Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Szkoda, że nie bedzie tylu goli z rzutów wolnych.
2
@Kamiloza91 Czyli Cou i Griez beda schodzić do srodka i bedziemy grać bez skrzydel :P
0
@Encore To postaw na Seville :D
0
@Encore Jak postawisz to przegrają?
8
@PEDRIII Teraz blokuje go Memphis.
0
@kamilo0066 Nic w ofensywie a pochwały dostaje bo zrobil trzy wślizgi w meczu a dodatkowo praktycznie ciagle gral w srodku przez co Dest grał sam po prawej stronie.
0
@LeoMessiah Po pierwszej polowie zwalniamy a po drugiej wygrywamy tryplet :D
0
Araujo na ławce? No ludzie kochani…
0
@kuz Nie ma co sobie robic nadziei :P
0
@Destroyer_of_Worlds Frenkie po kontuzji pewnie wejdzie z ławki.
1
@czółkovsky Memphis
0
@avexavi Neymar to pewnie wiecej czasu spędzi u lekarzy klubowych niż na boisku.
0
@ElTomas Wiadomo kto komentuje?
0
@cat_r37 Fajnie. Zawsze lubiłem ten system. Zobaczymy jak zadziała :D
3
@doc Puig z 6 XD
1
@Comentateiro A @Rewolucja123 nie pisał przypadkiem, że Frenkie zarabia wiecej niż Griezmann? ¯\_(ツ)_/¯
1
@Kgorecki2500 A przegral z najcięższym rywalem ¯\_(ツ)_/¯
5
@AduŚ07 Bo Chelsea ma poważnego trenera a Barcelona nie ma.
0
@Lub567 Puig albo Roberto
2
@Rewolucja123 Wrócić to on powinien na ławkę rezerwowych.
3
Ale te stroje są tragiczne. Oby Laporta na kolejny sezon ogarnal coś normalnego.
0
@Maurolkit I Roberto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ależ przepotężny środek pola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ghotti Oby Roberto :D
1
@MesQueUnClub96 Kimmich
2
@culesjasiules Co z tych 30 milionów jak do wykorzystania będzie tylko 1/4 tej kwoty? Poza tym oddamy napastnika który zrobil double-double na pomocnika, który będzie rezerwowym.
0
@Jacu327 Czyli pewnie sie skonczy 0:0 :D
0
@Encore Bez Irvinga i Hardena raczej po Nets.
0
Irving koniec meczu. Kłopoty Brooklyn Nets.
2
@Janiama Miał iść na wypożyczenie to odmówił. Sam jest sobie winien, że nie został powołany. Wszyscy trenerzy źli tylko nie wielki Puig.