1

@Firestone I ter stegena.

0

Wczoraj Ederson wpada w piłkarza Arsenalu po oddaniu strzału i sędzia daje karnego a dzisiaj Wan Bissaka wpada w Albe wślizgiem po oddaniu strzału i karnego nie ma. W pucharach są inne przepisy?

9

Rotację to sie robi z Cadiz na Camp Nou mając 8 punktów przewagi a nie w meczu pucharowym przeciwko trzeciej drużynie Premier League. I o ile o Albe nie można mieć pretensji to wybór Alonso jest skandaliczny.

53

@Emhyr O zakończeniu sprawy zdecydują Muniak, Klatus i El Jarek. Czy to jasne?

1

@Firestone Trzeba podziękować socios, którzy go wybrali na prezydenta.

0

@Derean Pamiętam ten głupi pomysł. Na szczęście nie doszedł do skutku :)

4

Niesamowite, że klub który ma nieskończony budżet i chce wygrać w końcu Lige Mistrzów ściąga takiego placka jak Carlos Soler

0

Gnabry i Muller mają urazy? Bo nie uwierzę, że są w słabszej formie od Sane.

0

@Sau_Ron switch

1

@Emhyr Pytanie dlaczego Bellingham miałby wybrać Liverpool kosztem Realu?

63

Ernesto Valverde? TOP


1

Musiala w samej Bundeslidze też ma 10 goli przecież.

0

@arasz1819 I super. Oby sie Bayern po nich przejechał.

6

@Kessie Jako jedyny w drużynie zagrał we wszystkich meczach w tym sezonie mimo słabego poziomu a i tak narzeka.

1

@Tridente2015 Kompletnie bez formy jest aktualnie.

2

@Coutinho007 Jako, że potrzebujemy pomocników to Rodri. Na ławeczkę Gundogan i Alvarez.

1

To kogo bierzemy z City?

0

@Emhyr Jak dla nich to rozmowy od 100 milionów.

0

@Rewolucja123 Ja bym Ferrana testował w pomocy żeby Gavi czy Pedri poodpoczywali. Szybkości i dryblingu u niego mało to może w środku by się bardziej przydał

1

@Emhyr Tebas wkurwiony na Barce, Barca wkurwiona na Tebasa. Ogólnie jedno wielkie wkurwienie.

0

@Encore Ponoć jeszcze jutro chcą zgarnąć Caicedo xD

0

@Emhyr Ja nie rozumiem tego. Wypadł jeden skrzydłowy, w składzie mamy nadal ich trzech plus jest Alarcon w rezerwach. Do tego Xavi woli system z czterema pomocnikami to już lepiej sprowadzić jakiegoś pomocnika skoro Torre i tak nie gra a Kessie jest po prostu za słaby.

1

@ToWinaSedziego Jak już to Mahreza.

0

@AmigoBlancos To kto z kim w końcu bo widziałem pełno wpisów, że Bilbao a teraz nagle że Real?

0

Z zaskoczenia.


3

@Firestone No jak Balde wypadnie to wjeżdża Alonso więc ja już wole tego Albe.

0

@michal26 Nie wierzysz w Alonso w pierwszym składzie? Jeszcze się zdziwisz :D

1

@Firestone Ale Auba co dał z Valencia po asyście Pedriego!

0

@Firestone U nas ostatni raz z dystansu to chyba De Jong z Napoli chyba, że o kimś zapomniałem.

0

@Firestone Ciekawe kiedy ktoś z naszych pomocników tak uderzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?