Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Firestone Niedziela, godzina 16:15, słońce. To są poważne powody by zagrać taki mecz jak dzisiaj.
0
@bari_94 Jak podmienimy trenerów również.
1
@Firestone Alarcon po podpisaniu nowej umowy grzeje sobie ławeczkę a Barbera, który odchodzi po sezonie kopie sobie regularnie piłeczkę w rezerwach XD
1
@Firestone Jeszcze prawie bramkę zawalił na początku. Niesamowity jest.
0
@Emhyr Będzie na pensje i premie dla Messiego i jego ojca :D
2
@tristan87 Ciekawe czy jest w tej grupie drużyna, która ukazuje w oficjalnej telewizji klubowej filmiki z błędami sędziów na swoją niekorzyść.
4
@Emhyr Po czym na Real na PO wyjdzie Araujo i Cancelo się obrazi. Cudowny plan.
11
@Rewolucja123 Po 0:1 z Interem rozegraliśmy żałosny mecz z Celtą. Po remisie z Interem przegraliśmy klasyk 3:1. Po 0:3 od Bayernu ledwo pokonaliśmy Valencie. Po przegranej z United przegraliśmy z Almerią a po 0:4 od Realu zremisowaliśmy z Girona. Już nawet nie wspominając o tym że się nasi gladiatorzy podłamali po pierwszej bramce Realu ( mimo że był remis w dwumeczu ) a po drugiej bramce wywiesiliśmy białą flagę. To ta poprawa mentalu w wykonaniu Xaviego?
0
Liverpool wypada z gry o Bellinghama
16
@barcanawieki My to wiemy od kilku lat tylko jakoś o dziwo nie wiedzą tego w klubie.
15
Najlepszą okazję do zdobycia bramki przeciwko Gironie stworzyła dzisiaj Girona. Chyba zgoda?
8
@RonnieVEB Jesli problemem są piłkarze, których chciał trener to może w końcu weźmiemy trenera z prawdziwego zdarzenia?
0
@Firestone Jego kumpel jest właścicielem Sunderlandu. Nie żebym coś sugerował :D
3
@Firestone Aż tak źle życzysz Borussi?
11
Pan Laboga? TOP
1
@Rewolucja123 Dembele to jest co najwyżej średni a nie topowy albo bardzo dobry.
0
@Lionel_Messi10 Kolejny piłkarz, który zagra na obu skrzydłach, w środku pola, na fałszywej dziewiątce i jako ofensywny pomocnik i w sumie gdzie on sie czuje najlepiej? Do tego będzie drogi. Ja jestem na nie.
0
@Rewolucja123 Xavi to przede wszystkim powinien pójść drogą Xabiego Alonso i przejąć jakieś rezerwy a później klub pokroju Bayeru. A tak Xavi się uczy trenerki w Barcelonie co kosztowało nas odpadnięcie w grupie Ligi Mistrzów, przegrany dwumecz z United i teraz dwumecz z Realem.
0
@Emhyr Nie no on nie powiedział tego prawda? XD
1
@Rewolucja123 Największy błąd Laporty po powrocie to zatrudnienie trenera z ligi katarskiej, który dopiero uczy się trenerki i rzucenie go na głęboką wodę dając mu transfery za 150 milionów.
2
@arasz1819 https://x.com/TheEuropeanLad/status/1643697914294722572
0
@Firestone Przerażające, że nadchodzi sezon 23/24 a my w pucharach wyjdziemy Busquetsem, 36 letnim Messim, Albą a na ławce będzie Roberto xD
2
@Transu96 Pedriego i De Jonga załatwił Xavi bo ich zajechał.
0
@osa91 Całe szczęście, że został bo byśmy dzisiaj oglądali jakiegoś Carlosa Solera na kiju w koszulce Barcelony a nie Holendra.
1
@Emhyr No super. Niech jeszcze Busi i Roberto dostaną kumpla do składu z czasów Anfield i Lizbony. Kapitalny pomysł.
0
@Piorun Pamietam jak Busquets po meczu z Interem powiedział, że ten wynik będzie miał wpływ mentalny na klasyk.
10
To jest ta mentalność.
0
@supraomnes1 Ale czy skłamał?
2
@Emhyr W sumie nic dziwnego. Pełno piłkarzy na 8 letnich kontraktach którzy nie muszą mu pasować a do tego właściciel co sobie FMa urządził. Równie dobrze za kilka miesięcy może wylecieć jak Potter.
3
Trzeba przyznać, że Xavi niesamowity sztab medyczny sobie ogarnął.