6

@Firestone Niedziela, godzina 16:15, słońce. To są poważne powody by zagrać taki mecz jak dzisiaj.

0

@bari_94 Jak podmienimy trenerów również.

1

@Firestone Alarcon po podpisaniu nowej umowy grzeje sobie ławeczkę a Barbera, który odchodzi po sezonie kopie sobie regularnie piłeczkę w rezerwach XD

1

@Firestone Jeszcze prawie bramkę zawalił na początku. Niesamowity jest.

0

@Emhyr Będzie na pensje i premie dla Messiego i jego ojca :D

2

@tristan87 Ciekawe czy jest w tej grupie drużyna, która ukazuje w oficjalnej telewizji klubowej filmiki z błędami sędziów na swoją niekorzyść.

4

@Emhyr Po czym na Real na PO wyjdzie Araujo i Cancelo się obrazi. Cudowny plan.

11

@Rewolucja123 Po 0:1 z Interem rozegraliśmy żałosny mecz z Celtą. Po remisie z Interem przegraliśmy klasyk 3:1. Po 0:3 od Bayernu ledwo pokonaliśmy Valencie. Po przegranej z United przegraliśmy z Almerią a po 0:4 od Realu zremisowaliśmy z Girona. Już nawet nie wspominając o tym że się nasi gladiatorzy podłamali po pierwszej bramce Realu ( mimo że był remis w dwumeczu ) a po drugiej bramce wywiesiliśmy białą flagę. To ta poprawa mentalu w wykonaniu Xaviego?

0

Liverpool wypada z gry o Bellinghama


16

@barcanawieki My to wiemy od kilku lat tylko jakoś o dziwo nie wiedzą tego w klubie.

15

Najlepszą okazję do zdobycia bramki przeciwko Gironie stworzyła dzisiaj Girona. Chyba zgoda?

8

@RonnieVEB Jesli problemem są piłkarze, których chciał trener to może w końcu weźmiemy trenera z prawdziwego zdarzenia?

0

@Firestone Jego kumpel jest właścicielem Sunderlandu. Nie żebym coś sugerował :D

3

@Firestone Aż tak źle życzysz Borussi?

11

Pan Laboga? TOP


1

@Rewolucja123 Dembele to jest co najwyżej średni a nie topowy albo bardzo dobry.

0

@Lionel_Messi10 Kolejny piłkarz, który zagra na obu skrzydłach, w środku pola, na fałszywej dziewiątce i jako ofensywny pomocnik i w sumie gdzie on sie czuje najlepiej? Do tego będzie drogi. Ja jestem na nie.

0

@Rewolucja123 Xavi to przede wszystkim powinien pójść drogą Xabiego Alonso i przejąć jakieś rezerwy a później klub pokroju Bayeru. A tak Xavi się uczy trenerki w Barcelonie co kosztowało nas odpadnięcie w grupie Ligi Mistrzów, przegrany dwumecz z United i teraz dwumecz z Realem.

0

@Emhyr Nie no on nie powiedział tego prawda? XD

1

@Rewolucja123 Największy błąd Laporty po powrocie to zatrudnienie trenera z ligi katarskiej, który dopiero uczy się trenerki i rzucenie go na głęboką wodę dając mu transfery za 150 milionów.

0

@Firestone Przerażające, że nadchodzi sezon 23/24 a my w pucharach wyjdziemy Busquetsem, 36 letnim Messim, Albą a na ławce będzie Roberto xD

2

@Transu96 Pedriego i De Jonga załatwił Xavi bo ich zajechał.

0

@osa91 Całe szczęście, że został bo byśmy dzisiaj oglądali jakiegoś Carlosa Solera na kiju w koszulce Barcelony a nie Holendra.

1

@Emhyr No super. Niech jeszcze Busi i Roberto dostaną kumpla do składu z czasów Anfield i Lizbony. Kapitalny pomysł.

0

@Piorun Pamietam jak Busquets po meczu z Interem powiedział, że ten wynik będzie miał wpływ mentalny na klasyk.

10

To jest ta mentalność.


0

@supraomnes1 Ale czy skłamał?

2

@Emhyr W sumie nic dziwnego. Pełno piłkarzy na 8 letnich kontraktach którzy nie muszą mu pasować a do tego właściciel co sobie FMa urządził. Równie dobrze za kilka miesięcy może wylecieć jak Potter.

3

Trzeba przyznać, że Xavi niesamowity sztab medyczny sobie ogarnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?