1

Pozdrawiam razem z Haalandem na potrójnym kapitanie :(

0

@Colon Widać, że trenuje z Cristiano.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Dostanie jeden piłkarz z każdej narodowości oprócz Kataru.

2

@pax Jedno kluczowe podanie i trzy odbiory. Z Almerią. Kapitalny występ wonderkida. Teraz czekamy aż zniknie tak jak z Realem i Bayernem.

2

@pax Bramka nie padła plus De Jong umiejętnie zatrzymał faulem kilka kontr nie dostając żadnej kartki. Pedri za to nie wyróżnił się niczym ani z tyłu ani z przodu.

5

@Kessie Zrobił więcej jako trener niż Xavi.

3

Pedri dostał 7 za trzy przyspieszające podania i kilka przerzutów a De Jong 6 za pięć kluczowych podań, stworzoną groźną sytuację i gola xD

0

@Jonyx Wygrali grupę więc raczej nic dziwnego, że trafią na kogoś słabszego prawda?

1

@Rewolucja123 Czytał twoje analizy na swój temat dlatego :D

5

@tomek8756 Może mu chodziło o City Pepa?

1

@Rust_Cohle Kessie. I pozmieniaj pozycję Diazowi i Dembele.

0

@Emhyr W lecie to Xaviego już nie będzie.

1

@Janiama 0:0 (15 znaków)

0

@Rewolucja123 Ekstraklasa - podejmowaniem decyzji i strzałami w trybuny idealnie pasuje.

0

@Rastafarnianin Fryzura ukradziona Cucurelli :D

0

@MAGNETO Moim zdaniem gdyby nie problemy finansowe to tyle młodzieży by w składzie nie było.

5

Xavi stwierdził, że na LO Balde idzie za dobrze więc wysłał go na PO co by utrudnić mu trochę życie. Logiczne prawda?

1

@Firestone DNO co najwyżej :)

1

@Katalończyk 99 Wygrana z Liverpoolem, Arsenalem, Tottenhamem, remis z Chelsea. A to wszystko od startu sezonu. Tymczasem Xavi w rok został zmieciony w trzech meczach z Bayernem, przegrał dwa klasyki, przegrał i zremisował z Interem w kryzysie, skompromitował się z Eintrachtem. Jeden wygrany klasyk i jedna wygrana z Atletico. No ale on może bo ma DNA :)

4

@Encore Niektórzy po roku trenowania dalej są usprawiedliwiani :D

0

@Rewolucja123 Mam nadzieję, że nie zapomniałeś o braku czerwonej kartki dla Dembele w drugim meczu?

1

@Emhyr Laporta się pewnie z tobą nie zgodzi :P

0

@Emhyr Może Yaya Toure?

0

@Schoogs Nie ma mitycznego DNA Barcelony więc nikt z działaczy go nie będzie rozpatrywał na poważnie. Smutne ale prawdziwe. Ale ogólnie ciekawa opcja.

0

@Adamski69 Trzeba było wziąć trenera :P

2

@AlexDark00 Niskie standary jeśli gość z takim żałosnym podejmowaniem decyzji, dośrodkowaniami w trybuny jest najlepszym piłkarzem Barcelony. Ważne, że dwa razy poda prosto z jakimś Cadiz i znowu będzie wielki.

1

@AlexDark00 Dembele? Przecież nikt oprócz Xaviego go nie chciał bo nikt nie da się nabrać na takiego marnego grajka. Ma szczęście, że się taktyk z kataru na niego uparł.

5

Niesamowity musi być aktualnie mental piłkarzy. A w sobotę wyjazd na Mestalla. Co może pójść nie tak?

1

@norbi77 Zacząłbym od tego że nigdy nie powinien nim zostać.

0

Piękna jest ta Benfica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?