0

@Janiama Szkoda, że nie bedzie tylu goli z rzutów wolnych.

2

@Kamiloza91 Czyli Cou i Griez beda schodzić do srodka i bedziemy grać bez skrzydel :P

0

@Encore To postaw na Seville :D

0

@Encore Jak postawisz to przegrają?

8

@PEDRIII Teraz blokuje go Memphis.

0

@kamilo0066 Nic w ofensywie a pochwały dostaje bo zrobil trzy wślizgi w meczu a dodatkowo praktycznie ciagle gral w srodku przez co Dest grał sam po prawej stronie.

0

@LeoMessiah Po pierwszej polowie zwalniamy a po drugiej wygrywamy tryplet :D

0

Araujo na ławce? No ludzie kochani…

0

@kuz Nie ma co sobie robic nadziei :P

0

@Destroyer_of_Worlds Frenkie po kontuzji pewnie wejdzie z ławki.

1

@czółkovsky Memphis

0

@avexavi Neymar to pewnie wiecej czasu spędzi u lekarzy klubowych niż na boisku.

0

@ElTomas Wiadomo kto komentuje?

0

@cat_r37 Fajnie. Zawsze lubiłem ten system. Zobaczymy jak zadziała :D

3

@doc Puig z 6 XD

1

@Comentateiro A @Rewolucja123 nie pisał przypadkiem, że Frenkie zarabia wiecej niż Griezmann? ¯\_(ツ)_/¯

1

@Kgorecki2500 A przegral z najcięższym rywalem ¯\_(ツ)_/¯

5

@AduŚ07 Bo Chelsea ma poważnego trenera a Barcelona nie ma.

0

@Lub567 Puig albo Roberto

2

@Rewolucja123 Wrócić to on powinien na ławkę rezerwowych.

3

Ale te stroje są tragiczne. Oby Laporta na kolejny sezon ogarnal coś normalnego.

0

@Maurolkit I Roberto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ależ przepotężny środek pola ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Ghotti Oby Roberto :D

1

@MesQueUnClub96 Kimmich

2

@culesjasiules Co z tych 30 milionów jak do wykorzystania będzie tylko 1/4 tej kwoty? Poza tym oddamy napastnika który zrobil double-double na pomocnika, który będzie rezerwowym.

0

@Jacu327 Czyli pewnie sie skonczy 0:0 :D

0

@Encore Bez Irvinga i Hardena raczej po Nets.

0

Irving koniec meczu. Kłopoty Brooklyn Nets.

2

@Janiama Miał iść na wypożyczenie to odmówił. Sam jest sobie winien, że nie został powołany. Wszyscy trenerzy źli tylko nie wielki Puig.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?