa mistrzostwo a atak niech polega na wiecznie kontuzjowanym i zawodzącym Dembele. Witamy w Barcelonie.
1
@Firestone Dobrze, że razem z Kounde łapią cenne minuty.
0
@Danqoo A czym Dembele sobie zasłużył żeby zostać?
5
@Survier Nie dla Busquetsa, Alby, Roberto, Alonso i Garcii.