2

@Faro 22 stycznia z Getafe nie grał a od tamtego momentu tylko dwa razy bez rozegranych 90 minut.

0

Kolejny piłkarz zajechany przez trenera? Kto by się spodziewał.

0

@tbas Nie no szanujmy się. 12

14

@Michu94 Dzisiejszym? W sensie, że Nagelsmann był na treningu reprezentacji Holandii?

1

@Firestone Gorzej jak pójdą po Kloppa.

0

@Sulimo Skad taka opinia?

1

Poleciał


0

@Kengo Masz na myśli Jana Kamienie?

0

@Emhyr I tak lepszy on niż Henderson :D

14

@Pawel13sz Pol: widziałem takiego śmiesznego mema

4

@tristan87 Christensen xD

0

@Emhyr Czekamy na usuwane tweety Muniaka :D

3

@Pawel13sz Samobój, strzał Rodrygo po asyście Busquetsa, strzał Valverde po rajdzie Viniciusa ( piłka chyba wyszła za boisko wtedy ), gol ze spalonego. Gdzie Kręcidło widział tam szanse na 3 gole?

9

3

@Firestone Redaktor Firestone ostry jak brzytwa.

0

@escarabajo Czyli na lewej Dembele i Balde a na prawej Messi i Kounde? I wracamy znowu do tego co kilka sezonów temu czyli gramy bez prawego skrzydła?

0

@paweldunajecfcb Oby nie.

0

@escarabajo I kto będzie pełnił funkcję ofensywnego prawego obrońcy w takim układzie?

26

@Mns21 Ja jednak wolę poczekać na najbardziej wiarygodne źródło w tej kwestii czyli Rafała Muniaka.

55

1

@Kidd Nie wpisywałem Saina jako zwycięzce kwali tylko Maxa :P

2

@shahman Sam sobie taką sytuację sprokurował złym przyjęciem, zagrał piłkę ręką co widać na powtórkach. O zapalnikach pod własnym polem karnym już nawet nie wspomnę. Najgorszy z pomocników wczoraj.

0

@Rewolucja123 Modric dostał chyba kilka sezonów temu.

1

@Firestone On z powodu pewnego jednego gola nadal tu gra :D

2

@Pawel13sz Ale chyba nie na prawej obronie prawda? Prawda?

1

@Rewolucja123 Dzisiaj Borussia a jutro my.

0

@Mario96w Najmniej goli strzelonych przez lidera La Liga po 24 kolejkach od 2001 roku, 11 meczów wygranych 1:0 a ty mi coś piszesz o masie strzelonych goli xD


0

@Mario96w Zacznij oglądać mecze mordo. Może zrozumiesz aczkolwiek pewnie nie.

1

@arasz1819 Ale my nie mamy świetnego trenera, który ułoży świetny plan by wszystko działało z Messim na boisku. Mamy za to kumpla Messiego na ławce bez pomysłu na grę.

0

@arasz1819 Haha no tak. Przypomnisz mi kto rok temu z Realem zawalił karnego i nie istniał w dwumeczu? Podpowiem, że na pewno nie był to Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?