Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro 22 stycznia z Getafe nie grał a od tamtego momentu tylko dwa razy bez rozegranych 90 minut.
0
Kolejny piłkarz zajechany przez trenera? Kto by się spodziewał.
0
@tbas Nie no szanujmy się. 12
14
@Michu94 Dzisiejszym? W sensie, że Nagelsmann był na treningu reprezentacji Holandii?
1
@Firestone Gorzej jak pójdą po Kloppa.
0
@Sulimo Skad taka opinia?
1
Poleciał
0
@Kengo Masz na myśli Jana Kamienie?
0
@Emhyr I tak lepszy on niż Henderson :D
14
@Pawel13sz Pol: widziałem takiego śmiesznego mema
4
@tristan87 Christensen xD
0
@Emhyr Czekamy na usuwane tweety Muniaka :D
3
@Pawel13sz Samobój, strzał Rodrygo po asyście Busquetsa, strzał Valverde po rajdzie Viniciusa ( piłka chyba wyszła za boisko wtedy ), gol ze spalonego. Gdzie Kręcidło widział tam szanse na 3 gole?
9
@Emhyr Ciekawe czy ktoś z arbitrów dostał tego kozaka :D
https://inkhouse.pl/foto/4183/pioro-kulkowe-dlugopis-zmazywalny-pilot-frixion-0-7-mm_1.jpg
3
@Firestone Redaktor Firestone ostry jak brzytwa.
0
@escarabajo Czyli na lewej Dembele i Balde a na prawej Messi i Kounde? I wracamy znowu do tego co kilka sezonów temu czyli gramy bez prawego skrzydła?
0
@paweldunajecfcb Oby nie.
0
@escarabajo I kto będzie pełnił funkcję ofensywnego prawego obrońcy w takim układzie?
26
@Mns21 Ja jednak wolę poczekać na najbardziej wiarygodne źródło w tej kwestii czyli Rafała Muniaka.
55
Powtarzalność :D
https://x.com/lewyball/status/1637810704680988673
1
@Kidd Nie wpisywałem Saina jako zwycięzce kwali tylko Maxa :P
2
@shahman Sam sobie taką sytuację sprokurował złym przyjęciem, zagrał piłkę ręką co widać na powtórkach. O zapalnikach pod własnym polem karnym już nawet nie wspomnę. Najgorszy z pomocników wczoraj.
0
@Rewolucja123 Modric dostał chyba kilka sezonów temu.
1
@Firestone On z powodu pewnego jednego gola nadal tu gra :D
2
@Pawel13sz Ale chyba nie na prawej obronie prawda? Prawda?
1
@Rewolucja123 Dzisiaj Borussia a jutro my.
0
@Mario96w Najmniej goli strzelonych przez lidera La Liga po 24 kolejkach od 2001 roku, 11 meczów wygranych 1:0 a ty mi coś piszesz o masie strzelonych goli xD
0
@Mario96w Zacznij oglądać mecze mordo. Może zrozumiesz aczkolwiek pewnie nie.
1
@arasz1819 Ale my nie mamy świetnego trenera, który ułoży świetny plan by wszystko działało z Messim na boisku. Mamy za to kumpla Messiego na ławce bez pomysłu na grę.
0
@arasz1819 Haha no tak. Przypomnisz mi kto rok temu z Realem zawalił karnego i nie istniał w dwumeczu? Podpowiem, że na pewno nie był to Mbappe.