0

@Emhyr To w Barcelonie masz lepszą pogode, lepsze miasto, lige mistrzów, raczej lepsze pieniądze, nie zawsze pierwszy skład. Poza tym wygląda na to, że jego dziewczyna chce zostać. Za Chelsea jedyne co przemawia to lepszy trener :P

0

@Emhyr Imo nie ma żadnego argumentu dla którego De Jong miałby odejść.

1

@dawidor9 A to się przypadkiem nie okazało, że to nie jego dom był?

0

Tak wgl to Auba nie ma mieć jakiejś dużej pensji w tym sezonie? Kiedyś jakieś informacje się pojawiały ale nie mogę znaleźć.

4

Niesamowita nagonka na De Jonga w hiszpańskich mediach. Jako jeden z pierwszych pomógł klubowi podczas pandemii grając za mniejsze pieniądze niż nasze gwiazdy z Neto, Roberto czy Umtitim na czele, zawsze profesjonalne podejście ( w przeciwieństwie do Dembele, który dostał nowy kontrakt ). Teraz równany z ziemią i wyrzucany z klubu bo w następnych latach ma mieć zrekompensowane to co odpuścił przez poprzednie dwa sezony. Podpisał kontrakt na jaki zgodził się wraz z klubem i ma prawo go wypełnić tak samo jak może odrzucić obniżenie pensji. Hejtujcie prezydentów a nie piłkarzy.

1

@hayek Warto też respektować kontrakt z zawodnikiem a nie upubliczniać go w gazecie albo negocjować transfer za jego plecami.

2

@Kondziubarca I co by mieli zrobić? Wyrejestrować z Ligi Mistrzow? Jedynie kto by na tym wyszedł słabo to Barcelona a nie Frenkie.

1

@Encore A te zaległe siano to nie jest przypadkiem wpisane jako ta rosnąca pensja? Dlatego zamiast 12/14 brutto jest 18 z bonusami?

2

@Firestone Ty i tak pewnie czekasz na tą jedną jedyną z pewnym Holendrem :D

17

@Lionel_Messi10 Po prostu chcą bliżej poznać takiego szefa jak Alemany.

1

Koulibaly blisko Chelsea.


3

To zobaczymy co król Alemany wymyśli za rok po odejściu Busiego.


5

@Isso89 Najlepszą 9? To Barca bierze Benzeme?

0

@Sau_Ron jaw (znaki)

0

Kim oprócz Barcelony polecacie karierę w Football Managerze?

1

@J4no Było głośno, że ma iść do Atletico.

3

@Firestone No w Lizbonie się odblokował XD

0

@Lionel_Messi10 Dlaczego miałby odejść do dużo słabszej drużyny ze słabszym trenerem i dlaczego City miałoby go sprzedać?

0

@Kondziubarca Najważniejsze że dwóch Hiszpanów :P

0

@Medium Raya, Trent, Perisic, Cash, Cancelo, Mahrez, Salah, Luis Diaz, Neto, Saint Maximin, Haaland - na ławce Sanchez, Tomiyasu, Greenwood ( Leeds ), Taylor

2

@Kondziubarca Na ich miejscu bym szedł po Tielemansa z Leicester.

0

@mateusz1989VeB No mają kontakt ważny więc dlaczego mają nie wracać? :D

2

@BoreekxD Trochę patologia gwizdać na piłkarza bo mając ważny kontrakt nie chce odejść ani obniżyć zarobków.

2

@Emhyr A wczoraj miał być ważny dzień.

0

Szkoda


0

@Emhyr Dembele xD

0

@Emhyr Oby tak było.

2

@Emhyr Jeśli kosztem Raphinhi postawiliśmy na gościa co przez 5 lat doił klub i zagrał 2 dobre miesiące to szkoda strzępić ryja.

0

Jeszcze będzie ciekawie.


0

@Emhyr Wywiera presję na Alemanym xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?