Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sau_Ron carrot
0
@Encore Jeszcze trochę to gość pod swoimi postami będzie miał więcej komentarzy niż serduszek :D
0
@Cule1234 Korekty w umowach? To ktoś jednak pensję obniżył?
3
@Kamilos84 Napisał swoje typy i tyle. W czym problem? xD
0
@AmigoBlancos Tak zwane podgrzewane kulki :D
0
@Emhyr Tuchel już mówił po meczu z Chelsea, że nie potrzebuje pomocnika. Poza tym temat Bernardo zamknięty.
1
@Sau_Ron Jak najbardziej.
1
@VamosRakieta Sie nie śmiej bo ma więcej LM od Ciebie :D
1
@Emhyr PSG, Barca, Borussia, Rangers
2
@Kondziubarca Nie mów im bo zrezygnują.
0
@tbas Były kilka tygodni temu informacje że Paqueta miałby trafić do City jeśli Bernardo odejdzie. A, że nie odejdzie to inna kwestia.
0
@ArcziArtt Również nigdy nie widziałem. Jedynie w mediach pojawiały się w informacje, że trafić do City jeśli Bernardo odejdzie.
1
To ten potencjalny następca Bernardo Silvy?
0
United rezygnuje z De Jonga.
1
@Rust_Cohle 176 pkt więc nie narzekam :D
0
@czółkovsky No imo nie przyjdzie. Chyba, że można go ściągnąć bez sprzedaży Frenkiego, który zostaje raczej.
0
@czółkovsky Tak w sumie to czemu Soriano miał powiedzieć, że Silva odchodzi? :D
0
@Encore Ktoś Cię w balona zrobił.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1561649416532107271
0
@tristan87 Ferran xD
5
Chyba pierwszy raz ktoś tak głośno mówi o Romano
0
@Firestone Pamiętaj, że przez ostatnie dwa sezony grał za pensje na poziomie Neto.
0
@Encore Dlaczego United tyle zaoferowało? I dlaczego Ajax to odrzucił?
6
@tristan87 Zabawne, że wszyscy pomijają najbardziej prawdopodobną opcje - brak transferu i brak obniżki :D
0
@AmigoBlancos Może Alaba na DM a Rudiger-Militao w obronie.
0
@Qba2312 Raz spróbowałem FMa i stwierdziłem, że nigdy już nie odpalę kariery w Fifie :D
0
@Emhyr Roberto XD
0
Bernardo się oddala.
1
@Encore To pewnie ty tylko sie przyznać nie chcesz :D
0
United odrzuca Rabiota ze względu na wysokie wymagania.
0
@ViscaelBarca2007 Z nierealnych opcji Kimmich. A z realnych nie mam pojęcia.