Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 No Ferran za to pokazał. Na ławce w City.
0
@lucca87 Borek mówił wczoraj o 30 milionach brutto na sezon.
0
@lucca87 Ten gruby kontrakt i tak pewnie przejmie Lewandowski jeśli przyjdzie.
0
@Messibestplayerintheworld 65 xD alemany król
0
@patrykzmc2000 A jeszcze pensja, premia dla agenta za transfer.
0
@szkutnik91 Bernardo Silva wygląda świeżo :D
1
@Comentateiro 3 złote piłki :D
0
@Firestone Pewnie się skończy 65+20. Ja bym nie podpisał :P
1
@PatrykBarca Barca chce Frenkiego sprzedać a Leeds Brazylijczyka nie. Pewnie dlatego.
1
@Firestone Też się cieszę. Jeszcze Dembele poza klubem i świetnie będzie.
8
Jednak Juve.
1
@Firestone Dlaczego mają spuchnąć xD Ma ważny kontrakt, jak będą chcieli to zażądają sobie nawet 80. A jak Lewy się nie stawi na treningach albo będzie odwalał w meczach to źle to będzie świadczyło o nim a nie Bayernie.
0
@supraomnes1 I tak już dużo wygrał. Poza tym to z LM chyba tylko PSG by mogło sobie na niego pozwolić ale brak miejsca w Paryżu.
1
@Emhyr Bernardo to co najmniej z 90 milionów pewnie by kosztował. Jakoś nie chce mi się wierzyć w ten transfer. Pewnie skończymy z jakimś średniakiem.
1
@Emhyr Pewnie odejdzie za mniej niż Barca żąda i nie starczy czasu na jakiekolwiek zastępstwo :D
0
@Messibestplayerintheworld A w Bayernie beka bo pewnie nawet nie wiedzą, że pierwszą dostali :D
0
@Firestone Przecież u nas tylko 433.
0
@mateusz1989VeB Ale jak to? Taki świetny piłkarz po świetnym sezonie bez ofert?
0
@aldewir Pytanie kogo sprowadzą.
2
@Kondziubarca Kilka dni temu podał, że to będzie świetne okno transferowe xD
11
@taris Dembele powinien być priorytetem do wywalenia z klubu.
3
@Ali3231 Ni to skrzydłowy, ni to napastnik. Dobry piłkarz ale nie ma pozycji dla niego w Barcelonie.
6
@RikiPuig612 Neto i Braithwaite :D
0
@ProMILs Bernardo gra w 433 na środku pomocy przecież.
1
@Firestone Niech weźmie Pique i Umtitiego ze sobą.
1
@Encore A moim zdaniem powinniśmy miec już go dogadanego bo jeśli Frenkie odejdzie a Bernardo zostanie to będzie kiepsko.
0
@Pilka_jest_okragla Guardiola stwierdził, że Bernardo zostanie.
2
@Firestone Jakby się uparł, że chce wrócić do Hiszpanii to pewnie by nie robili mu problemów tylko pewnie on droższy niż Bernardo.
0
@Kondziubarca Jak już kogoś brać z City to Rodriego.
1
@Firestone Jeszcze za nim zatęsknisz :P