0

@Mario96w To spójrz sobie na dwa ostatnie sezony w Lidze Mistrzów. Zarówno z Realem i Bayernem nie istniał.

2

@arasz1819 W tym samym czasie co dwa razy nie pomógł w Lidze Mistrzów mając obok siebie Neymara i Mbappe?

0

@Kondziubarca Pedri i Gavi nie dość, że muszą biegać za Busquetsa to jeszcze by musieli biegać za Messiego. A później zdziwienie, że w Lidze Mistrzow nas zjadła drużyna pokroju Bayernu a w styczniu Gavi i Pedri łapią urazy.

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Red Bull
4. Leclerc
5. Verstappen, Alonso, Perez
6. Tak

0

@Dosq Nie no. Tak to nie.

1

@PatrykBarca Nie doceniasz Pana Piłkarza Stanislava Lobotki?

0

@Dosq Oby w finale wam strzelił madridista z Gruzji :D

0

W ogóle Cancelo zagra przeciwko City xD Ciekawe czy ich dobije jak nas Coutinho.

1

@VamosRakieta Ty się Ivan lepiej martw o losowanie Ligi Europy.

0

Wyczuwam Inter w finale.

0

@Emhyr Tuchel by dał radę.

0

@Rewolucja123 To Dembele nie powinien w ogóle grać czy Raphinii dzięki któremu mamy taką przewagę w lidze.

0

@Klaudiaa8 W Hiszpanii tylko Real i długo długo nic.

9

@tristan87 Po miesiącu ogarnęli, że Barcelona złożyła pozew jeden dzień po terminie?

0

@MrPGG Dembele na ławkę.

0

@Worny Ja tak zareagowałem gdy jego brat się bawił w jakieś zagrania piętą na piątym metrze od bramki.

0

@Emhyr Kazdy z tych byśmy zremisowali zamiast wygrali, 2 punkty więcej za każdy mecz czyli 5x2. Jak liczysz, że ci 11 wychodzi? xD

0

@Emhyr gol z Bilbao, gol z Valencia, asysta z Valencia, asysta z Getafe, gol z Osasuną. Chyba, że coś mi umknęło.

1

10 punktów więcej w tabeli dzięki Raphinii. Szkoda, że musi odejść w lato bo nie mija rywali jak Neymar w prime.

0

@Marjando Czyli jeśli Raphinha nam wygrywa mecze golami i asystami a Dembele lepiej drybluje to znaczy, że Dembele jest lepszy mimo, że nie zapewnił nam tyle puntków do tabeli co Raphinha?

0

@Marjando A to ciekawe co napisałeś bo w trzech z czterech spotkań Dembele grał odpowiednio 56 minut z Valencia ( wystąpił od pierwszej minuty ), 78 minut z Osasuną ( wystąpił od pierwszej minuty ), pełny mecz z Getafe a mimo to wynik ratował nam Brazylijczyk. Dembele nie bylo tylko z Villareal.

2

@TaughtMule Football Manager uczy :D

0

@Marjando Gol na 1:0 z Valencią dający 3 punkty, asysta przy golu na 1:0 z Getafe dająca 3 punkty, gol z Osasuna na 2:1 dający 3 punkty, asysta na 1:0 przy golu na 1:0 z Valencia dający 3 punkty. Gdyby nie Raphinha mielibyśmy 8 punktów mniej w tabeli ale skoro wolisz nic nieznaczące asysty z Bilbao to spoko.

2

@Marjando Ousmane " najlepsze liczby " Dembele - 8 goli i 7 asyst ( w tym 1 gol i 3 asysty w jednym meczu z Bilbao )
Raphinha, który według wielu powinien zostac sprzedany jako pierwszy - 8 goli i 9 asyst

1

@fart DiVincenzo szef

0

@Kondziubarca Fati w pressingu Kloppa? Chciałbym to zobaczyć .

0

@Firestone Getafe, Valencia, Espanyol i by było pięknie. Niestety jest jeszcze Elche.

1

@Firestone A ma DNA Barcelony?

0

@pt9 A mimo to Xavi się o niego zabijał w lecie. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem.

1

@pt9 1g i 3a w jednym meczu przeciwko Bilbao a ludzie się zachowują jakby Dembele miał już 15/15 zrobione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?