0

Pięknie się Brighton ogląda. Szkoda, że w lecie pewnie odejdzie kilku ważnych piłkarzy.

5

@Firestone U nas pewnie nie będzie wiedział co robić i gdzie biegać xd klasyk

1

Getafe i Espanyol w strefie spadkowej

https://pbs.twimg.com/media/FiRI4zhXEAEIhhR.jpg

0

@Rewolucja123 Grubo by było gdyby jutro Faze i G2 odpadli :D Ale chyba jednak Polacy niestety.

1

@cules100pro Zubimendi mimo, że go widziałem w akcji może z dwa razy. Potrzebny nam bardziej bo trzeba zastąpić Busquetsa a w obronie jesteśmy w miarę obstawieni.

0

@Peciak Czy aby na pewno Neves byłby droższy od Amrabata?

8

Od 2017 roku nie dał ani jednego powodu by go trzymać dłużej. Minie dwóch zawodników słabszej klasy i wszyscy się podniecają jaki to on nie jest kapitalny po czym przychodzi mecz z poważnymi rywalami i albo on nie istnieje bo jest zwyczajnie za głupi albo już leży od dłuższego czasu w szpitalu.
"Nie znajdziemy nikogo lepszego" - znaleźliśmy w tym sezonie i został skreślony po jednym sezonie mimo, że dał klubowi więcej niż Dembele kiedykolwiek.

3

Ale ekipę żeście zmontowali.


3

@Firestone Trochę smutne, że tam nawet nie podnieśli się z ławki a u nas cała trójka by grała w pierwszym składzie.

0

@Emhyr I tak nie będzie grał bo większość czasu spędza w gabinetach lekarskich.

3

@Jakchcesz Na szczęście nigdy nie wróci.

3

@Emhyr Marco Asensio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Marcelinho99 Marcos Alonso

1

@doc W Liverpoolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Marcelinho99 Skoro mieli idiotę jako prezydenta, który się na wszystko godził to korzystali.

3

Jeszcze niech wezmą Sergiego Roberto oraz Marcosa Alonso i będzie super :)

0

@Tomo1989 Rayo to pikuś przy laniu od Realu czy wykopanie z Ligi Mistrzow przez Inter.

0

@Criss18Barca U nas pewnie nawet Mbappe by zawodził.

1

@Kidd Verstappen, Leclerc, Russell, Alonso, Gasly, Magnussen, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

1

@Kidd 1.Verstappen 2.Verstappen 3.RedBull 4. Leclerc 5. Verstappen, Perez, Leclerc, 6. Under

0

@Emhyr Napisali jeszcze, że Vlahovicia chcą xD

0

@Encore Widac, że idolem Rashforda jest Cristiano, pięknie zanurkował Anglik.

0

@vangoor Na przykład kogo?

2

@SenseiFCB Messi skrzydłowym nie jest i nigdy nim nie będzie, Dembele nie można ufać bo albo gra tragicznie albo wylatuje przez kontuzje na najważniejszą część sezonu. Niestety Xavi jest w Dembele zakochany ( nikt nie wie dlaczego ) więc jak tylko będzie mógł to będzie grał nieważne w jakiej formie będzie.

16

Najlepszy zarówno na boisku jak i poza nim.


0

Hej @Firestone kiedy zmieniasz awatar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

No tak sprzedajmy skrzydłowego, który nam wygrywa mistrzostwo a atak niech polega na wiecznie kontuzjowanym i zawodzącym Dembele. Witamy w Barcelonie.

1

@Firestone Dobrze, że razem z Kounde łapią cenne minuty.

0

@Danqoo A czym Dembele sobie zasłużył żeby zostać?

5

@Survier Nie dla Busquetsa, Alby, Roberto, Alonso i Garcii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?