Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr On ponoć odrzucił przedłużenie kontraktu a kończy mu się za rok więc może się dogadali. Ale 70 milionów euro? Przecież to jakiś żart jest. On z połowę tego powinien być wart.
0
@Emhyr 70 milionów euro xD Ładnie ich Chelsea wydymała.
2
@koziar Wydaliśmy 55 milionów euro na Torresa i 60 na Raphinhe a wystarczyło zauważyć, że Busquets już nie dojeżdża i trzeba go zastąpić ale Xavi stwierdził, że jest on nietykalny. Więc na sytuację finansową Xavi nie powinien narzekać bo nie miał żadnego planu na zastępstwo dla Busquetsa.
1
@JarekS To wymień tych piłkarzy, którzy go zastąpią bez problemu. Dodam tylko, że nie możemy wydać 20 milionów na Brozovicia, a ze sprzedaży De Jonga nie możemy wykorzystać całej kwoty którą za niego dostaniemy.
0
@ShawnC Przekonałeś mnie.
8
@Cvzx I co da nam ta sprzedaż? Kupimy lepszego od niego?
0
@talizmo O kim mowa?
25
Xavi ściągnął sobie Torresa i Raphinhe za odpowiednio 55 i 60 milionów euro kompletnie ignorując pozycję defensywnego pomocnika bo uważał, że Busquets jest niezastąpiony i nietykalny. Gdy Brozovic był do wyjęcia za darmo nie zrobiono nic by bo pozyskać. Teraz Torres jest jednym z pierwszych do wypchnięcia, Raphinha jest dla Xaviego zmiennikiem naszego wiecznego talentu i okazu zdrowia Dembele a na najważniejszą pozycję w zespole chcemy pozyskać Parejo czy Romeu. Planowanie kadry na równie zabawnym poziomie co wyniki Xaviego w Europie.
1
Te usilne szukanie piłkarza jak najbardziej podobnego do Busquetsa nas zgubi.
0
@Cule1234 Xavi " chce topowych piłkarzy i może wyjdę z grupy ligi mistrzów " Hernandez
0
KoemanBall w akcji :D
1
@fenix1983 Nie wiem po co mu ta Chelsea jak tam jest z 30 graczy do grania z czego z 8 do gry w napadzie.
0
Ale co Perez myślał po trzech wyścigach, że powalczy o tytuł to jego.
3
Kolejny rok pełny słabych występów i oczywiście urazu, który wykluczył go z gry na najważniejszą część sezonu. A i tak ma zostać jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy w kadrze? Przecież na nim nie da się budować projektu. Gdy był do wyjęcia za darmo to kompletnie wszyscy go olali oprócz naszego katarskiego wizjonera.
5
Szkoda, że transfer Havertza do Realu upadł. Co mecz by grali w dziesięciu.
2
@Kessie Max, Leclerc, Hamilton, Ocon, Alonso, Tsunoda, Norris, Albon, Hulk, Bottas
2
@Kessie 1. Max 2. Max 3. RedBull 4. Russell 5. Max, Perez, Hamilton 6. Tak
1
@Joe_Pesci Zepsuł setkę na 4:0, następnym meczu z Celtą się połamał i w rewanżu nie pomógł bo go jak zwykle nie było. Cały Dembele. Minęły cztery lata i w sumie nic się nie zmieniło.
1
@Encore Chłop po ciężkich operacjach dostał długi, bajeczny kontrakt z rosnącą pensja i 10 na plecy. Nie ma się co mu dziwić. Pretensje powinny pójść do Laporty a nie Ansu.
0
@mkord Wiadomo, że Guardiola. Przecież go nie krytykuje za to, że ma takich grajków na ławce :P
2
@axegrinder U nas z ławki w takiej sytuacji by wszedł Roberto albo Kessie a w City wchodzi Foden a na ławce zostają Alvarez czy Mahrez.
2
@Firestone Po co nam Lukaku?
13
@Kessie Kapitan swojego oddziału w szpitalu.
1
@partymaker Ponoć taką miał klauzulę wykupu.
0
Pamiętam filmik jak idioci atakowali Griezmanna, że to przez niego Messi odszedł. Ciekawe czy teraz też komuś się dostanie pod ośrodkiem treningowym.
0
@Firestone Problem w tym, że on będzie u nas dużo gorszy niż w City.
3
XDD
1
@Kidd Jimmy Butler mu pokaże parę sztuczek :D
0
Świetny piłkarz i to za takie małe pieniądze.
6
Kimmich nie do wyjęcia, Zubimendi najprawdopodobniej zostaje, Ugarte Chelsea/PSG. Wygląda na to, że zostaniemy na DMie z Nevesem i Garcią.