Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone I ter stegena.
0
Wczoraj Ederson wpada w piłkarza Arsenalu po oddaniu strzału i sędzia daje karnego a dzisiaj Wan Bissaka wpada w Albe wślizgiem po oddaniu strzału i karnego nie ma. W pucharach są inne przepisy?
9
Rotację to sie robi z Cadiz na Camp Nou mając 8 punktów przewagi a nie w meczu pucharowym przeciwko trzeciej drużynie Premier League. I o ile o Albe nie można mieć pretensji to wybór Alonso jest skandaliczny.
53
@Emhyr O zakończeniu sprawy zdecydują Muniak, Klatus i El Jarek. Czy to jasne?
1
@Firestone Trzeba podziękować socios, którzy go wybrali na prezydenta.
0
@Derean Pamiętam ten głupi pomysł. Na szczęście nie doszedł do skutku :)
4
Niesamowite, że klub który ma nieskończony budżet i chce wygrać w końcu Lige Mistrzów ściąga takiego placka jak Carlos Soler
0
Gnabry i Muller mają urazy? Bo nie uwierzę, że są w słabszej formie od Sane.
0
@Sau_Ron switch
1
@Emhyr Pytanie dlaczego Bellingham miałby wybrać Liverpool kosztem Realu?
63
Ernesto Valverde? TOP
1
Musiala w samej Bundeslidze też ma 10 goli przecież.
0
@arasz1819 I super. Oby sie Bayern po nich przejechał.
6
@Kessie Jako jedyny w drużynie zagrał we wszystkich meczach w tym sezonie mimo słabego poziomu a i tak narzeka.
1
@Tridente2015 Kompletnie bez formy jest aktualnie.
2
@Coutinho007 Jako, że potrzebujemy pomocników to Rodri. Na ławeczkę Gundogan i Alvarez.
1
To kogo bierzemy z City?
0
@Emhyr Jak dla nich to rozmowy od 100 milionów.
0
@Rewolucja123 Ja bym Ferrana testował w pomocy żeby Gavi czy Pedri poodpoczywali. Szybkości i dryblingu u niego mało to może w środku by się bardziej przydał
1
@Emhyr Tebas wkurwiony na Barce, Barca wkurwiona na Tebasa. Ogólnie jedno wielkie wkurwienie.
0
@Encore Ponoć jeszcze jutro chcą zgarnąć Caicedo xD
0
@Emhyr Ja nie rozumiem tego. Wypadł jeden skrzydłowy, w składzie mamy nadal ich trzech plus jest Alarcon w rezerwach. Do tego Xavi woli system z czterema pomocnikami to już lepiej sprowadzić jakiegoś pomocnika skoro Torre i tak nie gra a Kessie jest po prostu za słaby.
1
@ToWinaSedziego Jak już to Mahreza.
0
@AmigoBlancos To kto z kim w końcu bo widziałem pełno wpisów, że Bilbao a teraz nagle że Real?
0
Z zaskoczenia.
3
@Firestone No jak Balde wypadnie to wjeżdża Alonso więc ja już wole tego Albe.
0
@michal26 Nie wierzysz w Alonso w pierwszym składzie? Jeszcze się zdziwisz :D
1
@Firestone Ale Auba co dał z Valencia po asyście Pedriego!
0
@Firestone U nas ostatni raz z dystansu to chyba De Jong z Napoli chyba, że o kimś zapomniałem.
0
@Firestone Ciekawe kiedy ktoś z naszych pomocników tak uderzy :D