2

@Rajek99 Nigdy w życiu.

3

@DonAndrzejos Mendes. Pewnie Trincao.

2

@Firestone 40+50 za 5 złotych piłek

2

@Deviler Tak w sumie to nic ciekawego z tego się nie dowiedzieliśmy.

9

Jest i nasz maestro środka pola :D


1

@Deviler Co powiedział?

0

@Emhyr Mi się nie podobają transfery za takie kwoty bo mało takich transferów faktycznie się udaje. Ostatni to Suarez a ogólnie to chyba Van Dijk.

0

@Emhyr No jeśli 100 milionów za Bernardo to okazja to już lepiej go odpuścić.

0

@Kondziubarca A Messi podpisze kontrakt :P

0

@Criss18Barca Prędzej czy później Apator, Sparta albo Motor go podkupią.

1

@Rewolucja123 Odejdzie a Laporta powie, że próbował wszystkiego ale Frenkie nie chciał obniżyć pensji i to jego wina :D

0

@Cotutajsiedzieje xD kłamca

0

@Kondziubarca 100 milionów za Bernardo to gruba przesada. Poza tym trzeba boki obrony wzmocnić, ściągnąć pomocnika żeby odciążał Busquetsa. No i bramkarza potrzeba ale o tym to już wgl cisza.

0

@Emhyr 37 latek za ogrommny hajs i z ogromną pensją. Nie w ich stylu. Nawet nie wiadomo czy Lewy odejdzie tak w ogóle :D

0

@Emhyr Nikt poważny go nie weźmie.

0

@Bartek22 De Jong został obsypany złotem bo PSG miało już szykować oficjalkę więc Bartomeu ich przebił. A czy to dobrze czy źle to już każdy oceni :P

0

@Firestone Zasłużył czy nie - i tak muszą mu je oddać.

0

@Firestone Odroczył wcześniej więc teraz miałby więcej. Tak trudne do zrozumienia?

2

@Kondziubarca "Wzmocnienie" kosztem De Jonga? To nieźle :D

3

Grubo


0

@Encore Raphinha

0

@doc Pięknie. Jak najdalej od Barcelony.

0

@Emhyr Nawet Romano pisał, że jeszcze muszą go przekonać :P

0

Trzeba przyznać, że Romero wie jak podkręcić atmosferę :D

2

@Don Lucas Lepszych podających? Muller, Kimmich, świetne skrzydła. A u nas kto?

0

@Pablit Alba :D

3

Chelsea woli wydać 60 milionów funtów na Raphinhie niż wziąć Dembele? Kto by sie spodziewał.

https://x.com/FabrizioRomano/status/1541846496022335488

0

@Encore Przyjdzie tylko Lewy. I to przepłacony transfer będzie i tak.

0

@Striker Frenkie chociaż gra w pierwszym składzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?