Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rajek99 Nigdy w życiu.
3
@DonAndrzejos Mendes. Pewnie Trincao.
2
@Firestone 40+50 za 5 złotych piłek
2
@Deviler Tak w sumie to nic ciekawego z tego się nie dowiedzieliśmy.
9
Jest i nasz maestro środka pola :D
1
@Deviler Co powiedział?
0
@Emhyr Mi się nie podobają transfery za takie kwoty bo mało takich transferów faktycznie się udaje. Ostatni to Suarez a ogólnie to chyba Van Dijk.
0
@Emhyr No jeśli 100 milionów za Bernardo to okazja to już lepiej go odpuścić.
0
@Kondziubarca A Messi podpisze kontrakt :P
0
@Criss18Barca Prędzej czy później Apator, Sparta albo Motor go podkupią.
0
@Encore https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/503/249/9e2.jpg
Chelsea Bayern Napoli
1
@Rewolucja123 Odejdzie a Laporta powie, że próbował wszystkiego ale Frenkie nie chciał obniżyć pensji i to jego wina :D
0
@Cotutajsiedzieje xD kłamca
0
@Kondziubarca 100 milionów za Bernardo to gruba przesada. Poza tym trzeba boki obrony wzmocnić, ściągnąć pomocnika żeby odciążał Busquetsa. No i bramkarza potrzeba ale o tym to już wgl cisza.
0
@Emhyr 37 latek za ogrommny hajs i z ogromną pensją. Nie w ich stylu. Nawet nie wiadomo czy Lewy odejdzie tak w ogóle :D
0
@Emhyr Nikt poważny go nie weźmie.
0
@Bartek22 De Jong został obsypany złotem bo PSG miało już szykować oficjalkę więc Bartomeu ich przebił. A czy to dobrze czy źle to już każdy oceni :P
0
@Firestone Zasłużył czy nie - i tak muszą mu je oddać.
0
@Firestone Odroczył wcześniej więc teraz miałby więcej. Tak trudne do zrozumienia?
2
@Kondziubarca "Wzmocnienie" kosztem De Jonga? To nieźle :D
3
Grubo
0
@Encore Raphinha
0
@doc Pięknie. Jak najdalej od Barcelony.
0
@Emhyr Nawet Romano pisał, że jeszcze muszą go przekonać :P
0
Trzeba przyznać, że Romero wie jak podkręcić atmosferę :D
2
@Don Lucas Lepszych podających? Muller, Kimmich, świetne skrzydła. A u nas kto?
0
@Pablit Alba :D
3
Chelsea woli wydać 60 milionów funtów na Raphinhie niż wziąć Dembele? Kto by sie spodziewał.
https://x.com/FabrizioRomano/status/1541846496022335488
0
@Encore Przyjdzie tylko Lewy. I to przepłacony transfer będzie i tak.
0
@Striker Frenkie chociaż gra w pierwszym składzie :D