Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pozdrawiam razem z Haalandem na potrójnym kapitanie :(
0
@Colon Widać, że trenuje z Cristiano.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Dostanie jeden piłkarz z każdej narodowości oprócz Kataru.
2
@pax Jedno kluczowe podanie i trzy odbiory. Z Almerią. Kapitalny występ wonderkida. Teraz czekamy aż zniknie tak jak z Realem i Bayernem.
2
@pax Bramka nie padła plus De Jong umiejętnie zatrzymał faulem kilka kontr nie dostając żadnej kartki. Pedri za to nie wyróżnił się niczym ani z tyłu ani z przodu.
5
@Kessie Zrobił więcej jako trener niż Xavi.
3
Pedri dostał 7 za trzy przyspieszające podania i kilka przerzutów a De Jong 6 za pięć kluczowych podań, stworzoną groźną sytuację i gola xD
0
@Jonyx Wygrali grupę więc raczej nic dziwnego, że trafią na kogoś słabszego prawda?
1
@Rewolucja123 Czytał twoje analizy na swój temat dlatego :D
5
@tomek8756 Może mu chodziło o City Pepa?
1
@Rust_Cohle Kessie. I pozmieniaj pozycję Diazowi i Dembele.
0
@Emhyr W lecie to Xaviego już nie będzie.
1
@Janiama 0:0 (15 znaków)
0
@Rewolucja123 Ekstraklasa - podejmowaniem decyzji i strzałami w trybuny idealnie pasuje.
0
@Rastafarnianin Fryzura ukradziona Cucurelli :D
0
@MAGNETO Moim zdaniem gdyby nie problemy finansowe to tyle młodzieży by w składzie nie było.
5
Xavi stwierdził, że na LO Balde idzie za dobrze więc wysłał go na PO co by utrudnić mu trochę życie. Logiczne prawda?
1
@Firestone DNO co najwyżej :)
1
@Katalończyk 99 Wygrana z Liverpoolem, Arsenalem, Tottenhamem, remis z Chelsea. A to wszystko od startu sezonu. Tymczasem Xavi w rok został zmieciony w trzech meczach z Bayernem, przegrał dwa klasyki, przegrał i zremisował z Interem w kryzysie, skompromitował się z Eintrachtem. Jeden wygrany klasyk i jedna wygrana z Atletico. No ale on może bo ma DNA :)
4
@Encore Niektórzy po roku trenowania dalej są usprawiedliwiani :D
0
@Rewolucja123 Mam nadzieję, że nie zapomniałeś o braku czerwonej kartki dla Dembele w drugim meczu?
1
@Emhyr Laporta się pewnie z tobą nie zgodzi :P
0
@Emhyr Może Yaya Toure?
0
@Schoogs Nie ma mitycznego DNA Barcelony więc nikt z działaczy go nie będzie rozpatrywał na poważnie. Smutne ale prawdziwe. Ale ogólnie ciekawa opcja.
0
@Adamski69 Trzeba było wziąć trenera :P
2
@AlexDark00 Niskie standary jeśli gość z takim żałosnym podejmowaniem decyzji, dośrodkowaniami w trybuny jest najlepszym piłkarzem Barcelony. Ważne, że dwa razy poda prosto z jakimś Cadiz i znowu będzie wielki.
1
@AlexDark00 Dembele? Przecież nikt oprócz Xaviego go nie chciał bo nikt nie da się nabrać na takiego marnego grajka. Ma szczęście, że się taktyk z kataru na niego uparł.
5
Niesamowity musi być aktualnie mental piłkarzy. A w sobotę wyjazd na Mestalla. Co może pójść nie tak?
1
@norbi77 Zacząłbym od tego że nigdy nie powinien nim zostać.
0
Piękna jest ta Benfica.