1

@Sau_Ron carrot

0

@Encore Jeszcze trochę to gość pod swoimi postami będzie miał więcej komentarzy niż serduszek :D

0

@Cule1234 Korekty w umowach? To ktoś jednak pensję obniżył?

3

@Kamilos84 Napisał swoje typy i tyle. W czym problem? xD

0

@AmigoBlancos Tak zwane podgrzewane kulki :D

0

@Emhyr Tuchel już mówił po meczu z Chelsea, że nie potrzebuje pomocnika. Poza tym temat Bernardo zamknięty.

1

@Sau_Ron Jak najbardziej.

1

@VamosRakieta Sie nie śmiej bo ma więcej LM od Ciebie :D

1

@Emhyr PSG, Barca, Borussia, Rangers

2

@Kondziubarca Nie mów im bo zrezygnują.

0

@tbas Były kilka tygodni temu informacje że Paqueta miałby trafić do City jeśli Bernardo odejdzie. A, że nie odejdzie to inna kwestia.

0

@ArcziArtt Również nigdy nie widziałem. Jedynie w mediach pojawiały się w informacje, że trafić do City jeśli Bernardo odejdzie.

1

To ten potencjalny następca Bernardo Silvy?


0

United rezygnuje z De Jonga.


1

@Rust_Cohle 176 pkt więc nie narzekam :D

0

@czółkovsky No imo nie przyjdzie. Chyba, że można go ściągnąć bez sprzedaży Frenkiego, który zostaje raczej.

0

@czółkovsky Tak w sumie to czemu Soriano miał powiedzieć, że Silva odchodzi? :D

0

0

@tristan87 Ferran xD

5

Chyba pierwszy raz ktoś tak głośno mówi o Romano


0

@Firestone Pamiętaj, że przez ostatnie dwa sezony grał za pensje na poziomie Neto.

0

@Encore Dlaczego United tyle zaoferowało? I dlaczego Ajax to odrzucił?

6

@tristan87 Zabawne, że wszyscy pomijają najbardziej prawdopodobną opcje - brak transferu i brak obniżki :D

0

@AmigoBlancos Może Alaba na DM a Rudiger-Militao w obronie.

0

@Qba2312 Raz spróbowałem FMa i stwierdziłem, że nigdy już nie odpalę kariery w Fifie :D

0

@Emhyr Roberto XD

0

Bernardo się oddala.


1

@Encore To pewnie ty tylko sie przyznać nie chcesz :D

0

United odrzuca Rabiota ze względu na wysokie wymagania.


0

@ViscaelBarca2007 Z nierealnych opcji Kimmich. A z realnych nie mam pojęcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?