Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Jeszcze lot do Japonii żeby zarobić na wypłatę dla Roberto.
0
Chciałem pisać, że w końcu koniec oglądania tej męczarni ale jeszcze przecież sparing w Japonii ( ͡°╭╮ ͡°)
0
Dembele na ławce. Brawo
1
@Kidd Max, Leclerc, Russell, Alonso, Ocon, Magnussen, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
1
@Kidd 1.Max
2. Max
3. RedBull
4. Max
5. Max, Perez, Alonso
6. tak
8
@Cule1234 Kontrakt dla 35 latka ponad zarejestrowaniem nowych umów i transferem defensywnego pomocnika XD
0
@LM10GOAT PSG miało podobną kilka sezonów temu tylko inne rękawy.
4
@Survier Ostatni bardzo dobry mecz to zagrał z Bilbao na Camp Nou. W każdym poważnym klubie już dawno byłby oddany bez żalu ale tutaj co chwilę czytam "nasz najlepszy skrzydłowy, brakuje mu tylko zdrowia". I tak od 2017 roku ciągle to samo.
2
@Fenelon Te managing barca to najgorsze konto na Twitterze. Sam Romero ich zablokował bo źle tłumaczyli jego niektóre wypowiedzi.
5
Jedno udane dośrodkowanie na dwanaście prób, bezsensowne dryblingi, wygrane pojedynki bez korzyści dla zespolu. Ousmane " w siódmym sezonie odpalę" Dembele
5
Na mistrzostwach świata do lat 20 pojawił się regen Busiego.
https://x.com/JuannDis/status/1662235122127589376
1
@Kidd Max, Leclerc, Hamilton, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. RedBull
4. Alonso
5. Verstappen Leclerc Perez
6. tak
0
@Firestone On i Alonso dopiero podpisali nowe kontrakty XD pewnie chodzi o Fatiego.
2
Może i Eric Garcia jest słaby w pomocy i bardzo słaby na prawej obronie ale za to jest tragiczny ma środku obrony.
3
@Firestone Troche tych gównianych meczów obejrzeliśmy w tym sezonie.
1
@Ali3231 3 skrzydłowych na ławce XD
0
@Emhyr Zarząd Bartomeu oddał Griezmanna za 20 milionów do Atletico?
0
@Anonymus0608 Byle nie Cancelo bo w klasyku na prawej obronie wyjdzie Araujo zamiast niego i się Portugalczyk obrazi. Z resztą z jakiegoś powodu Pep go odstrzelił.
0
@Emhyr Czyli oddamy go za 45 milionów, płatne w 4 ratach i to pewnie do PSG. Ja już znam naszych gladiatorów od sprzedawania.
3
@MesQueUnClub_87 Chujowy nie był ale jeśli chce grać na SO to Araujo i Christensena nie wygryzie.
2
Ciekawe czy Kimmich zwoła konferencję tak jak Verratti ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Anonymus0608 Karnego? Jak oni z dwa razy w polu karnym City byli xD fejk 100%
2
@HansFCB Przede wszystkim zacznijmy od tego, że to informacje Mundo Deportivo.
4
Alemany'ego zastąpi Deco czyli kumpel Laporty. A kto zastąpi Cruyffa? Kumpel Laporty czy może jakiś kumpel Deco?
0
@Firestone A w ogóle Zubimendi by chciał przyjść? On dopiero co kontrakt przedłużył.
1
Piękne :D @Rewolucja123
1
@Ali3231 Araujo, Christensen, Raphinha, Dembele, Balde
0
Tatum dominacja
0
@Ktos11111 Chcialbym go kiedyś w Barcelonie.