Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone I stwierdziłeś tak po jednym meczu reprezentacji w turnieju o nic?
0
@Kamiloza91 Sam Tebas mowił o zasadzie 1/3 więc żeby mieć na Bernardo to trzeba Frenkiego sprzedać za 300 milionów xD
0
@Firestone Zostanie :P
3
@Herbert Wydaje mi się, że oni odroczyli ale mogę się mylić.
0
@AlexDark00 Nie będę tak pisał nie martw się.
1
@Emhyr Ta rewolucja to wypchnięcie De Jonga, nowy kontrakt dla Roberto i wszyscy amigosi nadal pewny pierwszy skład :D
42
To ja wole De Jonga.
10
Nie no ale za tyle to nie
0
@Tomi61661 Mi nie musisz tłumaczyć bo uważam, że De Jong nie powinien odchodzić. Najzabawniej będzie za rok gdy będzie potrzeba ściągnięcia DMa. Nie zdziwię się jeśli Busquets przedłuży kontrakt bo nie będzie kogo ściągnąć :D
0
@Tomi61661 Problem w tym, że Roberto, Pique, Busquetsa, Umtitiego czy Martina nikt nie chce dlatego zostają. Frenkiego chce Ten Hag plus Frenkie jest wypychany z klubu.
0
@Antimadridista_WR Z tej kasy przez amortyzację i zasadę 1/4 wystarczy nam na rejestrację Kessiego :P
2
@Antimadridista_WR Szerokie kadry a sprzedajemy zawodnika, który praktycznie nie łapie kontuzji a podpisujemy gościa, który więcej w ostatnich dwóch sezonach więcej czasu spędził u lekarza niż na boisku.
0
@doc Nie zapominaj, że to najprawdopodobniej ostatni sezon Busquetsa. Zobaczymy co król Alemany wymyśli za rok.
1
@Survier Na szczęście dziura szybko po Frenkim zostanie zasypana - Sergi Roberto z nowym kontraktem :D
0
@Emhyr Jeśli ze sprzedaży De Jonga zarejestrujemy Kessiego i weźmiemy Solera to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
1
@Jestjakjest Sprzedaż Frenkiego ma sens moim zdaniem tylko jeśli przyjdzie jakiś topowy defensywny pomocnik.
1
@Kwiatek67 To już lepiej nikogo tam nie wstawiać niż wstawiać Roberto.
1
@Kondziubarca To te cele w Barcelonie się przybliżą?
3
@Kondziubarca Ciekawe czy zakłada, że kadra będzie słabsza niż w poprzednim sezonie :D
0
@AmigoBlancos A kto wygrał Realowi finał?
0
@Tomix_83 Jeszcze się okaże, że sprzedamy De Jonga a zamiast Lewego skończymy z Moratą :D
1
@Firestone Zrezygnować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Mario96w Dziękuję :D
0
@Rekker Będę tęsknić :(
0
Halo halo - jak wkleić link aby nie zawalić pół ekranu? :V
0
@Rewolucja123 Gdy inni obniżali to on nie zrobił nic. Teraz nagle wielki zbawca i kapitan bo nikt inny go nie chciał i wrócił z podkulonym ogonem.
3
@Tomix_83 Puścić Lewego co ma rok kontraktu to nie ale żeby wysyłać jakieś śmieszne oferty za Mane to pierwsi :D
0
@BlauGrana1404 Lukaku, Werner, Ziyech, Mount, Pulisic, Havertz, Dembele. Dużo ich w ataku :D
2
@Kondziubarca Co chwile jakiś ważny dzień i nadal nic ciekawego sie nie wydarzyło :D
2
@Krystian1588 Zgodził się bo nikt inny nie chciał takiego przeciętniego piłkarza.