1

@Firestone Jeszcze lot do Japonii żeby zarobić na wypłatę dla Roberto.

0

Chciałem pisać, że w końcu koniec oglądania tej męczarni ale jeszcze przecież sparing w Japonii ( ͡°╭╮ ͡°)

0

Dembele na ławce. Brawo

1

@Kidd Max, Leclerc, Russell, Alonso, Ocon, Magnussen, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

1

@Kidd 1.Max
2. Max
3. RedBull
4. Max
5. Max, Perez, Alonso
6. tak

8

@Cule1234 Kontrakt dla 35 latka ponad zarejestrowaniem nowych umów i transferem defensywnego pomocnika XD

0

@LM10GOAT PSG miało podobną kilka sezonów temu tylko inne rękawy.

4

@Survier Ostatni bardzo dobry mecz to zagrał z Bilbao na Camp Nou. W każdym poważnym klubie już dawno byłby oddany bez żalu ale tutaj co chwilę czytam "nasz najlepszy skrzydłowy, brakuje mu tylko zdrowia". I tak od 2017 roku ciągle to samo.

2

@Fenelon Te managing barca to najgorsze konto na Twitterze. Sam Romero ich zablokował bo źle tłumaczyli jego niektóre wypowiedzi.

5

Jedno udane dośrodkowanie na dwanaście prób, bezsensowne dryblingi, wygrane pojedynki bez korzyści dla zespolu. Ousmane " w siódmym sezonie odpalę" Dembele

5

Na mistrzostwach świata do lat 20 pojawił się regen Busiego.

https://x.com/JuannDis/status/1662235122127589376

1

@Kidd Max, Leclerc, Hamilton, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. RedBull
4. Alonso
5. Verstappen Leclerc Perez
6. tak

0

@Firestone On i Alonso dopiero podpisali nowe kontrakty XD pewnie chodzi o Fatiego.

2

Może i Eric Garcia jest słaby w pomocy i bardzo słaby na prawej obronie ale za to jest tragiczny ma środku obrony.

3

@Firestone Troche tych gównianych meczów obejrzeliśmy w tym sezonie.

1

@Ali3231 3 skrzydłowych na ławce XD

0

@Emhyr Zarząd Bartomeu oddał Griezmanna za 20 milionów do Atletico?

0

@Anonymus0608 Byle nie Cancelo bo w klasyku na prawej obronie wyjdzie Araujo zamiast niego i się Portugalczyk obrazi. Z resztą z jakiegoś powodu Pep go odstrzelił.

0

@Emhyr Czyli oddamy go za 45 milionów, płatne w 4 ratach i to pewnie do PSG. Ja już znam naszych gladiatorów od sprzedawania.

3

@MesQueUnClub_87 Chujowy nie był ale jeśli chce grać na SO to Araujo i Christensena nie wygryzie.

2

Ciekawe czy Kimmich zwoła konferencję tak jak Verratti ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Anonymus0608 Karnego? Jak oni z dwa razy w polu karnym City byli xD fejk 100%

2

@HansFCB Przede wszystkim zacznijmy od tego, że to informacje Mundo Deportivo.

4

Alemany'ego zastąpi Deco czyli kumpel Laporty. A kto zastąpi Cruyffa? Kumpel Laporty czy może jakiś kumpel Deco?

0

@Firestone A w ogóle Zubimendi by chciał przyjść? On dopiero co kontrakt przedłużył.

1

Piękne :D @Rewolucja123


1

@Ali3231 Araujo, Christensen, Raphinha, Dembele, Balde

0

Tatum dominacja

0

@Ktos11111 Chcialbym go kiedyś w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?