1

@MesQueUnClub96 No Ferran za to pokazał. Na ławce w City.

0

@lucca87 Borek mówił wczoraj o 30 milionach brutto na sezon.

0

@lucca87 Ten gruby kontrakt i tak pewnie przejmie Lewandowski jeśli przyjdzie.

0

@Messibestplayerintheworld 65 xD alemany król

0

@patrykzmc2000 A jeszcze pensja, premia dla agenta za transfer.

0

@szkutnik91 Bernardo Silva wygląda świeżo :D

1

@Comentateiro 3 złote piłki :D

0

@Firestone Pewnie się skończy 65+20. Ja bym nie podpisał :P

1

@PatrykBarca Barca chce Frenkiego sprzedać a Leeds Brazylijczyka nie. Pewnie dlatego.

1

@Firestone Też się cieszę. Jeszcze Dembele poza klubem i świetnie będzie.

8

Jednak Juve.


1

@Firestone Dlaczego mają spuchnąć xD Ma ważny kontrakt, jak będą chcieli to zażądają sobie nawet 80. A jak Lewy się nie stawi na treningach albo będzie odwalał w meczach to źle to będzie świadczyło o nim a nie Bayernie.

0

@supraomnes1 I tak już dużo wygrał. Poza tym to z LM chyba tylko PSG by mogło sobie na niego pozwolić ale brak miejsca w Paryżu.

1

@Emhyr Bernardo to co najmniej z 90 milionów pewnie by kosztował. Jakoś nie chce mi się wierzyć w ten transfer. Pewnie skończymy z jakimś średniakiem.

1

@Emhyr Pewnie odejdzie za mniej niż Barca żąda i nie starczy czasu na jakiekolwiek zastępstwo :D

0

@Messibestplayerintheworld A w Bayernie beka bo pewnie nawet nie wiedzą, że pierwszą dostali :D

0

@Firestone Przecież u nas tylko 433.

0

@mateusz1989VeB Ale jak to? Taki świetny piłkarz po świetnym sezonie bez ofert?

0

@aldewir Pytanie kogo sprowadzą.

2

@Kondziubarca Kilka dni temu podał, że to będzie świetne okno transferowe xD

11

@taris Dembele powinien być priorytetem do wywalenia z klubu.

3

@Ali3231 Ni to skrzydłowy, ni to napastnik. Dobry piłkarz ale nie ma pozycji dla niego w Barcelonie.

6

@RikiPuig612 Neto i Braithwaite :D

0

@ProMILs Bernardo gra w 433 na środku pomocy przecież.

1

@Firestone Niech weźmie Pique i Umtitiego ze sobą.

1

@Encore A moim zdaniem powinniśmy miec już go dogadanego bo jeśli Frenkie odejdzie a Bernardo zostanie to będzie kiepsko.

0

@Pilka_jest_okragla Guardiola stwierdził, że Bernardo zostanie.

2

@Firestone Jakby się uparł, że chce wrócić do Hiszpanii to pewnie by nie robili mu problemów tylko pewnie on droższy niż Bernardo.

0

@Kondziubarca Jak już kogoś brać z City to Rodriego.

1

@Firestone Jeszcze za nim zatęsknisz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?