Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matt121 A skąd pomysł, że De Jong tam będzie chciał iść? :P
0
@Aveiro A myślisz, że w następnym sezonie Xavi będzie chciał grać częściej bez Busiego niż w tym sezonie?
0
@DonAndrzejos Dla nich co najwyżej klauzula 400 milionów.
0
@4drian0 Zobaczymy co zarząd wymyśli. Boje się tylko, że jak Dembele i Frenkie odejdą to zamiast wzmocnić kadrę to ją osłabimy.
2
@misiek12319 Obaj nie przyjdą imo.
0
Przy równej liczbie punktów mistrzem Inter czy Milan?
1
@Janiama A w nocy Mavs Warriors
1
Będziecie bardziej tęsknić za Frenkim czy Ousmanem?
0
@MrPGG Frenkie oddał buty kibicowi po treningu. Nic ciekawego :P
0
@Rewolucja123 Nie
0
@BorzyKrzys Zwyzywaj go :P
1
@Patryczek1426 Jeszcze amortyzacja bodajże 40 milionów więc z tych 80 zostaje 10 xd
1
Alves, Roberto, Azpilicueta vs Vinicius
Alba, Alonso vs Mbappe
Tak zwana "La Zabawa"
6
@AmadiRM Na prawej obronie Vazquez vs Roberto :D
11
@Comfortable_ W sumie to ma ważny kontrakt i zawsze mówił że chce grać w Barcelonie więc oby transfer upadł :P
1
@Kgorecki2500 Kessie XDDD
0
Najważniejsze, że Busquets nietykalny. Dobranoc
2
@AmigoBlancos Bez niego wywalczyli drugie miejsce sezon temu :P
0
@Emhyr Nadal zostało 40 milionów amortyzacji plus zasada 1/4 więc nie opłaca sie go sprzedawać. Xavi chce go mieć więc powinien zostać na jeszcze jeden sezon. A jak już kogoś sciągać za niego to pomocnika z TOPu a nie kogoś pokroju Solera.
0
@Firestone Otóż nie bo z Pedrim też grał dużo.
0
@Firestone Troche głupio sprzedawać zawodnika, którego trener chce i na którego stawia :P
0
@Firestone Soler nie jest pomocnikiem dla którego warto Holendera sprzedawać imo.
1
@Malboro39 Vinicius jest dużo lepszy.
0
@taris 100 milionów + Sancho
1
@AmigoBlancos Mnie i tak najbardziej bawią pytania z czatu albo memy od Pola :D
1
@Jestjakjest 1/4 pieniędzy ze sprzedaży Holendra nie wystarczy ci na samego Lisandro :P
1
@Objectivo Jeszcze "panuje optymizm" :D
0
@Striker Grealisha za 100 milionów raczej nie przebiją :P
1
@DaPidejpi Klopp. Nie zastanawiałbym się nawet minuty.
3
@Robert1603 Nie.